Įkraunama...
Įkraunama...

Kapiliarų šalinimas

Mergaites, ar po karto zymus rezultatas? Nes jei po kokio menesio vel eiti ir vel ~tukstantuka palikt, na didele suma ir prie geriausiu noru doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2013 03 17, 23:33)
Mergaites, ar po karto zymus rezultatas? Nes jei po kokio menesio vel eiti ir vel ~tukstantuka palikt, na didele suma ir prie geriausiu noru doh.gif


Gal nezymus, bet kapiliaru kazkiek pamazeja, tikiu kad po antro ir trecio karto skirtumas zymiai didesnis. Jei vis tik nuspresite atlikti sia procedura, tiesiog turekit omeny, kad greiciausiai prireiks ja kartoti, kad isgautume norima rezultata. Man po proceduros liko ant skruostu, nosies ir aplink ji kapiliaru kas mane nuvyle, bet po teigiamu rezultatu bei komentaru kartojusiu, kartosiu ir as sia procedura. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Angy* @ 2013 03 18, 00:15)
Gal nezymus, bet kapiliaru kazkiek pamazeja, tikiu kad po antro ir trecio karto skirtumas zymiai didesnis. Jei vis tik nuspresite atlikti sia procedura, tiesiog turekit omeny, kad greiciausiai prireiks ja kartoti, kad isgautume norima rezultata. Man po proceduros liko ant skruostu, nosies ir aplink ji kapiliaru kas mane nuvyle, bet po teigiamu rezultatu bei komentaru kartojusiu, kartosiu ir as sia procedura. ax.gif  4u.gif




Priminkit prasau, Angy, ar pas jus buvo aiskiai matomos tos raudonos issisakojusios kraujagysles? Nes tarkim pas mane tik raudonumas labiau matosi, na nebent is arti ziurint per veidrodi ir patempiant oda matosi smulkios smulkios kraujagysles...Tai vyliuosi, gal ir po pirmo karto rezultatas tenkins smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2013 03 18, 11:36)
Priminkit prasau, Angy, ar pas jus buvo aiskiai matomos tos raudonos issisakojusios kraujagysles? Nes tarkim pas mane tik raudonumas labiau matosi, na nebent is arti ziurint per veidrodi ir patempiant oda matosi smulkios smulkios kraujagysles...Tai vyliuosi, gal ir po pirmo karto rezultatas  tenkins smile.gif


Pas mane buvo panaši problema, veido raudonumas - patempus matėsi kapiliarų tinklas ir vietomis buvo išryškėję kapiliarai, keli ant skruostų, aplink nosį. Tai va tie didieji man išnyko po pirmosios procedūros, o tas raudonumas ir "tinklas" visai nenori nykti doh.gif
Po pirmosios procedūros oda atrodė pašviesėjusi, bet tas rausvumas sugrįžo, po antrosios (praėjo savaitė), po oda esantis "tinklas" vietomis atrodo suiręs, mažiau matomas, bet dabar jau matau, kad turbūt reiks trečios, kad jį visiskai sunaikint smile.gif
Viskas ne taip greitai, kaip norėtųsi...
Bet save guodžiu tik tuo, kad čia yra odos defektas, kurį reikia naikinti, ir kitų alternatyvų nėra. Nematau prasmės kišti pinigų į kremus ar kažkokias kosmetines procedūras, nes problemos nesprendžia tik labai laikinai gali kažkiek minimaliai pagerinti situaciją.
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2013 03 18, 11:36)
Priminkit prasau, Angy, ar pas jus buvo aiskiai matomos tos raudonos issisakojusios kraujagysles? Nes tarkim pas mane tik raudonumas labiau matosi, na nebent is arti ziurint per veidrodi ir patempiant oda matosi smulkios smulkios kraujagysles...Tai vyliuosi, gal ir po pirmo karto rezultatas  tenkins smile.gif

Buvo issisakojusiu ant nosies ir aplink ji ir pavieniai kai kur ant skruostu (turejau kiek maziau nei pvz sioje nuotraukoje My Webpage), bet i akis labai nekristado, tik pasportavus ar nuo karscio labai raudonas veidas pasidarydavo. Manau jei turit daugiau issisakojusiu kapiliaru tinkleliu skirtuma turetumet matyti jau po pirmo karto, bet tobulam rezultatui gal antro ir trecio proreiktu.
P.S. Turekit dar omeny, kad tu gylesniu kraujagysliu lazeris gali nepaimti(tie, kurie gyliau nei 3mm nuo odos pavirsiaus), bent jau taip man sake gydytoja.
Atsakyti
pas mane ant nosies is vienos puses buvo ryskiai issisakoje kapiliarai, siemet po ligos ir visokiu proceduru kaitinamuju isryskejo, taip, kad net jau negalejau zmonese rodytis be maskavimo, kitoj snervej buvo tik lengvas paraudimas. tai vat dabar po proceduros vietoj tu issivagojusiu kapiliaru tokios kaip melynytes susidare. kol kas negaliu nuspet, koks bur vaizdas unsure.gif po kokios savaites papasakosiu
Atsakyti
Mamulioka, o a gydytoja perspejo del galimu tokiu pasekme? o gal cia taip turi buti?

Dar norejau paklausti o ar yra skirtingi stiprumai siom procedurom (VBeam), nes mano oda ypatingai jautri,bijau,kad nenudegintu ar pan. tada butu dar blogiau nei dabar.

Atsakyti
Sake, kad daznai atsiranda melyniu, ju yra ten, kur kapiliarai buvo matomiausi. kaip supratau, turi praeit g.gif
Atsakyti
tikiuosi greit praeis ir bus wub.gif tik be raudonio tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Angy* @ 2013 03 18, 12:28)
Buvo issisakojusiu ant nosies ir aplink ji ir pavieniai kai kur ant skruostu (turejau kiek maziau nei pvz sioje nuotraukoje My Webpage), bet i akis labai nekristado, tik pasportavus ar nuo karscio labai raudonas veidas pasidarydavo. Manau jei turit daugiau issisakojusiu kapiliaru tinkleliu skirtuma turetumet matyti jau po pirmo karto, bet tobulam rezultatui gal antro ir trecio proreiktu.
P.S. Turekit dar omeny, kad tu gylesniu kraujagysliu lazeris gali nepaimti(tie, kurie gyliau nei 3mm nuo odos pavirsiaus), bent jau taip man sake gydytoja.



Aciu uz komentarus 4u.gif , na pas mane raudonis labiau primena antra nuotrauka, kur moteris po proceduros jau. Ir tai tik tam tikrose vietose, na tokie nezymus plemukai, kurie kartais labiau paryskeja, kartais maziau matosi, net nezinau, nuo ko tai priklauso, bet mane erzina smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Levereti @ 2013 03 18, 12:07)
Pas mane buvo panaši problema, veido raudonumas - patempus matėsi kapiliarų tinklas ir vietomis buvo išryškėję kapiliarai, keli ant skruostų, aplink nosį. Tai va tie didieji man išnyko po pirmosios procedūros, o tas raudonumas ir "tinklas" visai nenori nykti doh.gif
Po pirmosios procedūros oda atrodė pašviesėjusi, bet tas rausvumas sugrįžo, po antrosios (praėjo savaitė), po oda esantis "tinklas" vietomis atrodo suiręs, mažiau matomas, bet dabar jau matau, kad turbūt reiks trečios, kad jį visiskai sunaikint smile.gif 
Viskas ne taip greitai, kaip norėtųsi...
Bet save guodžiu tik tuo, kad čia yra odos defektas, kurį reikia naikinti, ir kitų alternatyvų nėra. Nematau prasmės kišti pinigų į kremus ar kažkokias kosmetines procedūras, nes problemos nesprendžia tik labai laikinai gali kažkiek minimaliai pagerinti situaciją.



Visiskai sutinku, kad kosmetika jau nepades. Gal kosmetika labiau tinkama kaip prevencine priemone kapiliarams stiprinti jau po proceduru, bet ne pacios problemos salinimui smile.gif Tiesa, naturalios kosmetikos temoje skaitinejau, kad puiklapiu aliejus puikiai stiprina kapiliarus, zadu ismeginti smile.gif
Sakot Jums raudonumas nenori nykti verysad.gif Na as tikiuosi bet kuriuo atveju teigiamo rezultato. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2013 03 18, 18:33)
Mamulioka, o a gydytoja perspejo del galimu tokiu pasekme? o gal cia taip turi buti?

Dar norejau paklausti o ar yra skirtingi stiprumai siom procedurom (VBeam), nes mano oda ypatingai jautri,bijau,kad nenudegintu ar pan. tada butu dar blogiau nei dabar.


Yra skirtingi stiprumai. Man oda netapo jautresnė po procedūros, lazeris nenudegino, nesausino, nejautrino, rezultatas - po procedūros daugiau patinimas, bet ne jautrumas. Na gal kiekvienai skirtingai, bet mano oda irgi pakankamai jautri, reaguoja į viską...
Atsakyti
Levereti,

dekui labai uz atsakyma, dabar daug aiskiau ir drasiau, bet siandien nuejau pas gydytoja man itaria alergija ( del to galimai paintensyvejo raudonis ir deginimo jausmas)isvis pasimaciau ka daryt verysad.gif
Atsakyti