Įkraunama...
Įkraunama...

Kapiliarų šalinimas

Merginos, kurios salinosi kapiliarus su V2 Beam lazeriu, gal prisimenat, ar Jums taip buvo? dariausi dabar va antrakart, bet neprisimenu, kaip man tada gijo, nes buvo labai daug melyniukiu... tik 6-7 diena pamaciau, kas ir kaip g.gif dabar 4 diena po proceduros, vel buvo paraudimas, susidariusios kelios melynytes, bet ne tokios ryskios, kaip praeita karta, bet ziuriu, kad 4 diena vaizda prastesnis, nei buvo iskart po proceduros penktadieni sad.gif tai vat ir nebesuprantu, ar taip turi but ir cia gijimas toks, ar man jau vel kapiliarai atsiklijavo ir ne velnio man ji nepadeda verysad.gif
Atsakyti
kas bandet ant slaunu,ar isnyko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, salinau kapiliarus ant nosies ir po ja Era Estetic su lazeriu. Pr procedura baisiai baisiai skauda... Zliumbiau kaip vaikas. bet rezultatas pranoko lukescius thumbup.gif
Nosis po proceduros raudona, turputi patinusi, bet galima is karto uzmaskuoti. As po proceduros is karto pietuku ejau, drauge sake, kad nesimato nieko. Patinimas laikesi apie savaite. O po 2 pradingo visi kapiliarai. Nu as labai patenkinta. Jei ir reikes kada nors kartoti, eisiu vel. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2013 04 15, 20:54)
Merginos, kurios salinosi kapiliarus su V2 Beam lazeriu, gal prisimenat, ar Jums taip buvo? dariausi dabar va antrakart, bet neprisimenu, kaip man tada gijo, nes buvo labai daug melyniukiu...  tik 6-7 diena pamaciau, kas ir kaip g.gif dabar 4 diena po proceduros, vel buvo paraudimas, susidariusios kelios melynytes, bet ne tokios ryskios, kaip praeita karta, bet ziuriu, kad 4 diena vaizda prastesnis, nei buvo iskart po proceduros penktadieni sad.gif tai vat ir nebesuprantu, ar taip turi but ir cia gijimas toks, ar man jau vel kapiliarai atsiklijavo ir ne velnio man ji nepadeda  verysad.gif


Sveiki, padetis gali keistis keliu men. begyje. Mano situacija, nors ir nezymiai, bet po keliu menesiu pagerejo (ant nosies raudonis praejo, mineta vena po akim maziau matma dabar, taciau mazi kapiliarai vietomis atsirado vel), kitakart kai busiu Lt bandysiu vel kartoti procedura. Kantrybes jums ir geru rezultatu 4u.gif .
Atsakyti
Na kad po VBeam 2 atsiranda nauju kapiliariuku, ar senieji lazerio paveikti kazkaip aktyviai sureaguoja, tai jau neabejoju g.gif tikrai nerizikuociau darytis per visa veida... kazkur gal ir kazkiek pagereja, bet atsiranda ten, kur situacija buvo gan nebloga bei stabili - ilga laika buvo tik sioks toks odos paraudimas ir bukle nesikeite. nepeikit, kad viska sureiksminu, tiesiog, kasdien saziningai po kelis kartus per diena tepu apsaugini krema, po to maskuoju, taigi, matau, kas ir kaip keiciasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2013 04 30, 10:25)
Na kad po VBeam 2 atsiranda nauju kapiliariuku, ar senieji lazerio paveikti kazkaip aktyviai sureaguoja, tai jau neabejoju  g.gif tikrai nerizikuociau darytis per visa veida... kazkur gal ir kazkiek pagereja, bet atsiranda ten, kur situacija buvo gan nebloga bei stabili - ilga laika buvo tik sioks toks odos paraudimas ir bukle nesikeite. nepeikit, kad viska sureiksminu, tiesiog, kasdien saziningai po kelis kartus per diena tepu apsaugini krema, po to maskuoju, taigi, matau, kas ir kaip keiciasi doh.gif

bet ten, kur buvo didziausios problemos, tai pasitaise kazkiek?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lorenz0 @ 2013 04 30, 09:36)
bet ten, kur buvo didziausios problemos, tai pasitaise kazkiek?smile.gif

kazkiek, taip, bet tas pasitaisymas - tai vietoj ryskios, raudonos gysles turiu tam plotely gan rysku raudonuma smile.gif tai, matyt, reakcija ivyko, bet dar iki norimo rezultato oi kaip toli. dabar jau tikrai nieko nesidarysiu, nes noro lakstyt nuo vieno pavesio iki kito tikrai visai ner, lauksiu rudens ir ieskokiu budu kovot toliau. taigi, pokyciu yra, bet ant kitos snerves, kurios, kaip jau esu rasius, net galima buvo is bedos net nemaskuot, atsirado 2, kad ir mazytes, bet puikiai iziurimos gysliukes blink.gif hihihi.gif niu nesivaidena man, tikrai smile.gif kaip kazkuri raset, ir is vienos puses veikia, ir kazkaip keistai juos sujudina smile.gif
Atsakyti
Aš irgi pritarčiau. Man toks įspūdis, kad Vb lazeris kažkiek pagerino situaciją, bet ir atsirado tai, ko seniau nebuvo. Tikrai kažkaip keistai oda reaguoja į jį. Didžiausios problemos išsisprendė, bet iki idealaus varianto - toli g.gif
Atsakyti
man paakiuose labai daug kapiliaru- gyslu, kai susinervinu vienoje puseje net isvercia kaip vena ta gysla... ju nemazai, galvoju kur cia nuvaziuoti del savo problemos
Atsakyti
Dariausi GK pas Babajan pries 2 menesius, situacija blogesne nei buvo pries.. pinigai i bala ir toks jausmas kad dar labiau sutrukinejo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute_as @ 2013 05 15, 21:18)
Dariausi GK pas Babajan pries 2 menesius, situacija blogesne nei buvo pries.. pinigai i bala ir toks jausmas kad dar labiau sutrukinejo.  verysad.gif

dariausi ir as pas ja, pradzioj kelis menesius atrode, jog pagerejo, bet dabar irgi manau, kad tik pablogejo :/
Atsakyti
QUOTE(Meskute_as @ 2013 05 15, 20:18)
Dariausi GK pas Babajan pries 2 menesius, situacija blogesne nei buvo pries.. pinigai i bala ir toks jausmas kad dar labiau sutrukinejo.  verysad.gif

man po 2 kartu tuom isgirtuoju VBeam 2 lazeriu irgi panasus pojuciai.. na gaila tu 600 lt unsure.gif net nezinau dabar, ko kitamet griebtis...
Atsakyti