Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

o tai manote, kad be vaistu neimanoma gyventi pilnavercio gyvenimo? noriu tiketi, kad ir Jus pries pradedama vartoti vaistus, visai gerai jautetes, aisku gal klystu, tiek ir daug yra zmoniu, kurie megina gyventi be vaistu ir gal taip blogai ir be ju nera.
Aisku as tik spelioju, nes esu dar naujokas toje ligoje, vaistai baugina, savijauta labai svyruoja, atrodo viena diena imtum ir vartotum vaistus, kita diena, kada geriau, esi patenkintas, kad jautiesi gerai ir be vaistu.
Atsakyti
As taip nesakiau. Zinoma, kad imanoma. Bet as taip pasirinkau. Turbut kiekvienas isgyvenote ta diagnozes siauba ir nezinomybe po jos. Nieko smagaus. Ir cia yra kiekvieno pasirinkimo laisve.
Atsakyti
Galima visko bijoti, sedeti ir stebeti, kaip liga sekmingai naikina smegenis huh.gif as asmeniskai nesuprantu zmoniu, kurie taip bijo vaistu, o visai nebijo ligos daromos zalos g.gif aisku kolkas negydo, bet bent jau stabdo liga smile.gif
Atsakyti
Jeigu paskaitytumet naujesnius straipsniu apie vaistus, tai rastumet naujus tyrimus, kurie parodo, kad senesnes kartos vaistai (interferonai ir copaxone) ligos progreso nestabdo, tik suretina atkrycius, o iki naujos kartos vaistu musu valstybei toli kaip iki zvaigzdziu.
Atsakyti
Na tai kokie pagal jus naujos kartos vaistai? gal BG-12? siaip skaitau ir domiuosi, bet tie naujos kartos vaistai dauguma dar bandymu stadijose ir ju poveikis IS nera iki galo issaiskintas unsure.gif
Atsakyti
Naujos kartos prasideda nuo monokloniniu antikunu. Cia ne pagal mane, cia taip raso protingi dedes biggrin.gif Favoritu neturiu, nera tikslo, dar neaisku ar Lietuva juos isileis. Kai uzaugs musu anukai, tai bandymu fazes bus baigtos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, esu naujokė šioje temoje. Su ta bjaurybe IS pradėjau bendrauti nuo rudens, o vaistus vartoju ketvirtas mėnesis. Iki tos nelemtos dienos nieko ypatingo nejaučiau, laikiau save stipria ir sveika. Daug dirbau, ne mažiau sportavau ir žinoma sveikai maitinausi smile.gif. Ir toli gražu nesu baisiai jauna, nors sako, kad tai jaunų žmonių liga. Per tą laiką nesnaudžiau ir domėjausi kaip suvaldyti IS. Skaičiau ir bandžiau atrasti savo kelią. Vieną dalyką supratau, kad "sveika" t.y. liesa mityba man nedavė nieko gero. Dažnai užsuku ir į Paleo temelę. Manau, kad ten nemažai tiesos. Bandau ir pati taip maitintis. Ir nežinau ar pakoreguota mityba, ar enzymų, ar Avonex vartojimas, o gal viskas kartu visai neblogai veikia. Man vaistai nesukelia jokių šalutinių poveikių. Beje, buvo begalo sunku apsispręsti ar juos vartoti. Deja, mano baimė ir tradicinės medicinos atstovai įrodė, kad reikia pradėti vartoti vaistus kiek galima anksčiau. Nors, netradicinės medicinos atstovai sakė, kad man tokių vaistų nereikia. Žinau žmonių, kurie su IS gyvena itin aktyvų gyvenimą. Vieni iš jų vartoja vaistus, kiti ne.
Lankantis čia, smagu matyti jus optimistiškai nusiteikusias nepasiduoti tai bjauriai ligai. Iš šio forumo ir aš sėmiausi styprybės, kai sužinojau diagnozę ir vos neprižliubiau pilno baseino. Vasara jau čia pat, todėl linkiu visoms šiltų dienų ir sveikatėlės.
Atsakyti
Jurmala, aciu uz grazius zodzius. Jums taip pat sveikateles ir optimizmo smile.gif O tinkama zmogaus organizmui mityba dar niekam nepakenke smile.gif
Atsakyti
Apart, cia apie Swank dieta, labai protinga ir argumentuota kritika 4u.gif
http://rense.com/general68/diet.htm
Atsakyti
QUOTE(J.jurmala @ 2013 05 29, 18:29)
Sveikos merginos, esu naujokė šioje temoje. Su ta bjaurybe IS pradėjau bendrauti nuo rudens, o vaistus vartoju ketvirtas mėnesis. Iki tos nelemtos dienos nieko ypatingo nejaučiau, laikiau save stipria ir sveika. Daug dirbau, ne mažiau sportavau ir žinoma sveikai maitinausi smile.gif. Ir toli gražu nesu baisiai jauna, nors sako, kad tai jaunų žmonių liga. Per tą laiką nesnaudžiau ir domėjausi kaip suvaldyti IS. Skaičiau ir bandžiau atrasti savo kelią. Vieną dalyką supratau, kad "sveika" t.y. liesa mityba man nedavė nieko gero.  Dažnai užsuku ir į Paleo temelę. Manau, kad ten nemažai tiesos. Bandau ir pati taip maitintis. Ir nežinau ar pakoreguota mityba, ar enzymų, ar Avonex vartojimas, o gal viskas kartu visai neblogai veikia. Man vaistai nesukelia jokių šalutinių poveikių. Beje, buvo begalo sunku apsispręsti ar juos vartoti. Deja, mano baimė ir tradicinės medicinos atstovai įrodė, kad reikia pradėti vartoti vaistus kiek galima anksčiau.  Nors, netradicinės medicinos atstovai sakė, kad man tokių vaistų nereikia. Žinau žmonių, kurie su IS gyvena itin aktyvų gyvenimą. Vieni iš jų vartoja vaistus, kiti ne.
Lankantis čia, smagu matyti jus optimistiškai nusiteikusias nepasiduoti tai bjauriai ligai. Iš šio forumo ir aš sėmiausi styprybės, kai sužinojau diagnozę ir vos neprižliubiau pilno baseino.  Vasara jau čia pat, todėl linkiu visoms šiltų dienų ir sveikatėlės.

Sveikute, kiekvienam liga pasireiškia skirtingai ir skirtingi simptomai ir paūmėjimai. Man asmeniškai buvo bloga iki tol kol pradėjau vartoti Avonexą. Tikiuosi liga užmigo ir stipriai miega thumbup.gif Tradicine medicina aš netikiu, jokiom dietom o tik vaistais, man jie padeda. Per paskutinį MRT židinių galvoje sumažėjo. O kai sportuoju tai ir šalutinio poveikio nebūna. Kiekvienam skirtingai ir vieno recepto turbūt nėra 4u.gif Gal klystu bet šiuo metu mano tokia nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
Simpatica, tradicine medicina ir yra vaistai, o dieta yra netradicine, alternatyvi medicina mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki

o kurie is Lietuvoje naudojamu vaistu IS "gydyti", tiksliau atkryciams retinti, yra geriausi, efektyviausi. Realiame gyvenime zinau, kad labai daug kas naudoja Copaxone, taciau cia forume dauguma rasote, kad naudojate Avonex, kuo sie vaistai skiriasi ir, kurie efektyvesni?
Atsakyti