Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

As uzsikabindavau pirstu galais lygiu keliu eidama, namuose taip dar nebuvo, bet mieste turejau toki malonuma, praejo savaime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsena000 @ 2012 12 02, 17:23)
tas dažnai tai yra kai atsikeliu ir iki kokiu pietu..ir beveik kiekviena diena.. nesuprantu kas cia per nesamoniu kampelis dabar vyksta su manim  doh.gif  vakare jau geriau kazkaip buna..bet siaip tai nesijauciu as kad dehidratuoju  g.gif  tikrai atsigeriu, ir kartais manau kad tikrai per daug. bet vat su wc biski beda gaunasi, nes manau, kai tiek skysciu vartoju dazniau tureciau eit  g.gif



jei daug geriate, o i tualeta einate retai, todel ir uztinstate... gali buti kazkas negerai su inkstais... jei labai troskina, gali buti "kaltas" maistas arba vartojami vaistai... ar nieko nepakeitete?

QUOTE(voriukai @ 2012 12 02, 22:40)

Ar is cia esanciu kas susiduria su tokiais simtomais?  Ka daryt?

MB daznai taip jauciasi... kartais daigtai krenta is ranku... kai daugiau pavaiksto, vienos kojos nebepakelia (turi itemtai galvoti ka daro, kad galetu toliau eiti).
Atsakyti
Sveiki,
žinau, kad su IS nedraudžia nuo nelaimingų atsitikimų, draudžia tik gyvybę. (nelaimingos mirties atveju). Gal kas esate susidūre su draudimo bendrovėm ir atradot kas draudžia sergančius IS?
Būčiau labai dėkinga jeigu pasidalintumėte informacija. ax.gif
Labai jau nejauku be draudimo g.gif
Atsakyti
laba diena,

gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimi, ar kam nors buvo, kad diagnozuojant IS magnetinio rezonanso tyrimas nieko blogo nerodė, bet vis dėlto vėliau diagnozė pasitvirtino? Ar įmanoma , kad magnetinis rezonansas esant kitiems simptomams (galvos svaigimas, galūnių susilpnėjimas , regos pablogėjimas) IS židinių nerastų net 4 kartus (atliekamas kas 1-2 metus), tačiau tai vis tik būtų ši liga?

Ieškau argumentų kaip visiškoje neviltyje esančiam žmogui, įsitikinusiam - kad jam IS ir įkritusiam į juodą depresiją, sugraibyti tą bent menką viltį kad čia kita liga, o ne IS... Dabar savo mintimis ir įsitikinimais save pribaigs... Gydytojai nepatvirtina, bet netiki, mano kad jie tik nesugeba rasti ligos, o visi simptomai atitinka.
Atsakyti
QUOTE(asku @ 2012 12 03, 14:39)
laba diena,

gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimi, ar kam nors buvo, kad diagnozuojant IS magnetinio rezonanso tyrimas nieko blogo nerodė, bet vis dėlto vėliau diagnozė pasitvirtino?  Ar įmanoma , kad magnetinis rezonansas esant kitiems simptomams (galvos svaigimas, galūnių susilpnėjimas , regos pablogėjimas) IS židinių nerastų net 4 kartus (atliekamas kas 1-2 metus), tačiau tai vis tik būtų ši liga?

Ieškau argumentų kaip visiškoje neviltyje esančiam žmogui, įsitikinusiam - kad jam IS ir įkritusiam į juodą depresiją, sugraibyti tą bent menką viltį kad čia kita liga, o ne IS... Dabar savo mintimis ir įsitikinimais save pribaigs...  Gydytojai nepatvirtina, bet netiki, mano kad jie tik nesugeba rasti ligos, o visi simptomai atitinka.

Pasakykit tam žmogui, kad taip besielgdamas gali savo mintimis prišaukti šią ligą savo artimam... unsure.gif Mano atveju būtent taip ir buvo, ir dabar sakyk, kad nori, jog mintys ne materializuojasi... Prieš kokius septynerius metus man buvo labai daug šios ligos simptomų, o ir dabar dar būna, tada visaip depresavau,buvau tiesiog įsitikinusi, kad man būtent tas, kaip ir viskas atitiko, tik magnetas nieko nerodė, ir ką, po kelerių metų šią ligą diagnozavo mano vyrui ...Galvokit, ką norit, bet man čia į sutapimą nelabai panašu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltupyte @ 2012 12 03, 16:40)
Pasakykit tam žmogui, kad taip besielgdamas gali savo mintimis prišaukti šią ligą savo artimam... unsure.gif Mano atveju būtent taip ir buvo, ir dabar sakyk, kad nori, jog mintys ne materializuojasi... Prieš kokius septynerius metus man buvo labai daug šios ligos simptomų, o ir dabar dar būna, tada visaip depresavau,buvau tiesiog įsitikinusi, kad man būtent tas, kaip ir viskas atitiko, tik magnetas nieko nerodė, ir ką, po kelerių metų šią ligą diagnozavo  mano vyrui ...Galvokit, ką norit, bet man čia į sutapimą nelabai panašu unsure.gif



o kas padėjo suprasti kad klydote? Kas paneigė diagnozę (jums pačiai?) Ar per tą laiką buvo taikomas koks nors gydymas (depresijos pvz?) Ačiū kad atsiliepėte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asku @ 2012 12 03, 14:39)
laba diena,

gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimi, ar kam nors buvo, kad diagnozuojant IS magnetinio rezonanso tyrimas nieko blogo nerodė, bet vis dėlto vėliau diagnozė pasitvirtino?  Ar įmanoma , kad magnetinis rezonansas esant kitiems simptomams (galvos svaigimas, galūnių susilpnėjimas , regos pablogėjimas) IS židinių nerastų net 4 kartus (atliekamas kas 1-2 metus), tačiau tai vis tik būtų ši liga?

Ieškau argumentų kaip visiškoje neviltyje esančiam žmogui, įsitikinusiam - kad jam IS ir įkritusiam į juodą depresiją, sugraibyti tą bent menką viltį kad čia kita liga, o ne IS... Dabar savo mintimis ir įsitikinimais save pribaigs...  Gydytojai nepatvirtina, bet netiki, mano kad jie tik nesugeba rasti ligos, o visi simptomai atitinka.


tiesa pasakius, man labai keista zmoniu pozicija, kad jei IS - tai jau viskas blogai, o tai, kad nera - tai jau gerai... Taigi, nuo to, kad patvirtinta diagnoze, zmogus nei geriau, nei blogiau nesijaucia... Jis jauciasi taip pat...
Zidiniu gali buti stubure... Net ir pukcija gali po penkto karto parodyti...
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2012 12 03, 17:12)
tiesa pasakius, man labai keista zmoniu pozicija, kad jei IS - tai jau viskas blogai, o tai, kad nera - tai jau gerai... Taigi, nuo to, kad patvirtinta diagnoze, zmogus nei geriau, nei blogiau nesijaucia... Jis jauciasi taip pat...
Zidiniu gali buti stubure... Net ir pukcija gali po penkto karto parodyti...


kad kiek supratau, labiausiai žudo būtent ši mintis kad yra tokia liga, ir ne dabartiniai negalavimai, o perspektyva, kurią įsivaizduoja tik pačia baisiausia ir blogiausia eiga. Gniuždo mintys kas laukia, kas bus. Jei tai būtų ne IS, o kažkokia kita liga - mintys, ir motyvacija, ir nusiteikimas būtų kitokie. O su šia jau nemato prasmės niekam.

Aš tikrai neatmetu varianto, kad žmogus teisus. Faktas, kad jaučiasi blogai, manau to neišsigalvoja ir neįsiteigia. Gal tikrai pasitvirtins įtarimai. Bet šiandien dar nėra. O į juodžiausias mintis nugrimzdo jau dabar...
Atsakyti
Na neišlaikiau neparašius wacko:
Kuo gyvenime užsiima šitas žmogiukas? Turbūt veikt neturi ką, todėl ir prisigalvoja visokių minčių. Nesakau, kad IS „dovanėlė“, bet ir ją turintys gyvena normalų gyvenimą, dirba, mokosi, vaikus augina ir „smertės“ tikrai nelaukia 4u.gif
Reikėtų jam pasirodyti pas psichiatrą, išrašytų vaistukų, į gyvenimą gal pradėtų žvelgti kitomis spalvomis. 4u.gif



[quote=asku,2012 12 03, 17:30]
kad kiek supratau, labiausiai žudo būtent ši mintis kad yra tokia liga, ir ne dabartiniai negalavimai, o perspektyva, kurią įsivaizduoja tik pačia baisiausia ir blogiausia eiga. Gniuždo mintys kas laukia, kas bus. Jei tai būtų ne IS, o kažkokia kita liga - mintys, ir motyvacija, ir nusiteikimas būtų kitokie. O su šia jau nemato prasmės niekam.

Aš tikrai neatmetu varianto, kad žmogus teisus. Faktas, kad jaučiasi blogai, manau to neišsigalvoja ir neįsiteigia. Gal tikrai pasitvirtins įtarimai. Bet šiandien dar nėra. O į juodžiausias mintis nugrimzdo jau dabar...
Atsakyti
QUOTE(asku @ 2012 12 03, 16:08)
o kas padėjo suprasti kad klydote? Kas paneigė diagnozę (jums pačiai?) Ar per tą laiką buvo taikomas koks nors gydymas (depresijos pvz?) Ačiū kad atsiliepėte  4u.gif

Jokio gydymo netaikė, rado, kad skydliaukė mažai dirba ir tai visai netyčia, nes pagal šeimos daktarų hormonų normų lentelę viskas buvo normos ribose doh.gif Galbūt tas ir sąlygojo blogą savijautą g.gif
Atsakyti
asku, jus to zmogaus paklauskit kas geriau, ar IS ar paskutines stadijos metastazuojantis vezys? Kas butu "geriau" jeigu reiktu pasirinkti tarp siu dvieju variantu. As rinkciausi IS. Zmogus pats save gniuzdo ir gyvenimas pats bega pro sali veltui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2012 12 03, 08:58)
jei daug geriate, o i tualeta einate retai, todel ir uztinstate... gali buti kazkas negerai su inkstais... jei labai troskina, gali buti "kaltas" maistas arba vartojami vaistai... ar nieko nepakeitete?
MB daznai taip jauciasi... kartais daigtai krenta is ranku... kai daugiau pavaiksto, vienos kojos nebepakelia (turi itemtai galvoti ka daro, kad galetu toliau eiti).


viskas taip pat, tas ir neramina manes.. naudoju capaxona..jau 3metai eina mirksiukas.gif issigandau, gal cia koks atkrytis g.gif nusipirkau neurorubino biggrin.gif kazkaip neramina manes toks nesveikas troskulys..
Papildyta:
[ Zmogus pats save gniuzdo ir gyvenimas pats bega pro sali veltui 4u.gif
[/quote]

zinot---nesvetima tokia busena.. ir patarimo kaip sau pasakyti, kad viskas bus gerai, tikrai nezinau. man irgi buvo taip, ibridau i toki soka.paskui pykti, depresija.. mane gelbejo, teisybe pasakius, mano kriksto dukrytes gimtadienis blush2.gif tik galvojau, kad turiu pasveikinti, ir tada jau bet ka galesiu sau pasidaryti, juk ar taip ar taip su IS negyvenimas ir isgelbejo mirksiukas.gif nes atejo gimtadienis ir dabar jau 3 juos atsventem kartu 4u.gif tai as labai linkiu susikalbeti su savimi ir negaileti saves. yra kaip yra. as tik laikau kumscius, kad Dievulis duotu mums galimybe pakeisti ligos eiga i geresne puse smile.gif
Atsakyti