Įkraunama...
Įkraunama...

Kapiliarų šalinimas

as jau po keturiu proceduru.dvi ips ir dvi su lazeriu. kaip ir zadejau paklausti gydytojos ar tikrai man su lazeriu dare, tikrai taip dare su lazeriu ir tikrai labai skauda.nezinau gal tu lazeriu yra visokiu bet su tuo kur man dare tikrai skauda.
Atsakyti
QUOTE(Šiaurės_pašvaistė @ 2012 03 16, 10:38)
as jau po keturiu proceduru.dvi ips ir dvi su lazeriu. kaip ir zadejau paklausti gydytojos ar tikrai man su lazeriu dare, tikrai taip dare su lazeriu  ir tikrai labai skauda.nezinau gal tu lazeriu yra visokiu bet su tuo kur man dare tikrai skauda.

Man taip pat dare jau trecia procedura lazeriu ir galiu patvirtinti,kad tikrai labai skauda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(angelute @ 2012 03 16, 11:59)
Man taip pat dare jau trecia procedura lazeriu ir galiu patvirtinti,kad tikrai labai skauda doh.gif

o skaniausiai tai prie nosytes va ten tais skausmas doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiaurės_pašvaistė @ 2012 03 16, 11:02)
o skaniausiai tai prie nosytes va ten tais skausmas doh.gif  doh.gif  doh.gif

Skausmelis toks,kad asaros upeliais bega doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2012 03 16, 09:05)
lauksime atsiliepimu as kita savaite einu i lazerines derm. centra i konsultacija

Uzrase tik kitam sestadieniui sad.gif na ziuresim kaip cia bus
Atsakyti
Skaitau ir nesupratu blink.gif kas cia pasidare doh.gif ,kapiliarai nepasinaikina doh.gif ,reikia kartoti proceduras po kelis kartus doh.gif ,o dar skauda blink.gif ,nu isvis blink.gif sako einame i prieki,o paskaicius jusu komentarus schmoll.gif
Dariausi pries desimt metu Vilniuje,tada dar buvo tik atsirade tie lazeriai.Per procedura visiskai neskaudejo schmoll.gif ,nes patepe specialiu kremu,kapiliarai dingo po pirmos proceduros,jau 10m ,bet thumbup.gif
Man toks vaizdas,kad jie dabar specialiai nepanaikina tu kapiliaru per pirma procedura,kad eitumete dar ir dar doh.gif .Jeigu pries 10m sugebejo panaikinti ,tai kas cia dabar nutiko,kad nepavyksta doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimesMedis @ 2012 03 23, 01:33)
Uzrase tik kitam sestadieniui sad.gif na ziuresim kaip cia bus



mhm, tas gydytojas kur dirba su radochirurgija priiminėja tik šeštadieniais. aš pas jį visai neseniai naikinausi plaukelius ant smakro tuo būdu. skausmas išties nemenkas, taip kaip širšė įgeltų, bet kai ji gelia 8-10 kartų tai jau nebegera pasidaro.

o prieš kokius 2 metus buvau pas jį savo vyrą nutysus dėl tų pačių kapiliarų naikinimo, bet jis atsisakė tai daryti argumentuodamas, kad šiuo būdu nieko gero neišeis, nes tą adatėlę reikia ne tiesiog įdurti į kapiliarą, bet įvesti į vidų ir uždegint taip, kad kraujagyslės sienelės suliptų ir būtų garantuotas rezultatas. sako- galiu ašku pabadyti, bet kapiliaras vėl atsistatys. gal jis biškutį ir atkalbinėjo iš vyriško solidarumo, nes matė kad maniškio akys kvadratinės iš siaubo darosi. ir dabar kai pati po ta adata pagulėjus tai įsivazduoju jei ja būtų vyrui į nosį įdūrę tai tikrai būtų su manim išsiskyręs lotuliukas.gif

beje, pas MB kapilarai ant nosies sparnelių tikrai labai stambūs ir visai paviršiuje tai jei tokių nepridegino tai nežinau kokius kapiliarus išvis tada galima sutvarkyti taip. na tikiuosi jums pasiseks labiau smile.gif taip pat lauksiu žinių, gal kas per kelis metus pasikeitė smile.gif

Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2012 03 23, 09:53)
mhm, tas gydytojas kur dirba su radochirurgija priiminėja tik šeštadieniais. aš pas jį visai neseniai naikinausi plaukelius ant smakro tuo būdu. skausmas išties nemenkas, taip kaip širšė įgeltų, bet kai ji gelia 8-10 kartų tai jau nebegera pasidaro.

o prieš kokius 2 metus buvau pas jį savo vyrą nutysus dėl tų pačių kapiliarų naikinimo, bet jis atsisakė tai daryti argumentuodamas, kad šiuo būdu nieko gero neišeis, nes tą adatėlę reikia ne tiesiog įdurti į kapiliarą, bet įvesti į vidų ir uždegint taip, kad kraujagyslės sienelės suliptų ir būtų garantuotas rezultatas. sako- galiu ašku pabadyti, bet kapiliaras vėl atsistatys. gal jis biškutį ir atkalbinėjo iš vyriško solidarumo, nes matė kad maniškio akys kvadratinės iš siaubo darosi. ir dabar kai pati po ta adata pagulėjus tai įsivazduoju jei ja būtų vyrui į nosį įdūrę tai tikrai būtų su manim išsiskyręs  lotuliukas.gif 

beje, pas MB  kapilarai ant nosies sparnelių tikrai labai stambūs ir visai paviršiuje tai jei tokių nepridegino tai nežinau kokius kapiliarus išvis tada galima sutvarkyti taip.  na tikiuosi jums pasiseks labiau smile.gif  taip pat lauksiu žinių, gal kas per kelis metus pasikeitė smile.gif

o siaubeli, as kazkaip buvau nusiteikusi,kad neskaudes schmoll.gif man sake, yra pas juos lazeris ir yra tas ale irgi lazeris ale radiochirurginis budas... tai gal prasyt, kad tuo paprastu lazeriu darytu... blem reik eit i sugihara,ten negirdejau,kad taip skauda biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jovita 35 @ 2012 03 23, 03:26)
Skaitau ir nesupratu blink.gif  kas cia pasidare doh.gif ,kapiliarai nepasinaikina doh.gif ,reikia kartoti proceduras po kelis kartus doh.gif ,o dar skauda blink.gif ,nu isvis blink.gif  sako einame i prieki,o paskaicius jusu komentarus schmoll.gif
Dariausi pries desimt metu Vilniuje,tada dar buvo tik atsirade tie lazeriai.Per procedura visiskai neskaudejo schmoll.gif ,nes patepe specialiu kremu,kapiliarai dingo po pirmos proceduros,jau 10m ,bet  thumbup.gif
Man toks vaizdas,kad jie dabar specialiai nepanaikina tu kapiliaru per pirma procedura,kad eitumete dar ir dar doh.gif .Jeigu pries 10m sugebejo panaikinti ,tai kas cia dabar nutiko,kad nepavyksta doh.gif  g.gif

zinot, man taip pat tokia mintis buvo atejusi, anksciau ir su azotu pridegindavo, aisku ir dabar dar, ir uztekdavo vieno karto, o ne "jums dar reikes ateitu 2 -3 kartus". zdz pinigus tik jama ir tiek.... tai bent neskaudetu..
pas mane ant kojos yra kapiliaru, tai kai pasake kainas northway, tai amo netekau - konsultacija 140 lt, vienos kojos echoskopas 150 ( dvieju 190lt), jei salina lazeriu 1600lt, jei radiochirurginiu budu 1800lt, jei leidzia sklerozuojancius vaistus - 400 lt. na tai man ir nuplauke noras tas kojas tvarkytis doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimesMedis @ 2012 03 23, 09:53)
o siaubeli, as kazkaip buvau nusiteikusi,kad neskaudes  schmoll.gif man sake, yra pas juos lazeris ir yra tas ale irgi lazeris ale radiochirurginis budas... tai gal prasyt, kad tuo paprastu lazeriu darytu...  blem reik eit i sugihara,ten negirdejau,kad taip skauda biggrin.gif
Papildyta:




na jei darys radiochirurginiu būdu tai tikrai skaudės, o jei dar jautri vietai tai išvis užjaučiu smile.gif aš jau tikrai skausmui ištverminga, bet viskas turi ribas. beja, man rodos yra prierašas, kad kai dirbama su jautriom vietom tai leidžiami nuskausminamieji. geras šis būdas tuom, kad jei sėkmingai pataiko tai jau rezultatas neabejotinas iš pirmo dūrio. na bet reikia, kad aplamai apsiimtų tai daryti, nes kaip minėjau- MB jis nebadė. na o jei lazeriu tai sistema bus tokia pati kaip ir kitose klinikose. aš kiek domėjausi, tai normaliausios kainos lazerio procedūrų yra Novanoje.

apie naikinimą "grožio" ant kojų tai manau truputį nesusikalbėjot. kainas ir visa kita jums papasakojo kaip kojų venų operaciją radiochirurginiu būdu. na kai būna venų varikozė, plečiasi tos stambios kraujagyslės. o tie siūliukai kraujagyslių tai nesiskiria nuo betkur kitur esančių.
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2012 03 23, 15:04)
na jei darys radiochirurginiu būdu tai tikrai skaudės, o jei dar jautri vietai tai išvis užjaučiu smile.gif  aš jau tikrai skausmui ištverminga, bet viskas turi ribas. beja, man rodos yra prierašas, kad kai dirbama su jautriom vietom tai leidžiami nuskausminamieji. geras šis būdas tuom, kad jei sėkmingai pataiko tai jau rezultatas neabejotinas iš pirmo dūrio. na bet reikia, kad aplamai apsiimtų tai daryti, nes kaip minėjau- MB jis nebadė.  na o jei lazeriu tai sistema bus tokia pati kaip ir kitose klinikose. aš kiek domėjausi, tai normaliausios kainos lazerio procedūrų yra Novanoje.

apie naikinimą "grožio" ant kojų tai manau truputį nesusikalbėjot. kainas ir visa kita jums papasakojo kaip kojų venų operaciją radiochirurginiu būdu. na kai būna venų varikozė, plečiasi tos stambios kraujagyslės. o tie siūliukai kraujagyslių tai nesiskiria nuo betkur kitur esančių.

ant nosies darysiuosi bigsmile.gif gal nuskausmins.... skambinau i registratura, tai sake, kad niekas nesiskunde,kad jau labai skaudetuo tuo radiochirurginiu budu biggrin.gif

o del koju, tai as jai kaip ir sakiau,kad kapiliariai pas mane, kaip ant veido, bet ji man va kokia info pabere.... tai uzsirasiau i vilniaus odos ir veneriniu ligu centra pas fiodorova, jie ten man atrodo elektrokooguliacija daro ar kaip ten, tik sis budas senesnis daug, na nezinau,kazkaip nesinori cia metytis tukstanciais, bet va mastau,kad ko blogiau nebutu..... na ziuresim...
Atsakyti


o del koju, tai as jai kaip ir sakiau,kad kapiliariai pas mane, kaip ant veido, bet ji man va kokia info pabere.... tai uzsirasiau i vilniaus odos ir veneriniu ligu centra pas fiodorova, jie ten man atrodo elektrokooguliacija daro ar kaip ten, tik sis budas senesnis daug, na nezinau,kazkaip nesinori cia metytis tukstanciais, bet va mastau,kad ko blogiau nebutu..... na ziuresim...
[/quote]

Labai idomu, papasakokit kaip sekasi? Nezinojau kad ten tokias proceduras daro. Turiu ant koju keliose vietose ir veidas linkes raudonuoti. Labai noreciau pasitvarkyti, bet internetas meta pacias brangiausias klinikas, tai ir nezinau kur kreiptis. Labai lauksiu patarimu
Atsakyti
[quote=butybe,2012 03 27, 21:55]
o del koju, tai as jai kaip ir sakiau,kad kapiliariai pas mane, kaip ant veido, bet ji man va kokia info pabere.... tai uzsirasiau i vilniaus odos ir veneriniu ligu centra pas fiodorova, jie ten man atrodo elektrokooguliacija daro ar kaip ten, tik sis budas senesnis daug, na nezinau,kazkaip nesinori cia metytis tukstanciais, bet va mastau,kad ko blogiau nebutu..... na ziuresim...
[/quote]

Labai idomu, papasakokit kaip sekasi? Nezinojau kad ten tokias proceduras daro. Turiu ant koju keliose vietose ir veidas linkes raudonuoti. Labai noreciau pasitvarkyti, bet internetas meta pacias brangiausias klinikas, tai ir nezinau kur kreiptis. Labai lauksiu patarimu
[/quote]
Na, apsilankiau pas Filatova, tai pasake ta pati-kai kapiliarai sporgineja kojose yra rimciau paslepta priezastis, pirma reikia kreiptis pas ten kazkoki chirurga, duos siuntima i santariskes arba antakalni issitirti, kodel atsiranda tie kapiliarai, kas tai itakoja, na jiem matyt svarbiau paziuret kaip tos didziosios kraujagysles "gyvena". pas mane cia jau eina paveldimumas, bet is gimines niekas ir nesityre ir neieskojo priezasties...
Beda ta, kad kai nusius i santariskes ar antakalni echoskopo reikes laukti apie 3 men, gal daugiau doh.gif
Ir dar toks dalykas, daktare patvirtino, kadnuo elektrokoaguliacijos gali likti randelis, geriau salinti lazeriu arba tuo radiochirurginiu budu ypac nuo veido.
Taip pat pabreze,kad butinai reikia issiaiskinti,kodel atsiranda kapiliarai, nes kuo toliau, tuo labiau ju dauges, pasalini vienoje vietoje, atsiranda kitoje, pinigai kaip ir i bala. Aisku, kai atras priezasti be medikamentu neissiversiu...

Taip padrikai supyliau viska, tikiuosi aiskiai 4u.gif
Atsakyti