Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Labas, visoms smile.gif

Na, man pirmas ruduo ir pavasaris be ligonines ir pablogejimu po to kai pakeiciau mityba ir gyv. buda smile.gif Geguze bus lygiai metai, kai nevartoju jokiu vaistu ir maitinuosi paleo. Susipazinau su keleta zmoniu ne lietuvoje, kurie taip pat iveike ar suvalde liga tokia dieta. Manau verta rimtai apie tai pagalvoti ir kas turit daugiau ax.gif valios, butinai pameginti tokiu budu pasveikti ar bent jau suvaldyti liga.
Mano atveju , Nemanau, kad tai tik remisija, nes dar visai nesenai po 2-3 kartus per metus i ligonine tekdavao gultis ir dazniausiai be solumedrolio neissisukdavau.
Gal jums tai ir neatrodo itikinama, bet patikekit, mane tai itikino, nes vaikstau savo kojomis, niekas netirpsta, galva nesvaigsta, miegu kaip kudikis ...., ir jauciuosi visiskai sveikas.
Ne veltui sakoma, visos ligos nuo to ka dedame i burna.
Sorry, bet norejua priminti ape save ir pasakyti, kad paleo man vis dar veikia.
Jei ka susirasysim dar po pusmecio wink.gif bus dar itikinamiau
Sveikatos Jums, Panos wink.gif

Papildyta:
O del to aliejaus, nieko blogo jame nematau. Omega 3 ir Omega 6 santykis neblogas, tad jei saikingai vartoti galima pabandyti. Tik kiek zinau jis labai brangus.
Kam vartoti toki, kai galima sauksteli linu semenu ismirkyti ir su maistu suvalgyti. Gausim ne maziau omega 3, o ir pasisavinomas neblogesnis. Omega 6 ir taip kruvas gauname, tad papildomai jo vartoti nereiketu. Nes omega 6 be galo sunkiai pasisalina is organizmo ir reikia daug metu teisingai maitintis, kad atsikratyti nereikalingo omega 6 balasto, kuris sveikatos neprideda.
Atsakyti
Silver as irgi miegu kaip uzmusta, 8 val miego man per akis, bet va galva buna pasvaigsta, ypac po darbo arba atviroj erdveje (pvz lauke, dideleje parduotuveje), buna vaizdas paplaukia.

Vat man idomu del to omega6, pvz kaip su kokosu aliejumi, jame to omega 6 nemazai yra, tai galima tuos kokosus ar nelabai? As dabar ir kokosu piena ir sviesta pasidarau is pacio kokoso, nu ziauriai skanu.
Mano rimtai draugystei su paleo jau eina 5 menuo, o su grudiniais, pusfabrikaciais ir cukrumi nedraugauju nuo rugsejo. Na ir gerai, kaip as sakau, uzpakalis grazeja lotuliukas.gif

Prasom dazniau parasyti, kam cia to pusmecio laukti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos! Parduodu vaistus LYRICA, liko nuo gydimo, 56 kapsules 90 lt. Busiu Lietuvoje Geguzes 10-19 dienomis. Jei ka sudomins rasykite anavjera@hotmail.com smile.gif Sveikatos visoms ir dar karta sveikatos smile.gif
Atsakyti
Nu jo, puse metu atsakymo lauksiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 04 15, 18:40)
Nu jo, puse metu atsakymo lauksiu  lotuliukas.gif


Na, cia tiem kam reikia ilgesnio laiko, kad irodytu mitybos veiksminguma smile.gif Kam uzteko metu , gali iskart griebti briedi uz ragu smile.gif ir pasveikti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2013 04 15, 20:24)
Na,  cia tiem kam reikia ilgesnio laiko, kad irodytu mitybos veiksminguma smile.gif Kam uzteko metu , gali iskart griebti briedi uz ragu smile.gif ir pasveikti wink.gif


Tai Silver, nebuk skupas, pakomentuok apie kokosu alieju ir sviesta 4u.gif Aciu mirksiukas.gif
O as jau graibau ta briedi kitoj temoj, gal ir iki ragu prisikasiu biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena, buvau užsukusi čia pas jus daugiau kaip prieš metus smile.gif mano istorija tokia - praeitą gruodį paguldė į ligoninę dėl akies neurito, buvo beveik dingęs regėjimas viena akimi, lašino lašelines, atstatė. Įtarė IS darė įvairius tyrimus, menkus pakitimus pastebėjo ir likvore ir smegenyse rado kažkokį židinuką, tačiau rezultate nei patvirtino nei paneigė. Po to laiko jau daug praėjo, aš sau galvos dėl to ir nekvaršinu, nors gal ir reiktų pasirodyti profilaktiškai (po ligoninės buvau su siuntimu konsultacijoje pas Kizlaitienę, sakė lyg ir pasirodyt bet jau viskas pasimiršo), susilaukiau per tą laiką sūnaus thumbup.gif tik vienas klausimas vis kyla, buvo ir nieštumo metu ir darbar lyg patirpsta šonas, visada kairys, jausmas toks kaip kokią galūnę buni nusedėjęs, lyg adatėlėm švelniai badytų, ir vėsiai.. net nžn kaip paaiškinti. Keisčiausia kad tas nutirpimas būna visai pusei - pradedant puse galvos ir ausim, baigiant koja, pėda. Nutirpimas trunka visai neilgai kelias ar ar daugiau minučių bet ne daugiau 30 min. Kaip manote ar gali būti susiję su IS? Kaip Jūs apibūdintumėte Jus kamuojančius tirpimus?
Atsakyti
Sveiki, Greta, visokiu tirpimu man buna, ir ilgalaikiu ir trumpu (apie minute). Tie trumpi man pagrinde kaireje slaunyje. Manau turetumet profilaktiskai kartas nuo karto pasitikrinti, butu ir paciai ramiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta1988 @ 2013 04 16, 16:44)
Nutirpimas trunka visai neilgai kelias ar ar daugiau minučių bet ne daugiau 30 min. Kaip manote ar gali būti susiję su IS? Kaip Jūs apibūdintumėte Jus kamuojančius tirpimus?

Sveika, uzsuk dazniau smile.gif , man tokiu trumpalaikiu tirpimu nebuna, trumpiausiai 2-3 dienos. Bet visgi manau, kad tikrai nuo IS.
Atsakyti
ačiū už atsakymus, aš irgi visgi manau kad patvirtins man tą ligą anksčiau ar vėliau. Turbūt kvailokai nuskambės, bet norėtųsi kad greičiau jau patvirtintų (o tam matyt reikalingas normalus atkrytis), tai bent galima būtų galvoti apie gydymą, na ir aišku geriausiu atveju kad paneigtų, nes tokia situacija gan užknisanti smile.gif Ir ačiū už kvietimą, apsilankysiu ;>
Atsakyti
sveiki

4 men. jau vargina spengimas ausyse, vienos ausies klausa labai stipriai nusilpusi. Pradzioje geriau pleciancius, galvos kraujotaka gerinancius papildus. Nepadejo. Po kurio laiko LOR israse hormonu terapija, 10 dienu pagal schema. Baiginejant kursa klausa pradejo gereti, spengimas isliko. Pabaigus kursa, jau po keliu dienu klausa vel nusilpo, aisku dar spengimas vargino. Tada LOR paskyre leidziamu hormonu kursa, vel 10 d. Ipusejus kursa, klausa kaip ir normalizavosi, bet pabaigus, vel po keliu dienu klausa nusilpo. Tada dar kursas, kuri baigiau, jauciu kaip vel klausa po truputi silpneja, spengimas niekada nebuvo dinges. Kaune atliko klausos sukeltuju potencialu tyrima, nustate, kad nera ausu uzdegimo, o tiesiog yra kazkur susidariusi plokstele, kuri viska blokuoja.
Taigi, gal kas esat susidure su panasia problema, kaip ja iveikinejote, kokius vaistukus ar papildus naudojote, zodziu, domina bet kokia informacija, nes tiek spengimas, tiek gerokai nusilpusi klausa labai vargina, kazkaip norisi sau padeti, o ir tu hormonu kasdien nesileisi.
Atsakyti
Labas visiems 4u.gif senai cia rasiau smile.gif kazkaip viskas lyg ir gerai, domejausi Paleo dieta apie kuria kalba Silveris thumbup.gif pabandziau savaite, na tiesiog nerandu ka valgyt galeciau biggrin.gif pieno productu nevalgau (tik kefyra ir varske) mesos taip pat zuvies nevalgau kiausiniu irgi. Salotom ir riesutais minti visa diena sunkoka doh.gif biggrin.gif gal silveris maisto sarasiuka koky pasiulytu? Pavasaris atejo ir koja nutirpo, kiek minejau anksciau negeriu jokiu vaistu, tad norejau paklausti ar kas bandete ar turejote B vitamino Injekcija ar kazka panasaus del nutirpimu? Kaip jus gydotes juos (kokiais geriamais vaistais ar zolelem ir t.t) atsibodo jie ir noriu greito efecto kad jie pradingtu (jo labai dideli norai ax.gif )
Atsakyti