Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Na mūsų giminėj tai niekam nėra.
Atsakyti
Mano giminej tai irgi niekas neturi, na bent jau kiek man zinoma, turim tik vezininku. Mano mamai buvo du insultai, jei galvos kraujagysliu aneurizma, bet tokio brudo kaip IS tai dar nebuve schmoll.gif
Papildyta:
Man tik del MB baisu, jam buvo pries 6-7 metus puse dantu nutirpe ir niekas nerado kame beda, ir siaip jis toks pastoviai pavarges, mieguistas, mintys nerislios, reikes ir ji sodint ant dietos, nors jau nieko nekepu, tik virtu maistu minta, nepatinka man jo savijauta unsure.gif Ir pirstas buvo ne per seniausiai nutirpes, bet neina tikrintis, nepriverciu net bendra krauja pasidaryti, ot ozys bash.gif
Atsakyti
Siandien nuorinau Avonex svirksta ir man nepatiko, nes istraukus adata issisunke dalis vaistu lauk g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2013 01 21, 10:48)
Labutis - aš manau, kad gali būti ne dieta tinkama, o tiesiog - remisija. Pažiūrėkit va Meletė - ir ligoninėj kiek buvus, o dabar keletą metų jaučiasi puikiai.
Ir savo pažįstamų turiu ne vieną sergančią - nieko nedaro, tiesiog liga sustoja ir igam, nors buvo ataka net nevaikščiojo..
Sėkmės visiems  4u.gif
Man patinka taisyklė - atsisakyk baltų produktų ir būsi sveikas: cukraus, miltų, krakmolo, pieno  smile.gif


Tavo taisykle auksine wink.gif Pradekim bent nuo to smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sypsena000 @ 2013 01 22, 12:17)
del remisijos tai sutinku...ech butu gerai jei butu taip visiems  4u.gif 

Ar jusu seimose esat tik jus turintis tokia liga? ar kazkas dar is seimos ar gimines? gal ne naujiena buvo..? M?  g.gif  skaitosi, jog nera paveldimumo, tevai neperduoda vaikams ir pan..bet bijau, kad ir sesei mano kazkas darosi..


nei seimos, nei gimines tarpe niekas nera sirges. Na, bent jau iki tol, kol pradejo sia liga nustatineti.
Tevai ir seneliai tvirtina, kad nieko panasaus musu gimineje nera buve
Atsakyti
Pas mane giminej irgi niekas nesirges. Gera naujiena-as drausta nuo nelaimingu atsitikimu thumbup.gif Savaitgali drasiai ant balos su paciuzom lakstysiu thumbup.gif
Atsakyti
Juratema, kur draudetes? 4u.gif
Atsakyti
Avivoj, kaupiamuoju draudimu
Atsakyti
Man Avivoj sakė ne, nebent siųsti į Vilnių užklausimą, bet vargiai.., nors net mano vyras ten draustas - moku 190 per mėnesį g.gif
Kiek mokėsi į mėnesį- gal brangiau nei įprastai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 23 sausio 2013 - 15:09
QUOTE(Apart @ 2013 01 23, 15:08)
Man Avivoj sakė ne, nebent siųsti į Vilnių užklausimą, bet vargiai.., nors net mano vyras ten draustas - moku 190 per mėnesį  g.gif
Kiek mokėsi į mėnesį- gal brangiau nei įprastai?

Tai man ir siunte i Vilniu uzklausima-sudejau kopijas visu savo epikriziu, Mrt aprasymu ir dave teigiama atsakyma. Mokesiu po 146 lt. Labai dziaugiuosi, nes daug saugiau jauciuosi kai apdrausta. Pamegink su normalia konsultante pasikalbet, man jinai vos ne prievarta isiule pabandyt, ir va-rezultatas dziuginantis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2013 01 24, 13:59)
Tai man ir siunte i Vilniu uzklausima-sudejau kopijas visu savo epikriziu, Mrt aprasymu ir dave teigiama atsakyma. Mokesiu po 146 lt. Labai dziaugiuosi, nes daug saugiau jauciuosi kai apdrausta. Pamegink su normalia konsultante pasikalbet, man jinai vos ne prievarta isiule pabandyt, ir va-rezultatas dziuginantis  thumbup.gif


Keista, manes apdrausti neustiko del IS
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2013 01 24, 15:28)
Keista, manes apdrausti neustiko del IS

o mane sutiko smile.gif tai gal as geriau jauciuosi su visais ligoniniu israsais ir mrt pilna galva zidiniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2013 01 24, 15:44)
o mane sutiko  smile.gif tai gal as geriau jauciuosi su visais ligoniniu israsais ir mrt pilna galva zidiniu  smile.gif


geras cia lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti