Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

QUOTE(Rasmike @ 2010 05 27, 21:46)
Labutis visoms as Polas29,rasau is savo zmonos nicko,nes taip gyventi nebegaliu..kai uzpuole pries puse metu tai baigiu save suesti..prasidejo viskas stresineje situacijoje suskaudo sirdi,ir taip visa menesi ja paskausdavo.per visa menesi ieskau priezasciu,prisimasciau ligu,labai pergyvenau kad negaliu sportuoti:( po menesio pertraukos nuejau pasportuoti,tai po sportu ir po vyno su zmona da blogiau paliko:sirdis dauzesi kad net ora buvo sunku ikvepti,prakaitas muse,galva buvo kazkokia sunki,galvojau viskas mirsiu:( biski uzmigau,atsikeliau,pykino nezmoniskai,o kai ryte atsibudau tai prasidejo veido tirpimai,dar veliau svaigimas,silpnumas:( ejau cia anglijoje  pas gydytojus dare 2 kartus kardiograma,pilna kraujo tyrima,apziurejo isoriskai,viskas ok ,sako tu sveikas. likau vienas su savim:( israse betablokeriu vaistu,tai nuo ju zmona galvojo kad numirsiu,visi salutiniai poveikia pasireiskie,kokie tik galejo buti,bet gydytojas neleido nutraukti.tai isgeriau 2 dezutes tu propranolol betablokeriu,maciau kad nieko ten man nepadejo:( sirdi susitvarkiau manau nuo magnio,skausmai dingo krutineje,bet galvele vis pasvaigsta,nerimas didziulis del rimtos ligos,jau sau veziu prisirasiau.buna naktimis kazkas kai duoda i galva(karsta banga) ,atsikeliu,nesuprantu kas darosi,ypac uzkniso tirpimai galvoje,beveik kasdien pasitaiko,dar spaudimas pradzioje sokinejo,daba lyg ir jau geriau.. vaziuoju birzelio 2 su zmona atostogu,tai jau is karto leksiu pas neurologa, tirsiuos galva,nes baisu darosi kai visa nakti kai uzeina tirpsta galva,pulsas jauciasi visam kune,raumenys trukcioja,kaklo raumenys ir nugaros raumenys kaip akmenys,dar kojas traukia meslungis naktimis,tiesiog nebesuprantu kas su manim darosi.i darba einu kaip ir pragara,stengiuosi sportuoti ash vel,nes jei ne sportas visai nudurneciau namie.aciu uz isklausima,vis lengviau su tokiais kaip tu..gal ka patarsim ?

Sveiki, man atrodo, kad tikrai cia viskas darosi nerviskai, vegetacine distonija, jei turesi galimybes is karto kreipkis i gera psicjoterapeuta gal israsis kokiu raminamuju ar AD 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasmike @ 2010 05 27, 20:46)
Labutis visoms as Polas29,rasau is savo zmonos nicko,nes taip gyventi nebegaliu..kai uzpuole pries puse metu tai baigiu save suesti..prasidejo viskas stresineje situacijoje suskaudo sirdi,ir taip visa menesi ja paskausdavo.per visa menesi ieskau priezasciu,prisimasciau ligu,labai pergyvenau kad negaliu sportuoti:( po menesio pertraukos nuejau pasportuoti,tai po sportu ir po vyno su zmona da blogiau paliko:sirdis dauzesi kad net ora buvo sunku ikvepti,prakaitas muse,galva buvo kazkokia sunki,galvojau viskas mirsiu:( biski uzmigau,atsikeliau,pykino nezmoniskai,o kai ryte atsibudau tai prasidejo veido tirpimai,dar veliau svaigimas,silpnumas:( ejau cia anglijoje  pas gydytojus dare 2 kartus kardiograma,pilna kraujo tyrima,apziurejo isoriskai,viskas ok ,sako tu sveikas. likau vienas su savim:( israse betablokeriu vaistu,tai nuo ju zmona galvojo kad numirsiu,visi salutiniai poveikia pasireiskie,kokie tik galejo buti,bet gydytojas neleido nutraukti.tai isgeriau 2 dezutes tu propranolol betablokeriu,maciau kad nieko ten man nepadejo:( sirdi susitvarkiau manau nuo magnio,skausmai dingo krutineje,bet galvele vis pasvaigsta,nerimas didziulis del rimtos ligos,jau sau veziu prisirasiau.buna naktimis kazkas kai duoda i galva(karsta banga) ,atsikeliu,nesuprantu kas darosi,ypac uzkniso tirpimai galvoje,beveik kasdien pasitaiko,dar spaudimas pradzioje sokinejo,daba lyg ir jau geriau.. vaziuoju birzelio 2 su zmona atostogu,tai jau is karto leksiu pas neurologa, tirsiuos galva,nes baisu darosi kai visa nakti kai uzeina tirpsta galva,pulsas jauciasi visam kune,raumenys trukcioja,kaklo raumenys ir nugaros raumenys kaip akmenys,dar kojas traukia meslungis naktimis,tiesiog nebesuprantu kas su manim darosi.i darba einu kaip ir pragara,stengiuosi sportuoti ash vel,nes jei ne sportas visai nudurneciau namie.aciu uz isklausima,vis lengviau su tokiais kaip tu..gal ka patarsim ?

Labas, pagal visus tavo nusiskundimus, tai tau ir bus vegetacine distonija, kaip ir man jau daug metu gydausi nuo j0os, bet nelabai iseina, daktaru perejau marias, siandienn atsakyma atsiemiau galvos magnetinio rezonanso klinikose kauno, tai sake viskas gerai, galva sveika, o irgi galvojau kad man jau ir augliai galvoj, o dariau magneta tai del issetines sklerozes, bet aciu dievui nerado. Svarbiausia tu neuzsileisk blogu minciu ir maziau galvok apie tai kas tau darosi, nes as uzsileidau is pradziu tai dabar negaliu isbrist. |Nueik pas gera psichoteraoeuta ir pamatysi viskas bus ok mirksiukas.gif 4u.gif cia tau tik nerviskai bus , jokios fizines ligos tau neras, laikykis, parasyk kada noresi issikalbeti smile.gif
Atsakyti
dar norejau paklausti..jau kelinta menesi kamuoja sanariu skausmai,nebegali normaliai sportuoti..ar jus esat su sanariais tureje problemu? kas dar tureti galvos tirpimu,ypac nakti>?
Atsakyti
Jeigu tirpsta galvos oda, tai gali būti ir kraujotakos sutrikimai. Bet kokiu atveju reikėtų kreiptis į neurologą.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute35 @ 2010 05 29, 10:57)
Jeigu tirpsta galvos oda, tai gali būti ir kraujotakos sutrikimai. Bet kokiu atveju reikėtų kreiptis į neurologą.. 4u.gif


Man anksciau nutirpdavo puse galvos, bet cia buvo vel ta VD, nieko neurologisko.
dabar galva netirpsta, tirpsta ranka, koja, lyg lupa vienos tai kitos puses. Ir bangos lyg kazkokios pereina per galva, dabar dar atsirado man atrodo kad sanariu skausmai atrodo kad kaulai skauda ypac kaires rankos plastakos, atrodo taip nudiegia.
Atsakyti
bet cia pirmoje dalyje dangiska sake kad tirpimai veido ir galuniu tai viena is VD pozymiu:) nu zodziu bet kokiu atveju neurologas viska pasakys,aisq po tyrimo,uzknisa mane laukti to tyrimo,atrodo kasdien sunkiau..sad.gif visi sako kad tai nervu paskeme ir nieko rimto,o man galvoje tik blogiausia..
Atsakyti
Man taip atrodo, kad pripažįsta tą vegetodistoniją, kai nėra padaryta pakankamai tyrimų, kad nustatytų tikrą priežastį.
Atsakyti
QUOTE(Rasmike @ 2010 05 29, 14:21)
bet cia pirmoje dalyje dangiska sake kad tirpimai veido ir galuniu tai viena is VD pozymiu:) nu zodziu bet kokiu atveju neurologas viska pasakys,aisq po tyrimo,uzknisa mane laukti to tyrimo,atrodo kasdien sunkiau..sad.gif visi sako kad tai nervu paskeme ir nieko rimto,o man galvoje tik blogiausia..


Man vasari padare galvos kompiuterine ir encefalograma, viskaS gerai, tik jautrumas ziauriai didelis, tai pasidariau uzvakar dar magnetini, tai su galva jokiu negerumu nera, viskas kuo puikiausiai atsakymas ir kraujagysles ir siaip jokiu pakitimu, nes galvojau del issetines sklerozes pasidarysiu magnetini , nes sake toks jautrumas kaip pas mane budingas IS. O siaip ir pas mane galvoje ypac visokie negeri pojuciai, todel ir dariau siuos visus tyrimus. :4u ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Medute35 @ 2010 05 29, 17:03)
Man taip atrodo, kad pripažįsta tą vegetodistoniją, kai nėra padaryta pakankamai tyrimų, kad nustatytų tikrą priežastį.


O kokius tyrimus daro kad nustatytu VD?
Atsakyti
o butent kokie pojuciai?gali pavardinti?tu su vaistais gydaisi?kaip tu miegi naktimis>?man daug pasireiskia nesamoniu nakti:( vienas is ju galvos tirpimai:(
Atsakyti
QUOTE(Rasmike @ 2010 05 29, 19:26)
o  butent kokie pojuciai?gali pavardinti?tu su vaistais gydaisi?kaip tu miegi naktimis>?man daug pasireiskia nesamoniu nakti:( vienas is ju galvos tirpimai:(

as geriu xanax ir cipralex. o pojuciai tai ivairus-galvoje pagrinde-tai bangos kazkokios lyg pereina, tai dieglys iduria, tai svaigsta, atrodo kad prarasiu pusiausvyra, buna kad atrodo ranka pasidaro silpnesne ir koja. O nakti tai lyg nieko. O tau tai reiketu nakciai pagerti nors kokiu valerijonu saknu arbatos ar siaip kokios raminamos, kad geriau miegotum g.gif
Atsakyti
gal galite kas nors parasyti kaip atskirti vegetacine difukncija nuo issetines sklerozes?nes vis prisipaisau sau ligu ir galvoju kad ja daba turiu:(
Atsakyti
cia Polas29.buvau pas neurologa lukoseviciu siauliu neurologijos skyriaus vedejas..na apziurejo mane,siek tiek isklause ,patikrino refleksus,akis,dar idomu tyrima dare patepe smilkinius is abieju pusiu ir pridejes echoskopa ziurejo per monitoriuka..gal kam is jusu teko toki tyrima tureti?kas ten per tyrimas ir ka jis rodo? na patikrines sake nieko blogo nerado,pasake nervu issekimas ir tiek,prirase vaistu ir sake pagerti,bei po kurio laiko pasirodyti..klausiau del galvos magnetinio rezonanso,tai sake kad man jo nereik,nieko blogo jis neizvelgia..sako tau neverta darytis,nieko blogo neturi,sako neprisimastyk cia sau ligu:)
Atsakyti