Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus gydymas arba

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 10 31, 14:30)
mano mažylis geria Dobilo pieną. ar tai geras pasirinkimas ?

Puikus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 10 31, 13:40)

tada dar klausimas - o kaip su tuo riebumu ? Gi iš ūkininkų superka įvairaus riebumo pieną. o kaip jį padaro būtent 2.5 ar 3.2 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 10 31, 14:46)
tada dar klausimas - o kaip su tuo riebumu ? Gi iš ūkininkų superka įvairaus riebumo pieną. o kaip jį padaro būtent 2.5 ar 3.2  g.gif

Nuseperuoja iki reikiamo riebumo. Dviguba nauda: ir reikiamo riebumo pienas, ir grietinele. drinks_cheers.gif Grietinele parauginus isgaunama grietine. Grietine suplakus-sviestas.
Gal esat mate pas ukininkus ar kokia mociute, kaip atrodo buitiniai seperatoriai?
http://www.technika....no-separatoriai
O gal teko ir piena seperuoti bei ka tik isskirta grietinele laizyti? biggrin.gif Niam, niam...
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 10 31, 13:53)
Nuseperuoja iki reikiamo riebumo. Dviguba nauda: ir reikiamo riebumo pienas, ir grietinele. drinks_cheers.gif Grietinele parauginus isgaunama grietine. Grietine suplakus-sviestas.
Gal esat mate pas ukininkus ar kokia mociute, kaip atrodo buitiniai seperatoriai?
http://www.technika....no-separatoriai
O gal teko ir piena seperuoti bei ka tik isskirta grietinele laizyti? biggrin.gif Niam, niam...

turėjau močiutę kaime. tai žinau kas yra separatorius lotuliukas.gif Ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Keretoja @ 2012 10 31, 10:04)
o Himalaju druskos kazkip ieskojau progos nusipirkt bet niekaip nerasdavau kur as ja panaudosiu  biggrin.gif


Labai platus jos panaudojimas:) Gabalas-ir dantims, ir pedoms, ir daug kam. Smulki-skalavimams gerkles, nosies plovimui,maistui ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2012 10 31, 19:25)
Labai platus jos panaudojimas:) Gabalas-ir dantims, ir pedoms, ir daug kam. Smulki-skalavimams gerkles, nosies plovimui,maistui ir t.t.

o ką su tuo gabalu ? Graužti - kad dantims tinka biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 10 31, 20:29)
o ką su tuo gabalu ? Graužti - kad dantims tinka  biggrin.gif  blush2.gif


keliomis žinutėmis aukščiau viskas paaiškinta ką daryti su h.druka ir dantimis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 10 31, 20:29)
o ką su tuo gabalu ? Graužti - kad dantims tinka  biggrin.gif  blush2.gif

Taigi aname puslapyje paaiskinau:) Nu ot, mergos.....
Patogiau tureti nuslifuota gabala. Tada dar panaudosite peduciu masaziukui, rankas nusiprausti (dezinfekuoti), per pazastis bruksteleti ir dantu sepeteli pabraukyti. Neslifuotu, nelabai ****** ir pazastis pabraukysite:) Bakterijos ant him. druskos nesilaiko ir nesiveisia,tad panaudojus, visai nereikia jo nuplauti.
Nusipirkau dabar juodaja himalaju druska koju vonelems ir "sveikatos voniai" doh.gif Smarve nepakeliama-supuvusiais kiausiniais, jes joje yra anglies ir lavos darinių,todel turi kiaušiniu (sieros) kvapa. Gerasdalykas, naturalus, naudingas, bet...... ax.gif
Vyras buvo nusividuriaves, nprejau padaryti 1 proc. tirpaliuka, atstatyti skysciams, dehidratacija panaikinti, tai gerai, kad nepadaviau jam, itariu,kad buciau i galva gavusi su ta visa druska blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 31 spalio 2012 - 21:57
QUOTE(Nidulia @ 2012 10 31, 22:47)
*Taigi aname puslapyje paaiskinau:) Nu ot, mergos.....
**Patogiau tureti nuslifuota gabala. Tada dar panaudosite peduciu masaziukui, rankas nusiprausti (dezinfekuoti), per pazastis bruksteleti ir dantu sepeteli pabraukyti. Neslifuotu, nelabai ****** ir pazastis pabraukysite:) Bakterijos ant him. druskos nesilaiko ir nesiveisia,tad panaudojus, visai nereikia jo nuplauti.
Nusipirkau dabar juodaja himalaju druska koju vonelems ir "sveikatos voniai"  doh.gif Smarve nepakeliama-supuvusiais kiausiniais, jes joje yra anglies ir lavos darinių,todel turi kiaušiniu (sieros) kvapa. Gerasdalykas, naturalus, naudingas, bet...... ax.gif
***Vyras buvo nusividuriaves, nprejau padaryti 1 proc. tirpaliuka, atstatyti skysciams, dehidratacija panaikinti, tai gerai, kad nepadaviau jam, itariu,kad buciau i galva gavusi su ta visa druska  blush2.gif


* drinks_cheers.gif
** na man psichologiškai kažkaip doh.gif ir kojoms, ir dantims, na negaliu, nors ir suprantu, kad ji dezinfekuoja doh.gif biggrin.gif
*** lotuliukas.gif aš ir "Vytauto" pakišusi gaučiau
Atsakyti
***Tokie jau jie:)
**jo nedezinfekuoja, jis pats nelaiko bakteriju ant saves. Tada du tureti.Vienas -dantukams ir pasispuogavusiai,pabertai odai, kitas-pedutems po maudyniu ir rankoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 10 31, 12:10)
Taigi rašiau, kad jie susitraukė  mirksiukas.gif sloga greičiau praeina. Aišku sergam, bet vaikai išauga ir pas daugumą su laiku adenoidai savaime susitraukia. Operuoti tikrai neduosiu niekada  biggrin.gif

Tai smagu, kad taip padėjo 4u.gif
Aš saviškį jau buvau susitaikiusi, kad operuos, bet šioji lor pasakė, kad vien dėl knarkimo nieks neoperuos, o ir nepadidėję, tai pasiūlė šiuos vaistukus. Na bandysim ir tikėsimės geriausio.
Dar užsiminė, kad prie adenoidų reik duot kuo mažiau angliavandenių g.gif Naujiena man.
Atsakyti
Sveikos,
Aš truputį ne įtemą, bet manau tinka - gal galit rekomenduoti gerą vaikų masažistą Vilniuje. Susikaupę 2m vaikui karkalai ir niekaip neina iškosėti. Namuose bandau daryti, bet vaikui kutena smile.gif ir jis ramiai nepaguli.
Atsakyti