Įkraunama...
Įkraunama...

Kapiliarų šalinimas

QUOTE(mamulioka @ 2011 09 26, 20:10)
Sveikutes  4u.gif  Pries 1.5 savaites pagaliau prisiruosiau nueit pasalint issipletusius kapiliarus nuo nosies sparnelio. Dariausi elekrokoaguliacija, salino plona adatele, elektra. Tai vat dabar pastebejau, kad tose vietose, kuriose dure, susidare raudoni poodiniai ploteliai, t.y. kapiliarai pasidare dar labiau matomi, negu buvo iki siol sad.gif Beje, matomi net ten, kur bent jau as vizualiai su savo ne per geriausiu regejimu nepastebedavau, bet zinau, kad i tas vietas ji dure. Gal kuri galetu pasidalint ziniom ar patirtim, ar tai normali reakcija? Ar pakenke tik dar labaiu ta procedura ir kazkaip nesekmingai padare? sad.gif Dermatologe neminejo, kad gali buti vaizdo pablogejimas, tik sake, kad "kai noresiu antra karta ateit salint, o ko gero, noresiu, tai ne anksciau, negu po 3 savaiciu". Kadangi maniau, kad is karto odyte atrodys geriau, kapiliarai maziau matysis, tai ir nekamantinejau, ka turejo omeny ir kaip vyks nykimo procesas bei ar toks dabartinis isryskejimas yra norma. Gal kuri zinot?

labas, kaip tavo kapiliarai jau nebematyti? kaip viskas atrodo praejus porai menesiu? as dariausi termokoaguliacija pries 3 sav nosies srityje tai liko raudona deme..kapiliaro nematyt ( o jis buvo maziukas neryskus )..bet liko raudona deme..zodziu vaizdas pablogejes, gailiuosi pasidariusi tokia procedura..kita savaite eisiu konsultuotis del tos demes naikinimo lazeriu ir pulsine sviesa..tikiuosi eis pagerinti mano nosytes vaizda..
Atsakyti
QUOTE(atkaklioji @ 2011 11 10, 15:36)
labas, kaip tavo kapiliarai jau nebematyti? kaip viskas atrodo praejus porai menesiu? as dariausi termokoaguliacija pries 3 sav nosies srityje tai  liko raudona deme..kapiliaro nematyt ( o jis buvo maziukas neryskus )..bet liko raudona deme..zodziu vaizdas pablogejes, gailiuosi pasidariusi tokia procedura..kita savaite eisiu konsultuotis del tos demes naikinimo lazeriu ir pulsine sviesa..tikiuosi eis pagerinti mano nosytes vaizda..

Na, tas ryskus kapiliaro isryskejimas praejo, nezinau, kas cia taip uzejo staiga.. Pagerejo, todel taip ir nenuejau aiskintis. Bet ta nosies dalis, kur dariausi, raudonesne uz ta, kurioj nieko nesidariau sad.gif Netragiskai, bet kazkodel taip. Vat ir nezinau, ar taip turi but ir po 2 karto praeitu, ar cia pablogejimas kazkoks. Manau nueit pas dermatologe paklaust, jei ka, darysiuos geriau kokiu lazeriu gal pakartotinai...
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 11 10, 19:40)
Na, tas ryskus kapiliaro isryskejimas praejo, nezinau, kas cia taip uzejo staiga.. Pagerejo, todel taip ir nenuejau aiskintis. Bet ta nosies dalis, kur dariausi, raudonesne uz ta, kurioj nieko nesidariau sad.gif Netragiskai, bet kazkodel taip. Vat ir nezinau, ar taip turi but ir po 2 karto praeitu, ar cia pablogejimas kazkoks. Manau nueit pas dermatologe paklaust, jei ka, darysiuos geriau kokiu lazeriu gal pakartotinai...

bet neturetu taip buti ta nosies dalis raudonesne,, as buvau nesenai nuejus pries kelias dienas ir paklausiau kodel man raudonumas nepraeina, tai apziurejo mane ir pasake kad gal reiketu antra karta idurti, bet susilaikiau.. pasakiau kad veliau bus galima tai padaryti jei ka, nes buvo baime kad gali buti dar blogiau. nueisiu kita sav konsultuotis kitur del lazerio..o liudna kad neperspeja del komplikaciju..man pareiske kad as turbut ta viena vienintele is daugelio pacientu kuriems nepasiseke..atseit visiems viskas gerai, bet netikiu, tiesiog zmones eina ieskot pagalbos kitur..prasinesiu kita savaitele kaip man sekesi lazerines proceduros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atkaklioji @ 2011 11 11, 00:07)
bet neturetu taip buti ta nosies dalis raudonesne,, as buvau nesenai nuejus pries kelias dienas ir paklausiau kodel man raudonumas nepraeina, tai apziurejo mane ir pasake kad gal reiketu antra karta idurti, bet susilaikiau.. pasakiau kad veliau bus galima tai padaryti jei ka, nes buvo baime kad gali buti dar blogiau. nueisiu kita sav konsultuotis kitur del lazerio..o liudna kad neperspeja del komplikaciju..man pareiske kad as turbut ta viena vienintele is daugelio pacientu kuriems nepasiseke..atseit visiems viskas gerai, bet netikiu, tiesiog zmones eina ieskot pagalbos kitur..prasinesiu kita savaitele kaip man sekesi lazerines proceduros  smile.gif

Saunu, kad dalinates patirtim. Nes temele jau kazkaip visai apmirus sad.gif As vis dar nesugalvoju, ar eit pakartotinai elektra bandyt, ar neberizikuot ir kazka rimtesnio pasidaryt. Gyvent per daug netrukdo tas ryskesnis odos plotelis, tai vat vis ir neprisiruosiu, nes po proceduros visa savaitgali teko namie su sudarkyta nosim prasedet. Bet jau gal ir as labiau linkstu prie salinimo lazeriu ar fotoproceduros. Kad ir brangiau, bet gal veiksmingiau
Atsakyti
Turiu pakankamai ryskiu kapiliaru ant nosies jau seniai ir lyg susiruosiau daryti su lazeriu sierakausko g. esancioje klinikoje. Gal kas ten daretes? Baisu tik del to, kad neliktu poto dar raudonesne ta nosis doh.gif
Atsakyti
As dariausi su lazeriu BMP klinikoje Kaune.Dare du kartus -deme ryskesne gavosi nei pries tai buvusi.Netikiu as jau kad pageres. O dariausi pries puse metu.Dabar vis maskuot tenka
Atsakyti
QUOTE(edituke 1976 @ 2011 11 12, 16:10)
As dariausi su lazeriu BMP klinikoje Kaune.Dare du kartus -deme ryskesne gavosi nei pries tai buvusi.Netikiu as jau kad pageres. O dariausi pries puse metu.Dabar vis maskuot tenka





Cia tai bent... Maniau, tokiu dalyku po lazerio but neturetu.. Tai gal siuo atzvilgliu geriausiai fototerapija padeda?
Atsakyti
blin nepamenu o ir numerio nieko neturiu kur as dariausi,man tu kapiliaru ne kiek neliko,sasiukai pradzioj buvo o paskui jie dingo,nukrito ir labai gerai,tik daugokai sumokejau 400lt uz du kapiliarus,bet noriu ir vel daryti,nes kitoje vietoje atsirado.gal kas zinot-dariausi netoli gedimino prospekto,viena stotele pavaziavus.ten reikia is karto uzsiregistruot,o man db vaziuoti i vln del uzsiregistravimo,taip manau rasciau ta vieta
Atsakyti
Mane taip pat kamuoja si beda. Turiu kapiliaru zvaigzdute ant nosies kupreles sad.gif
Pasiskaucius jusu komentarus dar labiau pasimeciau del tu rausvu demeliu,kurios lieka po proceduros...
internete radau stai tokius gydymo budus: gydymas lazeriu, intensyvia pulsine šviesa, skleroterapija, elektrokoaguliacija bei termokoaguliacija. Tik kyla klausimas,kuri rinktis?teko skaityti,kad gydymas lazeriu ir elektrokoaguliacija daznai palieka raudonas demeles po proceduros. O gal kam teko girdeti ar bandyti nakintis kapiliarus kitaips isvardintais budais?

As asmeniskai norejau pradzioje naikintis lazeriu sugiharoje, taciau vienoje klinikoje parekomendavo kreiptis i NEOZON, ten daro termokoaguliacija aparatu „TC 3000".
Parasiau jiems laiska, sugiharai ir jaunystes namams, ziuresiu, ka atrasys. Bet,matyt, ta pati kaip ir visi - girs savo aparatus....
Atsakyti
Laba diena, o as norejau pasikonsultuoti del savo nosytes taip pat verysad.gif
Pas mane siek tiek kreiva nosies pertvara ir turiu problema, kad visus istisus metus turiu taseje tureti pokeli nosinaiciu, nes nosis pastoviai varva, isskyros skystos, bespalves, kaip vandenejis, bet pastoviai bega. Ipatingai kai ateinu i silta patalpa is lauko, valgant karsta maista, ar seip, dirbant.......
Konsultavausi su keliais daktarais, kuriu nuomones labai issiskyre, vieni sake, kad operuokis ir viskas praeis, o kiti sake, kad pertvaros operacija padeda tik tiems, kurims buna sunku kvepuoti del kreivos pertvaros, ir beganciai nosiai tai itakos neturi.

Gal kas nors esate susidure su sia problema? 4u.gif


ATSIPRASAU, NE I TA TEMA PARASIAU doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sijuri: 18 lapkričio 2011 - 11:00
QUOTE(Burbery @ 2011 11 17, 19:52)
Mane taip pat kamuoja si beda. Turiu kapiliaru zvaigzdute ant nosies kupreles sad.gif
Pasiskaucius jusu komentarus dar labiau pasimeciau del tu rausvu demeliu,kurios lieka po proceduros...
internete radau stai tokius gydymo budus: gydymas lazeriu, intensyvia pulsine šviesa, skleroterapija, elektrokoaguliacija bei termokoaguliacija. Tik kyla klausimas,kuri rinktis?teko skaityti,kad gydymas lazeriu ir elektrokoaguliacija daznai palieka raudonas demeles po proceduros. O gal kam teko girdeti ar bandyti nakintis kapiliarus kitaips isvardintais budais?

As asmeniskai norejau pradzioje naikintis lazeriu sugiharoje, taciau vienoje klinikoje parekomendavo kreiptis i NEOZON, ten daro termokoaguliacija aparatu  „TC 3000".
Parasiau jiems laiska, sugiharai ir jaunystes namams, ziuresiu, ka atrasys. Bet,matyt, ta pati kaip ir visi - girs savo aparatus....


taigi gavau atsakyma is vieno salono, kaip ir tikejausi nieko konkretaus:

Laba diena,

Yra keli būdai jūsų problemos sprendimui. Kviečiame jus užsiregistruoti
konsultacijai pas dermatologą, ji jums padės rasti geriausią ir jums
palankiausią gydymo būdą.


Pagarbiai,
Grožio klinikos administratorė



Atsakyti
Pries menesi salinau kapiliarine zvaigzdute ant skruosto radiochirurginiu budu Northway centre Vilniuje, salino nemokamai tik reikejo surinkti reikiamus tyrimus. Ka galiu pasakyti, skaudejo nezmoniskai, o zvaigzdutes vietoje liko raudona deme,matyt ji liks visam laikui, vis turiu maskuoti. Baisu cry.gif
Atsakyti