Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

QUOTE(olgiuke81 @ 2012 01 20, 10:34)
labas visoms,
kazkas man vel negerai su desine koja sad.gif Vakar su sese buvom parduotuvej, tai biski pavaiksciojau ir koja pasidare kaip medine.Buvo toks ispudis, kad ja tempsiu paskui save, ta koja, o ne eisiu normaliai.Grizus namo isgeriau ta pskutine XANAX tablete, bet iki galo nenurimo.Taip tempe visa vakara, ypac pajudejus daugiau...Nezinau, kas cia vyksta.Gal tikrai su stuburu kazkas, ar su kraujagislem...Nebezinau.Siandien irgi siek tiek tempia, toks ispudis, kad gal raumuo koks sustingsta, ar uzspaustas.Baisu tiesiog.Nebezinau, ka daryt sad.gif
Desinioji ranka irgi biski greiciau nuvargsta kazka darant.
Atrodo, kad cia jau ne tik nerviukai kalti.
Dieve, kaip as pavargau nuo visu tu nesamoniu sad.gif Ir aisku dar baimes ant virsaus prisideda...

Ir as manau kad tau reikia pas neurologa. O negerei B vitamino? Atpalaiduoja raumenis. Man viena kolege pasakojo kad jos viena koja silpna buvo, skaudedavo pastoviai. Tai stubure rado isvarza, padare operacija ir visiskai sveika.
Atsakyti
as buvau nusipirkus NEUROMAX FORTE vitaminus su B grupes vitaminais.Nezinau, kazkaip labai didelio poveikio nepastebejau.Geriau kazkur 2 men.

ketvirtadieni pabaigiau gerti XANAX ir vel viskas grizta kaip buve... sad.gif vel nerviukai lenda.Siandien namie ir kazkos ne tai pulsavimas kuno viduje, ne tai drebejimas, ar tai trukciojimas...Negaliu net ramiai pasedet pasiziuret koki filma, nes atrodo sunku galva nulaikyt ir tuojau visas kunas prades trukciot
stengiuos save nuraminti, kad viskas gerai, bet kazkaip nelabai padeda doh.gif
ir zinau, kad nerviukai issidirbineja, bet pati kazkaip nesusitvarkau
matyt vel teks gerti raminamuosius ir gal pas koki psichologa uzsirasyt...Reikia jau su tom nesamonem kazka daryt...
gal kas zinot, ar yra kokiu raminanciu, prie kuriu nepriprantama?Nes kiek zinau, XANAX ilgiau pagerus tai labai priklausomybe issivysto g.gif As nusipirkau siam momentui homeopatinius SEDATIF PC, bet jie mane nelabai veikia sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olgiuke81: 21 sausio 2012 - 18:07
Angelų terapija: negatyvių emocijų kaip nebūta
http://www.permainuv...Angeluterapija/
Papildyta:
Įtampos paslaptis + atsipalaidavimo paslaptis = sielos, proto ir kūno harmonija
http://www.permainuv...sipalaidavimas/

Emocijos mūsų gyvenime: kaip netapti jų auka
http://www.permainuv...sniai/Emocijos/
Atsakyti
man siomis dienomis taip paumejo vd del streso kad sakes... mirstu... galva tirpsta, rankos tirpsta doh.gif aisku neistisai.... silpnumas toks kazkoks, lyg tintu kojos. ziauru zodziu doh.gif
Atsakyti
sakykit, o prie VD gali būt spengimas ausyje? šiaip ūžia pastoviai, bet kartais taip suspengia, rodos iš kojų išvirsiu, išmuša i pusiausvyros trumpam. Ar čia kraujotakos sutrikimai nerviniu pagrindu?
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2012 01 22, 21:02)
sakykit, o prie VD gali būt spengimas ausyje? šiaip ūžia pastoviai, bet kartais taip suspengia, rodos iš kojų išvirsiu, išmuša i pusiausvyros trumpam. Ar čia kraujotakos sutrikimai nerviniu pagrindu?

tikrai gali. man spengia ir spengia doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 01 22, 21:04)
tikrai gali. man spengia ir spengia doh.gif  doh.gif

o spengimas pastovus? vienoj ausy ar abiejose? paskutiniu metu labai jaučiu įtampą akyse , kaktoje, smilkiniuose, rodos kad temptų kas , o atsipalaiduot neina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2012 01 22, 21:20)
o spengimas pastovus? vienoj ausy ar abiejose? paskutiniu metu labai jaučiu įtampą akyse  , kaktoje, smilkiniuose, rodos kad temptų kas , o atsipalaiduot neina  doh.gif

ne nepastovus g.gif as net nesuprantu kurioje, bet lyg vienoj... man irgi itampa akyse, kaktoje, net suduria buna suskausta doh.gif
Atsakyti
Lucero,ziuriu vargsti su tom paciom bedos..beje kaip ir as. Man viskas atsinaujino po 2 metu,zinau, kad praeis, bet sues daug laiko..O gyvent tai norisi daba, ne po menesio.
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2012 01 23, 13:53)
Lucero,ziuriu vargsti su tom paciom bedos..beje kaip ir as. Man viskas atsinaujino po 2 metu,zinau, kad praeis, bet sues daug laiko..O gyvent tai norisi daba, ne po menesio.

vargstu verysad.gif o kad man du metus nieko nebutu! dar nera taip buve....gal kokius tris menesius tik unsure.gif o sueda ne laiko, o sveikata!! doh.gif ir gyvent jau isvis nebesinori kai taip yra........
Atsakyti
sveikos,
man ausyse irgi buna spengimas, tai vienoj, tai kitoj...Dabar tai vis vargstu su ta kaklo itampa(taip spaudzia prie pakausio, atrodo galvos nenulaikysiu tuojau)Biski man svaigsta vel galvute mano, prie to suspausto kaklo sad.gif O spaudzia ir pre pakausio(daugiau is desines), ir prie gerkles.Net atrodo kartais praryt gurksni vandens sunku.desinej rankoj vis suspazmuoja kazkas.Kai dirbu su pele, vietoj to, kad migtuka paspaust 1 karta, man gaunas du, ar trys kartus...
Vienu zodziu, "nervus i konservus"
Rytoj varau pas neurologe, ziuresim ka pasakys.Gal man taip del to, kad vaistus baigiau gert(XANAX)
kaip as jau pavargau nuo situ nesamoniu.Kaip rase husmor, gyvent tai dabar norisi, o ne kovot visa gyvenima su savo nervu sistema sad.gif unsure.gif
Atsakyti
sveikos, merginos,

buvau siandien pas neurologe, nieko man doraus nepasake.Tik israse lasiuku nuo nerimo NOTTA, kad nepratint prie raminamuju.Israse dar sintima pas angiochirurga, pas reumatologa(del proceduru), padare kaklo nuotrauka.
o as jau baigiu isprotet.Nes man tas kaklo spaudimas/silpnumas nepraeina.Toks ispudis, kad kaklo raumenys sunkiai nulaiko galva.Ir to paseka itampa gerklej, tarsi ten istrigo kazkas...Man labai baisu sad.gif ir kuo toliau, tuo labiau bijau.Nezinau, kas ir kaip cia bus toliau unsure.gif
Atsakyti