Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus gydymas arba

QUOTE(Nidulia @ 2012 11 06, 00:59)

Agnė/Ramutė, gal ir maisau procentus:)Zodziu, nosiai-puslitriui 5 g-arbatinis saukstelis.Gaunasi fiziologinis skystis. Agnė/Ramutė-kiek cia procentu gaunasi??

Taip, ir gaunasi kaip fiziologinis, apie 0,9-1 proc. - pusė litro vandens tai apie 500 g, dalinam iš šimto ir gaunam kad 5 gramai bus vienam procentui, užtat juo ir galima gleivines plauti, kad nedirgins. 4u.gif


Persikiuks, kad dermatitas himalajų druskos pavartojus vaikui dings, maža tikimybė. Dieta svarbiau, atsirinkti kas netinka. 4u.gif
Atsakyti
ačiū, Nidulia, už išsamų paaiškinimą 4u.gif Bandysim palaikyt sveikatą su himalajų druska.

Agne/Ramute, mes su tuo dermatitu jau seni "draugai" ( kad jį kur bala). jau viską esam atsirinkę, na bet kartais nesusilaiko vaikas užvalgo obuolių ir suskilinėja aplink lūpas odelė. na negi duosi tokiu atveju antihistamininius, kai galima švelniau natūraliau. Namie prisistačius turiu lempų iš himalajų druskų, na, manau, irgi mačyja.

Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 05, 23:59)
nufotkinti savo buteliuka su juoduju kmynu aliejumi?smile.gif as ne indiskose parduotuvese perku.
Gerimui aliejus perku cia:
Vilniuje yra nemazai ju krautuveliu.Ten ne tik aliejai
http://www.aliejus.c...uodj-indik-kmyn

Veido proceduroms, dazniausiai perku cia:

http://www.aromanatu...lla-sativa.html



Jeigu bus noro smile.gif tai butu puiku. Tiesiog pas mane, cia reiketu gerokai apsiknisti po pardas, kad surasti unsure.gif jeigu indiska, tai nereiskia,kad tures viska ir geros kokybes...
Todel, taip smulkmeniskai klausiu 4u.gif
Ir dar...kaip supratau, aliejus naudojamas gerimui, skiriasi nuo to, kuris naudojamas yra veidui, ar maisau kazka? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 05, 23:59)
Dabar sildymo sezonas,gleivine dziusta todel tampa jautri, trukineja ir tampa labai pasiekiama infekcijoms.  Lasinkite nakciai sezamu alieju, jis geriausiai drekinantis, suteps gleivine, neleis jai issauseti ir buti pazeidziamai.



Nidulia, ar galima vietoj sezamų aliejaus naudoti kokį kitą?
šiuo metu turiu erškėtuogių ir kokosų
ar vis dėlto geriau sezamų nusipirkti?

čia savo vaikui noriu, vargina adenoidai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mjk @ 2012 11 06, 12:26)
Jeigu bus noro smile.gif tai butu puiku. Tiesiog pas mane, cia reiketu gerokai apsiknisti po pardas, kad surasti  unsure.gif  jeigu indiska, tai nereiskia,kad tures viska ir geros kokybes...
Todel, taip smulkmeniskai klausiu  4u.gif
Ir dar...kaip supratau, aliejus naudojamas gerimui, skiriasi nuo to, kuris naudojamas yra veidui, ar maisau kazka?  unsure.gif

Veidui perku brangesni, ekologiska.
Nefotkinsiu, nes tas aliejus yra pilstomas. Pasakai kiek nori, i koki buteliuka nori ir tiek ipils:)

Papildyta:
QUOTE(Sūpynės @ 2012 11 06, 12:34)
Nidulia, ar galima vietoj sezamų aliejaus naudoti kokį kitą?
šiuo metu turiu erškėtuogių ir kokosų
ar vis dėlto geriau sezamų nusipirkti?

čia savo vaikui noriu, vargina adenoidai 4u.gif

Geriau pirkite sezamu. Apie jusu turimus, aliejus negaliu pakomentuoti ar tiks i nosiuka. Net vaistinese yra purskiamuose buteliukuose sezamu aliejus. Bet man neaisku kokia ten kokybe, todel i nosi perku gera, ekologiska sezamu al., persipilu i purskiama buteliuka.
Agnė/Ramutė, aciu uz procentu paaiskinimus:) 4u.gif
O kokio procento surymas, tuomet? 0,1 ar 1 proc?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 06 lapkričio 2012 - 13:56
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 05, 23:13)


Ar tikrai refliuksa? Refliuksas ir remuo (izzoga),kuri retkarciais kankina riebiau uzvalgius-kiek skirtingi dalykai:)

na pas mane buvo bėda kad kai užvalgau tai atsirūgstant atpilu kaip koks leliukas blush2.gif reiškia gerai neužsidarydavo tas raumenukas..kitaip sakant refliuksas. O raumuo susilpnėja kai organizme trūksta Na Cl. Bent taip man aiškino vienas natūralistas. Todėl nakčiai po liežuviu dėdavau kelis grūdelius jūros druskos. Vyrui buo ta pati bėda ir plius dar jam rūgštys grauždavo stemplę būtent dėl to neužsidariusio raumens. na mums susitvarkė šitos bėdos.

Dabar dėl nosies plovimo- aš savo metinukui kas vakarą pūrkšteliu į nosytę himalajų druskos su vandeniu tirpaliuko. Bet kiek kaičiau-tipo mažiukams negerai purkšti..jei yra kokia bacilą tai galima nustumti gilyn g.gif Ką manot ?
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 11
06, 17:33)
na pas mane buvo bėda kad kai užvalgau tai atsirūgstant atpilu kaip koks leliukas  blush2.gif  reiškia gerai neužsidarydavo tas raumenukas..kitaip sakant refliuksas. O raumuo susilpnėja kai organizme trūksta Na Cl. Bent taip man aiškino vienas natūralistas. Todėl nakčiai po liežuviu dėdavau kelis grūdelius jūros druskos. Vyrui buo ta pati bėda ir plius dar jam rūgštys grauždavo stemplę būtent dėl to neužsidariusio raumens. na mums susitvarkė šitos bėdos.

Dabar dėl nosies plovimo- aš savo metinukui kas vakarą pūrkšteliu į nosytę himalajų druskos su vandeniu tirpaliuko. Bet kiek kaičiau-tipo mažiukams negerai purkšti..jei yra kokia bacilą tai galima nustumti gilyn  g.gif  Ką manot ?

O kaip gi parduodamas juros vanduo vaistinese-Humeris ir kiti. Nuo keliu menesiuku rekomenduoja??
Maziukams reikia padaryti tirpaliuka ir lasinti i nosiuka po 2 lasiukus, druska naikina bacila, kur ten ja nustumti gali?smile.gif
Nakciai-sezamo aliejuko. Galima ir po nakties miego ilasinti aliejuko,kad suminkstintu gleivine.
Jo, pas jus tikrai refliuksas buvo. O priezastis issiaiskinote? Keistas sutapimas,kad pas vyra jusu tokia pati problema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 06 lapkričio 2012 - 17:50
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 06, 17:43)

O kaip gi parduodamas juros vanduo vaistinese-Humeris ir kiti. Nuo keliu menesiuku rekomenduoja??
Maziukams reikia padaryti tirpaliuka ir lasinti i nosiuka po  2 lasiukus, druska naikina bacila, kur ten ja nustumti gali?smile.gif
Nakciai-sezamo aliejuko. Galima ir po nakties miego ilasinti aliejuko,kad suminkstintu gleivine.
Jo, pas jus  tikrai refliuksas buvo. O priezastis issiaiskinote? Keistas sutapimas,kad pas vyra jusu tokia pati problema.

na ta ir priežastis kad trūko organizme NaCl. buvom pradėją maitintis pusiau be druskos doh.gif

Atsakyti
druska reikalinga organizmui:) Turi buti druskos ir vandens balansas.
Atsakyti
Sveikos mergaites, ir vel reikia patarimo... Dukryte pora savaiciu skundesi kad skauda akyte-tai viena tai kita, poto pradejo jai nieztet, trint akis pradejo, bet taip jokio raudonumo nieko nesimato. Nuejom sian pas okulista, paziurejo, sako elerginis akiu uzdegimas ir israse lasint lasus 5 d. Na psieskojus internete apie juos aisku kaip ir tikejausi nenudziugau..
Dexamethasone 0.1% akių lašai ( Deksametazonas - sintetinis gliukokortikoidas, kuris stipriai slopina uždegimą), arba Tobramycin - is an aminoglycoside antibiotic derived from Streptomyces tenebrarius. Abu vaistas turi daug salutiniu poveikiu ir vaikams nerekomenduojami...
Kiek spejau ishsiaiskint kolkas apart alijosiaus sulciu ir saltu kompresu variantu netuiu g.gif Gal kas turi isbande receptuku veikliu ir galetu pasidalinti? Mano mergytei 2 metukai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Keretoja @ 2012 11 08, 18:23)
Sveikos mergaites, ir vel reikia patarimo... Dukryte pora savaiciu skundesi kad skauda akyte-tai viena tai kita, poto pradejo jai nieztet, trint akis pradejo, bet taip jokio raudonumo nieko nesimato. Nuejom sian pas okulista, paziurejo, sako elerginis akiu uzdegimas ir israse lasint lasus 5 d. Na psieskojus internete apie juos aisku kaip ir tikejausi nenudziugau..
Dexamethasone 0.1% akių lašai ( Deksametazonas - sintetinis gliukokortikoidas, kuris stipriai slopina uždegimą), arba Tobramycin - is an aminoglycoside antibiotic derived from Streptomyces tenebrarius. Abu vaistas turi daug salutiniu poveikiu ir vaikams nerekomenduojami...
Kiek spejau ishsiaiskint kolkas apart alijosiaus sulciu ir saltu kompresu variantu netuiu  g.gif  Gal kas turi isbande receptuku veikliu ir galetu pasidalinti? Mano mergytei 2 metukai.  4u.gif


Mes visokiems akių sudirginimams tokius naudojam http://www.apropos.l...raus-akiu-lasai
Gydytoja kažkada buvo skyrus, tai dabar namų vaistinėlėj visada turim. thumbup.gif
Atsakyti
Neradau nuo kokio amžiau tinkamas Tobramycin (Tobrex), bet manau jų tikrai nebūtina naudoti, o gydytojos rekomenduotas Dexametazonas nuo 18 metų. Keli lašai vaikui nebus pavojingi, bet į tuos amžiaus rodiklius atkreipiu dėmesį, nes tie kuriuos aš pasiūlysiu, irgi vyresniems nei 2 metukų. biggrin.gif
Yra homeopatiniai lašiukai, pirkdavau savo vaikams kai buvo mažiukai dar, jie alergiški buvo irgi, turėdavom bėdų, tai šitie nuo 6 metų pagal anotaciją (bet esu ir mažesniems lašinus) : homeopatiniai
O kiti, man labai patinkantys ir taip pat visada namų vaistinėlėje turiu - tai Lecrolyn, nuo 4 metų galima, jaunesniems su gydytojo paskyrimu leidžiama naudoti, - ne antibiotikas, ne hormonas irgi atrodo. Aš nelašindavau 4 kartus, užtekdavo 2-3. Man pačiai jei vasarą nuo žiedadulkių alergija būna, užtenka ir vieno karto ryte. Vaiko galit nekankinti, pasiguldyt ant nugarytės ir į užmerktas akytes įlašint, vidiniame kampelyje, tada paprašyti kad pamirksėtų, o kas lieka - švariu pirštu aplink ištepti, ir viskas aprimsta.
Gali žalios arbatos, ramunėlių kompresai padėti (arbatos maišiukus galima panaudot ar vatytės sudrėkinti), tik jokiu būdu karštų nedėkit, bet čia jau labai individualu, gali ir visai netikti. Gali būt ramunėliams alergiškas vaikas. 4u.gif
Atsakyti