Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

O gal kaip tik mergaites pailses nuo mano pliurpalu biggrin.gif
Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimante88 @ 2012 12 13, 22:00)
As dariau kai buvo nemazas pablogejimas, man gan manau ir pagelbejo nes situacija buvo nekokia bet pajauciau po kokio menesio nes rankos buvo nepavaldzios man  smile.gif

Ir kaip dabar?

As ką tik baigiau kursą, bet ,tiesa pasakius, nieko nejauciu - nei geriau, nei blogiau.
Papildyta:
QUOTE(voriukai @ 2012 12 14, 14:07)
Dariau. Po plamofereziu menuo buvo kosmariskas, nes buvo nuvarytas kraujas.  Pajutau pagerejima po 1.5 men- skraidziau atrodo.  Po 3 men. vel tas pats.
Mano atveju guydytojai pripazino-  neveiksminga. schmoll.gif
Dziaugiuos , kad brudo kraujyje maziau liko 4u.gif


Ačiū už jūsų nuomone. Tikriausiai, pagereja tik trumpam....
Papildyta:
QUOTE(dalmatinas @ 2012 12 13, 22:36)
man irgi dare pries metus, labai tikejau, tai, sakyciau padejo bigsmile.gif


Ir daugiau nereikėjo kartot?

Paziuresiu, ką man tyrimai parodys, nes savijauta tai be pokyčių...
Atsakyti
Papildyta:
Ir daugiau nereikėjo kartot?

Paziuresiu, ką man tyrimai parodys, nes savijauta tai be pokyčių...
[/quote]

nezinau ar reikejo, ar ne ,as noreciau, bet kazkaip nesiulo schmoll.gif
Atsakyti
Dabar nutirpo l. stipriai kita koja doh.gif , negana to , pėda ir čiurna - lyg su elastiniu bintu suveržta. Kaip tą suveržimą pamažinti gal žinot?
Kaip sveikatėlė, nuotaikos ? 4u.gif
Atsakyti
As pagaliau namuciuose, siandien parsibeldziau, trys sklerozininkes palatoj atgulejom lotuliukas.gif dabar laukia konsiliumas ir vaistukai. Bet kaip gerai namuose mergaites. Dar siubuoju po solumedrolio, bet greitai atsistatysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Gal zinote kur nebrangiai galima nusipirkti pusiausvyros pagalvele, toks diskas pripuciamas ant kurio stoveti reikia? 4u.gif
Atsakyti
Kaip LumiL. jauties po ligoninės - geriau tikiuos ?
Šiandien mane paguldė ....nes skauda nugaroj l. 2 vietas ir kojos aptirpusios sunkios - gėriau gėriau viską , bet galiausiai dar blogiau paliko, geros šventės bus doh.gif
Gerų švenčių visiems 4u.gif
P.S. O aš dar atsiimsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Po steroidu kaip zombis, tokia net patinus, as pastebejau, kad man po ju kaire koja apsilpsta, tokia skaudoka kaip pertempta. Gerai, kad akys lengviau i sonus sukiojasi.
Siandien svirduliuodama issikepiau meduolius, vakare nama lipdysiu biggrin.gif Gryzau namo tai noriu uz visko griebtis, viska daryti, tik reikia nepersistengt, o su manim visko gali buti bigsmile.gif Siaip jauciuosi neblogai.
Nenusiminkit, dar tikrai atsigriebsit 4u.gif Sveikateles jums 4u.gif

Sakykit, o stubura gali nuo zidiniu skaudeti?
Atsakyti
As dar su klausimeliu (nepykit jei nusibodau), man skausmingi kaklo limfmazgiai pasidare, cia gal nuo solumedrolio?
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 12 21, 19:22)
As dar su klausimeliu (nepykit jei nusibodau), man skausmingi kaklo limfmazgiai pasidare, cia gal nuo  solumedrolio?



gaila, as tikrai jokios info apie tai negaliu pasakyt..siaip dar tokia zalia jauciuosi.. nors draugaut su gydytojais tenka jau tiek laiko..


visas ir visus, nes manau, kad ir tokiu cia turim---- SU SVENTEM ! ! ! Sveikateles sveikateles ir dar karta jos! ir aisku, svajoniu issipildymo, ar Kaledu senelis, ar nauji metai, tegul atnesa vien geros nuotaikos ir sypsenos veide smile.gif
Atsakyti
Svarbiausia, kad senelis siemet atnestu mums daug ir stiprios sveikatos, o visos negandos ir ligos tegul eina salyn newyear.gif
Atsakyti
Sveikutes, su sventemis newyear.gif
Pasirodo is ligonines parsitempiau kazkoki bruda, palatos drauge baisiai kosejo, o as dabar su sloga, truputelis temperaturos yra, nieko, issikapstysim, svarbiausia niekas nenutirpo (pfu pfu pfu per kairi peti), sveikatos visoms 4u.gif
Atsakyti