Įkraunama...
Įkraunama...

Kapiliarų šalinimas

QUOTE(Joviva @ 2013 12 08, 16:37)
O po pirmosios proceduros zenklus rezultatas buvo? Paveike tik kapiliarus ar aplamai visa oda grazina? mhh, tai cia jau atostogose reikia buti, kad tokias proceduras atlikineti, jei sakote veidas istines doh.gif o po proceduros nereikia specialiu veido prieziuros priemoniu naudoti, ar tinka iprastinis rezimas? smile.gif  tikiuosi praeis tinimas ir sulauksit norimo rezultato 4u.gif

aciu.. 4u.gif
po pirmos proceduros rezultas buvo, bet kad butu akivaizdus skirtumas - tai tikrai ne. na gal reciau veidukai uzsidega, bet tuo paciu laiku pradejau naudoti kremus, kurie stiprina kapiliarus, sviesina oda, tai gal ir su tuo pagerejimas dar susijes…
po proceduros gydytoja rekomendavo tepti bepantenu ir/arba biodermos sensibio forte, tai as juo ir tepu, nes bepantenas man nelabai patinka.

beje, dar prisiminiau, kas ziauriai uzsiutino paskutinio apsilankymo eroj estetic metu. pries pirma procedura gydytoja sake, kad man reikes dvieju proceduru. taigi pasidariau viena, ir po menesio - kaip kad ji rekomendavo - atejau i antra. pas ta pacia gydytoja. idomumo delei pasakysiu, kad pas ja lankausi jau mazdaug metus laiko (del kitu problemu) - tai kas menesi ar du, tai kas kelios savaites (priklauso nuo to, ka tuo metu darausi). ir kiekviena karta ji i mane ziuri kaip i nauja zmogu. nors bando vaizduoti, kad prisimena, taciau is jos kalbu absoliuciai akivaizdu, kad ji neprisimena, nei kaip atrodziau pries menesi, nei kokia buvo odos bukle, nei ka tada dare ir t.t. negana to, net nepasivargina pries vizita pasiskaityti korteles - juk ten viskas surasyta. gal ir sunku prisiminti visus klientus, bet gi kortele tam ir yra… vis tik nemazus pinigus kaskart ten palieku, tai ir nesumeluoto, o tikro demesio ir rupescio noreciau….
issipleciau, taciau norejau pasakyti tai, kad atejus antra karta (kuris lyg ir turejo buti paskutinis), ji man pareiske, kad reikia maziausiai 4 proceduru, kad matytusi rezultatas!!! nu kas per nesamones??? kai pasakiau, kad praeita karta sake kad reiks dvieju, tada pradejo kazka sapaliot - "mazu maziausiai reikia dvieju, bet siaip triju ar keturiu kad butu rezultatas". tai kaip pasitiket tokia gydytoja? neisiu pas ja daugiau, nors ir pries sitas proceduras sau ta pati zadejau, bet vis tiek taip sutapo, kad teko pas ja uzsirasyti.. kalbu apie gyd violeta, jei kam nors tai bus aktualu
Atsakyti
Safaa,

o kokius kremukus naudoji, kurie stiprina kapiliarus? as jau bijau ka tept, toks vaizdas, kad tik pablogina padeti unsure.gif
Atsakyti
mano oda problemiska - ne tik raudonis, bet ir pavieniai spuogai vargina, tai ir priemones atitinkamai abi problemas veikiancios smile.gif konkreciai siuo metu naudoju:
- rytais rozex gelis (jis spuogam ir/arba kapiliaram) ir po kokiu 15-20 min tepu anna lotan krema su vit C (balinantis, spf 14. nors aprase raso, kad jis daugiau kovai su pigmentinemis dememis, taciau prisiskaiciau, kad vit C gerai ir kapiliarams, tai ir nusipirkau. ir bent jau kol kas man visai patinka)
- vakarais tepu biodermos sebium serum (nuo spuogu), ir po kurio laiko - avene antirougeurs fort (nuo raudonio)
Kol kas sis derinukas man visai neblogai veikia, o po kurio laiko vel kazka galvosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Safaa @ 2013 10 24, 14:03)
Tiesa pasakius, Aukse man nepatiko. o Violeta... Lyg ir nieko. Tik kai kurie jos sprendimai del gydymo (turejau pavieniu giluminiu spuogu, veliau - smulkiu spuogeliu ant kaklo) man nepasitvirtino, todel kazkaip nelabai ja pasitikiu... Nzn, gal ir be reikalo, nu bet sunku savo nuomone pakeisti.
O Jurgita man nieko nedare, bet kartu su vyru (del jo problemu) buvau pas ja konsultacijoje, tai man visai patiko ji. O dabar kai ir is jusu gavau rekomendacija, manau, kad pas ja ir rasysiuosi mirksiukas.gif


Sveikos merginos,

vien del to prisiregistravau supermamoj kad palikciau komentara apie Aukse.. Kuri laika turejau problema ant zandu, tokie kaip raudoni taskiukai, demeles atsirado ir niekaip nebepradingo, jau koki puse metu. Uzsirasiau i Era Esthetic, ir papuoliau pas Aukse Andriuliene. Na, kadangi pati nezinojau kas man ten is tikruju yra, tikejausi kad gydytoja pries procedura paziures ir pakonsultuos, bet netekau zado kai vos iejus i kabineta ji tiesiog padave man piestuka kad apibresciau zonas kurias noriu gydyti blink.gif dar pabandziau paklausti gal ji geriau mato kur tos problemines vietos, o jis man ir vel: "apibrezk pati su piestuku, pagal plota nustatysim kaina..". Na tiesiog netekau zado, kur gydytojos profesionalumas? ir dar tokioje prestizineje klinikoje? Padare man ta procedura, saltai isdeste faktus kad bus patinimas, rezultata vertinti po menesio ir t.t. Na, bus matyt koks tas rezultatas, bet vien del jos bendravimo ir poziurio tikrai pas ja nebeiciau..
schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule Sauluze @ 2013 12 20, 18:52)
Sveikos merginos,

vien del to prisiregistravau supermamoj kad palikciau komentara apie Aukse.. Kuri laika turejau problema ant zandu, tokie kaip raudoni taskiukai, demeles atsirado ir niekaip nebepradingo, jau koki puse metu. Uzsirasiau i Era Esthetic, ir papuoliau pas Aukse Andriuliene. Na, kadangi pati nezinojau kas man ten is tikruju yra, tikejausi kad gydytoja pries procedura paziures ir pakonsultuos, bet netekau zado kai vos iejus i kabineta ji tiesiog padave man piestuka kad apibresciau zonas kurias noriu gydyti blink.gif dar pabandziau paklausti gal ji geriau mato kur tos problemines vietos, o jis man ir vel: "apibrezk pati su piestuku, pagal plota nustatysim kaina..". Na tiesiog netekau zado, kur gydytojos profesionalumas? ir dar tokioje prestizineje klinikoje? Padare man ta procedura, saltai isdeste faktus kad bus patinimas, rezultata vertinti po menesio  ir t.t. Na, bus matyt koks tas rezultatas, bet vien del jos bendravimo ir poziurio tikrai pas ja nebeiciau..
schmoll.gif

pasiziurejau foto, ir as pas ja dariausi. man tokiu nesamoniu nesiule, bet kas nepatiko, ikalbejo darytis visa nosi, ir, be abejo, uz ta visa nosi moket, nors ejau tik del vienos snerves ir kitur net galima buvo nedaryt (ypatingai per nosies viduri, neisivaizduoju, ka jinai ten iziurejo, bet keleta kartu ir ten pakstelejo). tai rezultate ir toj kitoj snervej vaizdas "uzkabinus" suprastejo, tai, galvoju, kokio velnio sutikau doh.gif bet gi pasitikejau, galvoju - siulo, tai zino, gal tikrai ir ten kapiliarai sutvirtes, veliau nereikes darytis. naivuole doh.gif nieko nedarau, vaikstau raudona nosim ir eina peklon... schmoll.gif gaila 600 lt, gerai dar akcija buvo
Atsakyti
Kazkaip man toks vaizdas, kad nuo tu lazeriu situacija ne tik nepagereja, bet ir pablogeja 10 kartu. Nes viskas atsinaujina ir atsiranda dar nauju ir dar daugiau tu kapiliaru, susimoki simtus litu, kad atrodytum dar sudiniau nei iki tol blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2013 12 21, 18:10)
Kazkaip man toks vaizdas, kad nuo tu lazeriu situacija ne tik nepagereja, bet ir pablogeja 10 kartu. Nes viskas atsinaujina ir atsiranda dar nauju ir dar daugiau tu kapiliaru, susimoki simtus litu, kad atrodytum dar sudiniau nei iki tol  blink.gif  verysad.gif

cia, matyt, viskas individualu. tam tikram procentui, matyt, vis delto padeda
Atsakyti
Man jau praejo dvi sav po antros proceduros. Nezinau, vis dar esu pikta... Jei nebutu sventes (isvaziuojam is vilniaus porai sav), tai eiciau i klinika aiskintis ir reikalauti NEMOKAMOS korekcijos. Nes:
- iskart po proceduros (praejus mazdaug valandai) aiskiai maciau, kad keliose ypac probleminese vietose nebuvo padaryti impulsai, todel paskambinau i klinika ir iskar nuvaziavau pasirodyti violetai. Taciau:
- gydytoja mane uztikrino, kad impulsus ten padare, tad pasitikejau ir galvojau, kad as klystu
- dabar, praejus dviems savaitems, butent tose vietose yra likusios raudonos demeles. Sutapimas??? Nemanau...
Bent jau kol kas labai gailiuosi, kad dariau antra procedura. Po pirmos proced dziaugiausi, nes tikrai buvo aprimusi oda, ir svarbiausia daugmaz tolygios spalvos tapusi. O dabar vel turiu plemus.
Na, bus matyt kaip atrodysiu po poros sav, tada spresiu ka toliau daryt.
Manau, kad klaida buvo procedura daryti stipresne srove ir mazesniu antgaliu, nes reikejo daugiau impulsu ir kruopstesnio darbo, kurio gyd neatliko
Papildyta:
QUOTE(WeGa @ 2013 12 21, 18:10)
Kazkaip man toks vaizdas, kad nuo tu lazeriu situacija ne tik nepagereja, bet ir pablogeja 10 kartu. Nes viskas atsinaujina ir atsiranda dar nauju ir dar daugiau tu kapiliaru, susimoki simtus litu, kad atrodytum dar sudiniau nei iki tol  blink.gif  verysad.gif

Na as kol kas manau, kad bendram vaizde mano situacija pagerejo, tik labai pikta, kad gydytojos kompetencija neatitinka mano lukesciu ir paslaugos kainos
Papildyta:
QUOTE(Saule Sauluze @ 2013 12 20, 18:52)
Na, bus matyt koks tas rezultatas, bet vien del jos bendravimo ir poziurio tikrai pas ja nebeiciau..
schmoll.gif

Va va, nesistebiu del to. Man ne tiek bendravimas uzkliuvo, tiesiog nesukele pasitikejimo savo kompetencija, nu sorry, bet kazkokia ziopla pasirode.
Nezinau, as tikrai nesu kazkokia isterike nezinanti ko nori. Nu bet mokedama nemazus pinigus noriu atitinkamos kokybes.
Lankausi toj klinikoj ir del kuno plaukeliu salinimo, tai vat ten superine gydytoja man proceduras daro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Safaa: 22 gruodžio 2013 - 00:52
O gal kas bandet tvarkytis ne lazeriu,o termokoaguliacija? teigiama,kad rezultatai geresni,o kaina mazesne.

http://www.beza.lt/l...4NQzf3LHZoC1ftd

http://g-r.lt/grozio...oaguliacija.php

labai noreciau nosi, ypac sparnelius susitvarkyti. bet nezinia,kiek veiksminga ir ar neatsinaujina kaip po lazerio.
Atsakyti
QUOTE(Claude @ 2013 12 26, 14:59)
O gal kas bandet tvarkytis ne lazeriu,o termokoaguliacija? teigiama,kad rezultatai geresni,o kaina mazesne.

http://www.beza.lt/l...4NQzf3LHZoC1ftd

http://g-r.lt/grozio...oaguliacija.php

labai noreciau nosi, ypac sparnelius susitvarkyti. bet nezinia,kiek veiksminga ir ar neatsinaujina kaip po lazerio.

aciu uz info! net nezinojau apie tokia metodika... blush2.gif na, bent jau kainos labai padorios...
Atsakyti

Lb lb daug blogu atsiliepimu apie era kapiliaru salinima is pazystamu...pas medvedeva darausi plaukeliu salinima tai nieko visai, o veiduka buvo nugydziusi....
Pas babajana jau rasiau, pasijutau kaip siuksle kokia... ir rez. Buvo apgailetini...
Atsakyti
As kaip tik gera norejau is savo puses pasakyti. Pirma karta buvau pas Aukse, tokia konkreti pasirode, bet siaip paaiškino, kaip viskas atrodys, kada praeis. Prie ausies turejau raudona taskiuka, kuri nusprendziau pasisalint.
Procedura labai trumpai truko, taskiukas is pat pradžių pasidarė mėlynas, paskui kazkur per savaite pranyko, kol kas neatsinaujino, taciau taip ir sake, kad tikriausiai per viena karta panaikins smile.gif Kita karta ėjau del skruostu, nes kai atsala nuolat kaista veidas, ypac lauke ar kai patalpose sausa... Papuoliau sikart pas Julija, kuri man labai patiko tuom kad isklause, parase kremukus, kas labiau tiktu, nors pas juos konsultacijos ir nemokamos, bet matesi kad nuosirdziai aiskina, is karto pasake kad mano situacijai reikes 2-3 kartu. Po pirmo karto buvau smarkiai istinus... tik po kurio laiko veidas pradejo maziau kaisti, rausvumas sakyciau pamazejo, taciau dar yra likes per visa plota, tik sviesenis.
Taip kad kol kas visai tuom esu patenkinta, pasiryzus pora kartu dar maziausiai pasidaryti, kad apsitvarkytu viskas, tada ziuresim kaip bus toliau... Kremukai tinka ka įdėjo pasibandyti, tarp kitko panasiai ka Safaa naudoja.
Atsakyti