Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(sypsena000 @ 2013 02 20, 23:24)
pas vokiecius!  ax.gif  thumbup.gif  super! tikrai idomu ka jie ten apie liga pasakys naujo..jau nekantrauju suzinot!

o mane belenkaip isbere nuo vitaminu visokiu, meciau viska..organizamas kaip koks konteineris, visko prikistas.. as del ausies dar geriau. aj, kaip bus taip. pailset pries pavasari man reikia nuo tu vaistu, jau valgyt juos pradejau  unsure.gif

O kas ausytei buvo? As rugsejo-spalio men buvau apkurtus viena ausim sad.gif as dabar nedaug papildu geriu, visiskai jokiu alieju negeriu (zuvu, semenu ir tt) nes nejauciu skirtumo kai geriau ir kai negeriu, tai nusprendziau, kad nereikia...
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 02 21, 11:50)
O kas ausytei buvo? As rugsejo-spalio men buvau apkurtus viena ausim sad.gif as dabar nedaug papildu geriu, visiskai jokiu alieju negeriu (zuvu, semenu ir tt) nes nejauciu skirtumo kai geriau ir kai negeriu, tai nusprendziau, kad nereikia...



uzgule..ir toks spengimas girdejosi, lyg kraujospudis koks butu staigiai pakiles.
man patare save apgaudynet g.gif pabandyti pamirsti kad yra tas garsas. dar gavau migdomuju ir trentalio recepta. tai net nezinau, kada pasidare gerai g.gif bandziau pamirst, pamirsau ir viena diena jauciu kad nebera to uzgulimo ir garso. net nezinau kiek dienu praejo..bijau kad negriztu tas jausmas schmoll.gif

tikiuosi negris! o Jums kaip? neuritas suprantu, jei apkurtot, tai teko ligonine aplankyt..?

as dabar irgi nieko negeriu. nei vitaminu nei kokiu papildu. nes jau ant odos matesi, kad visko per daug, dar dabar gydausi visus gumbus ir spuogus..
Atsakyti
QUOTE(sypsena000 @ 2013 02 22, 17:58)

tikiuosi negris! o Jums kaip? neuritas suprantu, jei apkurtot, tai teko ligonine aplankyt..?



Neisivaizduoju, gal koks zidinys smegenu tilte isiveise, kol sulaukiau eiles pas neurologa, tai baigesi. Ir as tikiuosi nesugris, bjaurus jausmas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 02 22, 18:47)
Neisivaizduoju, gal koks zidinys smegenu tilte isiveise, kol sulaukiau eiles pas neurologa, tai baigesi. Ir as tikiuosi nesugris, bjaurus jausmas  schmoll.gif


g.gif tai gaunasi kad ne ataka, nes praejo greit, be vaistu.. as taip manyciau g.gif nes man kaip pablogejimai uzrasyti tik tie, kur jau i ligonine teko gultis
Atsakyti
MB dare menisko operacija ir tik todel, kad serga IS dare pilna narkoze...
Atsakyti
Man vis sukasi mintis, idomu kaip su gimdymu g.gif Kazkur kazkada skaiciau, kad epidura lyg ir nelabai gerai sergancioms IS, bet as labai rimtai svarstau, jeigu tektu gimdyti as noreciau CP, bijau, kad naturaliai nepajegsiu...
CICI, idomu kodel? g.gif gal sergant IS vietinis nuskausminimas ne taip suveikia, idomu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sypsena000 @ 2013 02 25, 23:52)
g.gif  tai gaunasi kad ne ataka, nes praejo greit, be vaistu.. as taip manyciau  g.gif  nes man kaip pablogejimai uzrasyti tik tie, kur jau i ligonine teko gultis


Galbut, bet kai gavau gruodi solumedrolio, tai dar labiau klausa atsigavo, nors gulde vel del akiu, dabar jau neatvedu desines akies i desine puse iki galo. As kai pasakiau gydytojai, kiek as tirpimu pravaiksciojau, tai ji pasake "nu bet tu ir kantri" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 02 26, 19:43)
Man vis sukasi mintis, idomu kaip su gimdymu  g.gif  Kazkur kazkada skaiciau, kad epidura lyg ir nelabai gerai sergancioms IS, bet as labai rimtai svarstau, jeigu tektu gimdyti as noreciau CP, bijau, kad naturaliai nepajegsiu...
CICI, idomu kodel?  g.gif  gal sergant IS vietinis nuskausminimas ne taip suveikia, idomu  ax.gif



pajegsi...

manau, kad del IS pabijojo durti i stubura...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 27 vasario 2013 - 08:44
Man siandie nuskilo, gavau MRT netiketai, kazkoki tyrima klinikos dare ir sudalyvavau, leksiu namo, turiu kompakta, ziuresiu kiek tos smegenys iskirmijo nuo birzelio biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif ,
jo neduria nes nenori smegenu judinti, as labai bijau narkozes tai kai koju venas operavaus i stubura nuskausmino, kaip tik galvojau geriau..
Ka tik po ligonines esu..vel blogai su koja buvo,aktyvu zidini rado stubure, galvoje nieko blogo. Labai dideli stresa turejau,bet nejau nuo to aktyvus zidinys atsirado. Nu ziuresiu kaip toliau reikalai klostysis, verysad.gif gal aprims pagaliau, nes nebezinau ka ir galvoti, suverzimai laikosi vis dar.
Dar gydytoja minejo, kad pastebejo geriausi rezultatai su Avonexu, keista atrodo silpniausias ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 27 vasario 2013 - 20:07
Man gydytoja minejo, kad jis geriau pasisavina, nes i raumeni duriamas. Paziurejau savo nuotraukas, man abu kartus be kontrasto dare, tai tie zidinukai, kur pirmoj nuotraukoj buvo ryskus, balti dabar tokie prisiblause. Keli dar ryskus, kai kurie isnyke, kai kur keletas nauju yra, galvele kaip susaudyta, pilnutele. Bet as dar tik sesis durius turejau. Ta gydytoja, kur MRT dare klause kaip draugauju su avonexu, sakau, kad palyginus toleruoju, tai sake gerai. Na ziuresiu kaip cia veliau bus, labai tikiuosi, kad neblogetu ar bent jau negreit.
Atsakyti
As ir turiu irasyta flesiuka, bet net nebandziau sakau gal reikia spec. programos..
Tai va, Avonex bent jau naturalus yra, o Betaferon sintetinis..kazkaip nepatinka jis man..kazi kaip reiktu pasikeisti g.gif
Atsakyti
Reiktu su gydytoju tartis g.gif
Atsakyti