Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 22, 10:46)
Zinot kaip sunku, prisigalvoji ir nepatikesi kad yra kitaip kol neissitirsi, tai va rytoj tikriausiai lekisu pasidarysiu galvos MRT ir stuburo smegenu, tada bus aisku ir ramu jeigu nieko baisaus neras smile.gif Tik baisu man ta kontrastine medziaga leidzia i vena ...


Nebijok tikrai, man jau ne kartą leido kontrastinę medžiagą, tik karščiau pasidaro, ypač tarp kojų. ax.gif Na gal tos medžiagos skiriasi, bet juk neleistų jų, jei būtų pavojinga, pirma išbandytų. Reikia tiesiog ramiai nusiteikti, kad viskas bus gerai. O juk taip ir bus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marmazelė @ 2012 10 22, 11:48)
Monsit, matau, kad prisijungus, turiu keletą klausimėlių 4u.gif
Papildyta:
minėjot, kad būdavo taip, lyg vaizdas prieš akis linguotų, banguotų... žodžiu, toks visiškas nestabilumas. Pradėjau galvot, kad gal ir man su akimis negerai biggrin.gif


tą vaizdo nestabilumą, svyravimą jau nuo paauglystės jaučiu. Ir , aišku, visiems kitiems nusiskundimams būdavo diagnozė "vegetodistonija". Bet mokiausi, dirbau, vaikus gimdžiau. Kažkaip stipriai ji manęs nebuvo prispaudus. Tik praėjųsią žiemą , dar būnant vaiko auginimo atostogose, pasijutau tikrai silpnai, būdavo bloga, silpna... Pasidariau kraujo tyrimą, tai ir magnio, ir kalio trūko, vitamino D beveik nebuvo... Bet išsiaiškinau tą jau gerokai per vėlai, nes jau didelis nerimas buvo prispaudęs. Ir dabar išsikrapštyt nėra taip paprasta. Užsirašiau į jogą, mokausi kvėpavimo pratimų.

Tai va, Monsit, suprantu, kad ir Jus tas vaizdo nestabilumas kankino ir kažkaip gal net sunku patikėt, kad psichologai, kvėpavimas, joga nuo to išlaisvintų...Nors ne, aš labai tikiu...noriu tikėt biggrin.gif
Atsakyti
As vis dar del MRT tyrimo, o jei as geriu raminamuosius, kontrastinei medziagai jokios itakos nedaro ?
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 22, 11:38)
As vis dar del  MRT tyrimo, o jei as geriu raminamuosius, kontrastinei medziagai jokios itakos nedaro ?

Manau itakos jokios nebus
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 22, 12:38)
As vis dar del  MRT tyrimo, o jei as geriu raminamuosius, kontrastinei medziagai jokios itakos nedaro ?


Aš irgi tada gėriau raminamuosius, kai darė MRT ir tomografinį. Aš tai visados laikausi tokios taktikos, kad bent jau kokia valanda ar dvi praeitų nuo vienų vaistų vartojimo iki kitų. Čia ne vaistai, bet vis vien cheminė medžiaga. bigsmile.gif Gal to ir nereikia tikriausiai. O kontrastinei medžiagai tai įtakos neturėtų turėti, aš tiesiog nenoriu vienu metu užkrauti organizmo ar iššaukti kokios nors alergijos. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(marmazelė @ 2012 10 22, 12:05)
tą vaizdo nestabilumą, svyravimą jau nuo paauglystės jaučiu. Ir , aišku, visiems kitiems nusiskundimams būdavo diagnozė "vegetodistonija". Bet mokiausi, dirbau, vaikus gimdžiau. Kažkaip stipriai ji manęs nebuvo prispaudus. Tik praėjųsią žiemą , dar būnant vaiko auginimo atostogose, pasijutau tikrai silpnai, būdavo bloga, silpna... Pasidariau kraujo tyrimą, tai ir magnio, ir kalio trūko, vitamino D beveik nebuvo... Bet išsiaiškinau tą jau gerokai per vėlai, nes jau didelis nerimas buvo prispaudęs. Ir dabar išsikrapštyt nėra taip paprasta. Užsirašiau į jogą, mokausi kvėpavimo pratimų.

Tai va, Monsit,  suprantu, kad ir Jus tas vaizdo nestabilumas kankino ir kažkaip gal net sunku patikėt, kad psichologai, kvėpavimas, joga nuo to išlaisvintų...Nors ne, aš labai tikiu...noriu tikėt biggrin.gif


Jei man pačiai nebūtų siūbavęs vaizdas, nebūčiau patikėjusi, kad taip gali darytis "nerviškai". biggrin.gif Tada Jūs esate labai stipri moteris, jei be vaistų iš visa to išlipote ir galėjote gyventi normalų gyvenimą. 4u.gif
Daug ką galima sutvarkyti tikėjimu ir mintimis, aš irgi tuo tikiu, tik mes, turinčios VD problemą, kažkaip giliai viduje labiau tikime neigiamais dalykais, ką išreiškia ir mūsų kūnų pojūčiai. Jei sugebėtume tikrai patikėti,-o tikėjimas yra gilus vidinis įsitikinimas, užtikrintas žinojimas viduje,- kad mums atsitiks tik geri dalykai, tai ir neprikauptume tų visokių baimių, kurios pasireiškia nemaloniais kūno pojūčiais. Joga, kvėpavimo pratimai, aplamai fizinė veikla-puiki pagalba sau, bet svarbiausia yra nukreipti dėmesį nuo savęs, nuo savo kūno pojūčių stebėjimo.
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 22, 11:46)
Zinot kaip sunku, prisigalvoji ir nepatikesi kad yra kitaip kol neissitirsi, tai va rytoj tikriausiai lekisu pasidarysiu galvos MRT ir stuburo smegenu, tada bus aisku ir ramu jeigu nieko baisaus neras smile.gif Tik baisu man ta kontrastine medziaga leidzia i vena ...

tada atsiras kita ka reiks tirti 4u.gif man taip buvo, paskui elementariai man atsibodo eiti pas gydytojus, isvargau nuo to ir nusispjoviau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monsit @ 2012 10 22, 13:33)

Jei man pačiai nebūtų siūbavęs vaizdas, nebūčiau patikėjusi, kad taip gali darytis "nerviškai". biggrin.gif 



o kas Jums labiausiai padėjo to atsikratyti? Ir kiek tai Jus kankino?
Kaip minėjau, man tai nuo paauglystės tai pasireiškia, tik šiuo momentu (pastaruoju pusmečiu) sustiprėjo verysad.gif Anksčiau skirdavo vaistelių, tai jie nei padėdavo, nei ką... Nuo raminamųjų, net mažų dozių- jaučiuosi klaikiai...Tai ir kabinuos į natūralią mediciną, jogą ir pan.
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2012 10 22, 13:38)
tada atsiras kita ka reiks tirti 4u.gif  man taip buvo, paskui elementariai man atsibodo eiti pas gydytojus, isvargau nuo to ir nusispjoviau blush2.gif

Teisybe jus sakote, bet svarbiausia man issiaiskinti ar nera IS. Tada gal tikrai sirdeliai bus ramiau, aiksku jei galvoje nieko neras, tirsiu nugara... o jei ir ten nieko, tada teks susitaikyti su tuo ir kovoti su savo mintymis, rimtai kibti ir gydyti VD smile.gif Tik manau kad atsarga gedos nedaro, issitirsiu bus ramu smile.gif
Atsakyti
As irgi prejau kruva daktaru....
ir galvos MRT pasidariau ir enecefalogramą ir viso pilvo organu bei dubens KT ir sprandą šviečiau ir nieko...
o kaip gi bus, jei elementariai feritino atsargos organzime issekusios ir seimos gdytoja si tyrima negerai perskaite, ir tiesiog suklydo uzmetus aki ir praleido....
tai gerai, kad pavyko paciai knisantis ir nuo AD - einant is proto atrasti tikraja priezasti....o va PA tai, kaip likutis po AD ir liko...ir su situos sh.... kazkaip reikia kovoti laikas nuo laiko..... taip, kad tirkites, jei tik turit galimybes, rupinkites ir mylekit save. Juk gyvenimas duotas viena karta....
o kiek daug tu galvos svaigimu buna butent del uzsilenkusiu kaklo kraujagysliu, del sutrikusios vestibiuliarinio aparato veiklos ir t.t. As irgi važiavau net i Panevezi pas pati prof. Pauliuka......
ieskokit atsakymu, kol tik galesit ramiai miegoti, kad organines kilmes ligos tikrai nera 4u.gif Aš savają tikrąją negalavimų priežastį radau...su kuria kovoju ir kurią gydausi, bet kai ilgai jautiesi blogai arba gauni netinkamą chemiją išsivysto kiti pojūčiai....VD bei PA mano atveju jau yra gryna pasėkmė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 22 spalio 2012 - 15:16
as kazkada visus metus ejau pas gydytojus kas savaite, tyriaus viska.... buvo jegu tirtis... o dabar.... ju visai nera... iki seimos gyd. vos nuslenku tik esant tikrai blogai, kai jau kokiu antibu reik...

as tiesiog nuo visko pavargau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 22 spalio 2012 - 15:20
QUOTE(marmazelė @ 2012 10 22, 14:27)
o kas Jums  labiausiai padėjo to atsikratyti? Ir kiek tai Jus kankino?
Kaip minėjau, man tai nuo paauglystės tai pasireiškia, tik šiuo momentu (pastaruoju pusmečiu) sustiprėjo verysad.gif Anksčiau skirdavo vaistelių, tai jie nei padėdavo, nei ką... Nuo raminamųjų, net mažų dozių- jaučiuosi klaikiai...Tai ir kabinuos į natūralią mediciną, jogą ir pan.


Pakankino keletą mėnesių, bet paskui aš nustojau kreipti į tai dėmesį, ir praėjo. Tiesiog pasitikrinau akis ir patikėjau, kad jos sveikos. O Jūs akis tyrėtės?
Atsakyti
QUOTE(Monsit @ 2012 10 22, 14:27)
Pakankino keletą mėnesių, bet paskui aš nustojau kreipti į tai dėmesį, ir praėjo. Tiesiog pasitikrinau akis ir patikėjau, kad jos sveikos. O Jūs akis tyrėtės?

Taip tyriausi ir akių dugną ir t.t....ir viskas ten ok smile.gif
Atsakyti