Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Sveikutes 4u.gif
Ziuriu pagrinde visoms skiria Avonex ar Rebif, o man Betaferona. Ir kai pagimdysiu sake vel grisiu prie jo smile.gif Bet taip ir nesuprantu kodel. Man jis siaip l.kelia pulsa ir spaudima, o kaip jums su Rebifu?
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2013 11 29, 16:27)
Sveikutes 4u.gif
Ziuriu pagrinde visoms skiria Avonex ar Rebif, o man Betaferona. Ir kai pagimdysiu sake vel grisiu prie jo smile.gif Bet taip ir nesuprantu kodel. Man jis siaip l.kelia pulsa ir spaudima, o kaip jums su Rebifu?

Man kaip ir nieko, tik pasalinis poveikis, kaip sekasi nesioti stebukleli? 4u.gif
Atsakyti
As po lasaliniu gavau dar geriamo prednizolono pagal schema, o db nesuprantu kas darosi doh.gif sirdies ritmas trinka pastoviai, spaudimas lygtai kyla, nors visada zemas, o ir akis trukcioja bei lupos kampas sad.gif santariskese klausiau tai atceit nerviniu pagrindu tas trukciojimas ir liepe gert raminamuosius huh.gif aisku per paumejima nervinausi, asaru irgi buvo nemazai, tai gal ir prisisaukiau sita nemalonuma g.gif anksciau nuo trukciojimo magnis padedavo, sikart kazko jis neveikia sad.gif rebifa tik 2 kartus leidausi, o sirdis jau pries tai streikavo, tai jis turbut nieko detas unsure.gif nors po steroidu man visada streikuodavo, bet si karta gana ilgokai, gal del to, kad anksciau tik lasalines lasindavo, o db dar ir geriamo g.gif
Atsakyti
As po lasaliniu gavau dar geriamo prednizolono pagal schema, o db nesuprantu kas darosi doh.gif sirdies ritmas trinka pastoviai, spaudimas lygtai kyla, nors visada zemas, o ir akis trukcioja bei lupos kampas sad.gif santariskese klausiau tai atceit nerviniu pagrindu tas trukciojimas ir liepe gert raminamuosius huh.gif aisku per paumejima nervinausi, asaru irgi buvo nemazai, tai gal ir prisisaukiau sita nemalonuma g.gif anksciau nuo trukciojimo magnis padedavo, sikart kazko jis neveikia sad.gif rebifa tik 2 kartus leidausi, o sirdis jau pries tai streikavo, tai jis turbut nieko detas unsure.gif nors po steroidu man visada streikuodavo, bet si karta gana ilgokai, gal del to, kad anksciau tik lasalines lasindavo, o db dar ir geriamo g.gif
Atsakyti
QUOTE(S@gi @ 2013 11 29, 18:20)
Man kaip ir nieko, tik pasalinis poveikis, kaip sekasi nesioti stebukleli? 4u.gif


Is ginekologines puses l. gerai, bet IS nenurimo, vis kas nors islenda - ypac spastika ir meslungis, dabar koja aptirpo nesenai, sunkiai lankstosi ir greit pavargsta. Bet kaip nors, nebe daug liko- menesiukas wub.gif

Papildyta:
QUOTE(ruteleee26 @ 2013 11 30, 00:01)
nors po steroidu man visada streikuodavo, bet si karta gana ilgokai, gal del to, kad anksciau tik lasalines lasindavo, o db dar ir geriamo g.gif


Man spaudima ir pulsa visad solumedrolis pakelia, o kai geriau tabletem isvis nesupratau kas darosi, kol neturejau spaudimo aparato. Praeis, o raminami manau padetu.
Atsakyti
Apart as jau pradejau gerti raminamuosius, tikiuosi pades smile.gif taip norisi, kad iki svenciu sveikata susitvarkytu g.gif
Tai gal kaip tik ant svenciu jau turesit leliuka, jei menesis liko wub.gif
Atsakyti
sveiki

daugiausiai ziuriu visi vartoja Avonex, Rebif, reciau Betaferona. O ar yra vartojanciu Copaxone? Kaip ji toleruojate? Ar suretino atkrycius? Kiek ilgai vartojate?
Atsakyti
QUOTE(ZIDL @ 2013 12 03, 21:35)
O ar yra vartojanciu Copaxone? Kaip ji toleruojate? Ar suretino atkrycius? Kiek ilgai vartojate?


As 2 metus leidaus - buvo vienas akies neuritas, paskui kazkokia alergija gavosi- iskart susileidus istino akiu vokai, lupos, kune niezulys atsirado, po antro karto pakeite .
Atsakyti
QUOTE(ZIDL @ 2013 12 03, 21:35)
sveiki

daugiausiai ziuriu visi vartoja Avonex, Rebif, reciau Betaferona. O ar yra vartojanciu Copaxone? Kaip ji toleruojate? Ar suretino atkrycius? Kiek ilgai vartojate?


aš vartoju Copaxone jau 7-i metai. man tiko ir patiko, jaučiausi tikrai gerai ilgiau nei 5 metus, nei karto negulėjau ligoninėj, jokių hormonų ir pan. padarius pertarauką (virš 6 mėn.) situacija stipriai pasikeitė į blogą (jau 2 kartai lašinti hormonai ir ligoninė), grįžau prie Copaxone, bet dabar neaišku kaip bus, gydytojai spręs ką daryti toliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalmatinas: 04 gruodžio 2013 - 08:07
as Copoxone vartoju 5 men. Per siuos menesius buvo kokie trys kartai, kai po pora savaiciu trunka stiprus kojos tirpimas, skauda ir spaudzia galva, nera jegu. Tarpais tarp siu blogos savijautos buna visai neblogai, buna reti tik patirpimai ar nuovargis. Ar Jums budavo tokiu pablogejimo periodu? Kalbu ne apie pablogejimus, kai jau reikia leistis hormonus.
Atsakyti
QUOTE(ZIDL @ 2013 12 04, 20:22)
as Copoxone vartoju 5 men. Per siuos menesius buvo kokie trys kartai, kai po pora savaiciu trunka stiprus kojos tirpimas, skauda ir spaudzia galva, nera jegu. Tarpais tarp siu blogos savijautos buna visai neblogai, buna reti tik patirpimai ar nuovargis. Ar Jums budavo tokiu pablogejimo periodu? Kalbu ne apie pablogejimus, kai jau reikia leistis hormonus.


na tirpimai (ypač dešinės rankos) man visiškai niekada nedingsta, bet aš pripratau, jei būna stipriau - geriu Neurorubiną, jei atsiranda spazmų - Baclofeną, nuovargį irgi padeda įveikti vitaminai, kartais gydytoja skiria Amantadiną, gėriau ir enzimus, žodžiu eksperimentuoji ir atsirenki kas labiausiai padeda. kad vaistai (pvz. Copaxone) tinka - nereiškia, kad visiškai nejauti ligos, jauti, bet ne taip stipriai kaip be vaistų, be to, tai labai individualu. aš turiu su kuo palyginti, situacija su vaistu ir be jo, skirtumas kaip diena ir naktis.
Atsakyti
Laba diena, na va ir aš po vizito pas Kizlaitienę, gavau siuntimą magnetui kovo mėn, ir regos sp tyrimams smile.gif "Pradžiugino" kad mano simptomai nei kraujotaka nei užspaustas nervas, žiūrėsim magneto rezultatus ir tada bus aišku smile.gif Dar prisiregistravau santariškių klinikose kad galėčiau pasižiūrėti savo kortelę internetu, tai pažiūrėjau ir MRT nuotrukas darytas prieš 2 metus (labai graži galva, to židinuko nepastebėjau net), ir sužinojau ko nežinojus smile.gif Dabar mano kortelėje vakarykščio apsilankymo diagnozė G35 - išsėtinė sklerozė. Žodžiu, lauksiu magneto, nes kiek suprantu, gydytoja praktiškai įsitikinusi kad anksčiau ar vėliau IS man patvirtins
Papildyta:
QUOTE(Grt @ 2013 12 06, 10:17)
Laba diena, na va ir aš po vizito pas Kizlaitienę, gavau siuntimą magnetui kovo mėn, ir regos sp tyrimams smile.gif "Pradžiugino" kad mano simptomai nei kraujotaka nei užspaustas nervas, žiūrėsim magneto rezultatus ir tada bus aišku smile.gif Dar prisiregistravau santariškių klinikose kad galėčiau pasižiūrėti savo kortelę internetu, tai pažiūrėjau ir MRT nuotrukas darytas prieš 2 metus (labai graži galva, to židinuko nepastebėjau net), ir sužinojau ko nežinojus smile.gif Dabar mano kortelėje vakarykščio apsilankymo diagnozė G35 - išsėtinė sklerozė. Žodžiu, lauksiu magneto, nes kiek suprantu, gydytoja praktiškai įsitikinusi kad anksčiau ar vėliau IS man patvirtins



Dar man išrašė kažkokius ale vitaminus ar ką, gal kas galit užvest ant kelio, prieš perkant noriu išsiaiškint kas tai:

vienas receptas parašyta lyg vob. trenal R
o antras išvis sunkiai įskaitomas iš G raidės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grt: 06 gruodžio 2013 - 10:19