Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 18

QUOTE(MrRAT @ 2013 07 15, 11:43)
O tai jokių užrašų ant ekrano nerodo?  Windowsai nuo sutrenkimo neturėjo susigadinti, bet va kietąjį diską galima taip pažeisti. Galima pamėginti patikrinti windowsus. Jei turit windows kompaktą, reikėtų pamėginti jį įdėjus pataisyti (repair) windowsus.  Arba galima pamėginti spausti F8, užkraus pasirinkimą instaliuotų windowsų.


Tik ijungus kompa atsiranda uzrasas ASUS ir po apacia spausti F2 arba ESC, paspaudus F2 atsiranda langas su uzrasu BIOS ir pasirinkimai visokie, nezinau ka pasirinkti doh.gif
Esu isvaziavusi, disko neturiu
Atsakyti
Sveiki,

vaikas nešiojamam kompiuteryje kažkokią kombinaciją suspaudė ir neberodo ikonų ant desktopo, gal žinot ką paspausti reikia? Nei šiūkšlinės, nei My computer, žodžiu desktop'as švarus biggrin.gif
Dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 07 15, 12:16)
Esu isvaziavusi, disko neturiu


Ką pasiūlyt taip paprastai nežinau. Asmeniškai aš patikrinčiau windowsus ir kietajį diską su windows kompaktu ir kokiu rescue disku. Gal kaip keistai ūžia įjungus kompiuterį?

QUOTE(Flika @ 2013 07 16, 11:01)
Sveiki,

vaikas nešiojamam kompiuteryje kažkokią kombinaciją suspaudė ir neberodo ikonų ant desktopo, gal žinot ką paspausti reikia? Nei šiūkšlinės, nei My computer, žodžiu desktop'as švarus  biggrin.gif
Dėkinga už patarimus 4u.gif


Jei gerai supratau, tai jokių ikonėlių nerodo, tiesiog išjungė jų rodymą. Įjungti reiktų taip: ant desktopo spauskit dešinį pelės mygtuką ir rinkitės View (Arange icons by - jei XP windows) ir paspauskit ant Show desktop icon (užsidės varnelė).
Atsakyti
Labas,
aš be problemos, bet su klausimu, nes neberadau darbastalių temos veikiančios. Išinstaliavo man vaikas tą juostą kur paveikslėly pavaizduota aukštai, ir neatgaminu kur buvau radus nuorodą. Gal kas turit iš kur galima parsisiųsti, nes man labai buvo patogu tokią juostą turėti blush2.gif Foto paskolinta iš senos darbastalių temos blush2.gif
user posted image

Atsakyti
Turejau - nepamenu kaip vadinasi, bet gal tai RocketDock?
Atsakyti
QUOTE(chillin' @ 2013 07 17, 17:22)
Turejau - nepamenu kaip vadinasi, bet gal tai RocketDock?

Ačiū 4u.gif smile.gif
Atsakyti
nesugalvoju kur daugiau paklausti ,bet laaabai reikia atsakimo sad.gif iskilo toks klausimas ,ar imanoma nuejus i ta imone kuri pas mus teikia interneta imanoma prasyti ju kad atspausdintu musu mokejimu isklotine ?mamai mokejo sesuo is uzsenio ir ji pati mokejosi gaunasi kad dubliavosi ir niekas nesiteike pranesti kad dvigubai mokama kai isiaiskinome tai ispradziu jie gynesi kad nera jokiu dvigubu mokejimu bet paskui paaiskejo kad permoketa apie 400 lt tai sako pareis saskaita su minuso zenklu ir si men vel parejjo pilna sakaita kai paskambinom sako negalejo nieko but ten kompiuterio klaida ,blogiausia kad mama nepasiiliko kvituku kai mokejo per perlo terminala ,o pervedimus tai sesuo atsius ,bet jos matosi mato kad mokama buvo per perlo terminala nes sake kai buvom tik idomu ar duos ta israsa?
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2013 07 18, 20:31)
nesugalvoju kur daugiau paklausti ....

Sveiki, aš nežinau ką atsakyti, manau, privalėtų tokiu atveju pateikti. O... kas čia per įmonė tokia, kad nesiteikia pranešti apie permokas arba atsiųsti nulinės sąskaitos? manyčiau, dar ir kompensacija jums kažkokia priklausytų, nuolaidos geros, kad jie taip lyg niekur nieko siunčia sąskaitas. Beje, įmonė greičiausiai priklauso kažkokiai asociacijai, pasiteiraukite asociacijoje apie tokią situaciją - visis koziriai būtų jūsųs rankose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syri: 18 liepos 2013 - 22:41
Aš negarantuočiau, kad turi pateikti mokėjimų išrašus, nors paprašius, gal geranoriškai ir atspausdintų. O gal net ir negali pagal naudojamos apskaitos programos galimybes. Gal ir sąskaitas išrašo kokia keistai prasta programa, kad negali rodyti kitokios kainos, bet tokiu atveju turėjo pasakyti, kad tiek ir tiek mėnesių nereikės mokėti ir nekreipti dėmėsio į sąskaitas. Kad čekių mokėjimo neišsisaugojo nelabai gerai, bet perlo terminalas manau tebeturi juos, galima būtų gauti čekių kopijas, bet reiktų žinoti dienas kada buvo mokėta. Tiesa, esu ne iš vieno žmogaus girdėjęs, kad perlo terminaluose apmokėjus nueidavo pinigai ne ten kur reikia. Juo labiau, kad jie mato, mokėjimus iš perlo terminalų ir mato tuos pavedimus iš užsienio, tai reiškia yra gavę visus pinigus. Siūlau paskambinti į vartotojų teisių apsaugą, pasakys kokie yra įstatymai jūsų pusėje ir patars kaip elgtis.
Atsakyti
QUOTE(MrRAT @ 2013 07 19, 07:52)
Aš negarantuočiau, kad turi pateikti mokėjimų išrašus, nors paprašius, gal geranoriškai ir atspausdintų. O gal net ir negali pagal naudojamos apskaitos programos galimybes. Gal ir sąskaitas išrašo kokia keistai prasta programa, kad negali rodyti kitokios kainos, bet tokiu atveju turėjo pasakyti, kad tiek ir tiek mėnesių nereikės mokėti ir nekreipti dėmėsio į sąskaitas. Kad čekių mokėjimo neišsisaugojo nelabai gerai, bet perlo terminalas manau tebeturi juos, galima būtų gauti čekių kopijas, bet reiktų žinoti dienas kada buvo mokėta. Tiesa, esu ne iš vieno žmogaus girdėjęs, kad perlo terminaluose apmokėjus nueidavo pinigai ne ten kur reikia. Juo labiau, kad jie mato, mokėjimus iš perlo terminalų ir mato tuos pavedimus iš užsienio, tai reiškia yra gavę visus pinigus. Siūlau paskambinti į vartotojų teisių apsaugą, pasakys kokie yra įstatymai jūsų pusėje ir patars kaip elgtis.

tai kai antra karta nuvom ir pamate kad yra permoka ,sake kad eis saskaitos su minuso zenklu ir kad nereiks moketi apie pora metu ,bet isejo kitaip ir dabar aiskina kad ten ta suma buvusi kompiuterio klaida tuo labiau kad pasakem kad neturim perlo cekiuku mokejimu issaugoje,o kaip su su tuo perlo terminalu ,kur cia prasyti tu cekiu kopiju ,butent ten kur moketa ar betkuriam terminale galima idomu kur kreiptis notrint pabandyti uzsakyti tas kopijas
g.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2013 07 19, 10:42)
tai kai antra karta nuvom ir pamate kad yra permoka ,sake kad eis saskaitos su minuso zenklu ir kad nereiks moketi apie pora metu ,bet isejo kitaip ir dabar aiskina kad ten ta suma buvusi kompiuterio klaida tuo labiau kad pasakem kad neturim perlo cekiuku mokejimu issaugoje,o kaip su su tuo perlo terminalu ,kur cia prasyti tu cekiu kopiju ,butent ten kur moketa ar betkuriam terminale galima idomu kur kreiptis notrint pabandyti uzsakyti tas kopijas
g.gif

nueikite dar į teisininkų temą - tikrai bus patarimų
Atsakyti
Gal kas žinot, kame bėda, kad telefonas (Nokia c6) neprijungia prie wi fi namie? Darbe prisijungia be problemų, prie visų viešų prieigų taip pat, o namie suvedus slaptažodį - niekaip. Čia greičiausiai kažkokie routerio nustatymai? Du kompai namie jungiasi prie wi- fi irgi puikiai...
Atsakyti