Įkraunama...
Įkraunama...

Kapiliarų šalinimas

QUOTE(Limpopo @ 2007 02 27, 20:20)
Suprantat, pas mane ne kapiliarų tinkas, o lygiai 3 raudonos 0,5 ilgumo linijos ant nosies šonų. (1 vienoj ir 2 kitoj pusėj).
tai negi mokėsiu 700 lt?! absurdas butų!

o naikintis būtinai noriu..... tai nežinau ką daryt. gal kam panašiai buvo?


Pas mane lygiai tas pats-kapiliarai ant nosies sonu.Man bande uzdeginti su adatomis,nezinau koks principas,bet buvo ne tik kad astrios,bet ir karstos,tai jauciausi kaip kankinama.Nors mintyse kartojau kad grozis reikalauja auku,bet buvo isties ziaurus skausmas....Po proceduros vaiksciojau su sasais.Jiems nukritus vienoje puseje beveik isnyko,o kitoj niekas nepasikeite.
Dabar po pusantru metu vel tas pats.Stengiuosi uzpudruoti ir ieskau kas lazeriu galetu uzdeginti.
Papildyta:
QUOTE(Maserati @ 2008 07 14, 16:35)
Merginos,gal padesit,mano mama nori ant koju(kur yra prie pedos tas kauliukas ir is kitos puses)esancius kapiliarus salinti,ar kas susiduret su sia procedura?pasidalinkit patirtimi ax.gif


Kauno klinikose suleidzia vaistu,kurie naikina pavirsinius kapiliarus,tik rekomenduojama saltu metu laiku,nes kuri laika po proceduros tenka laikyti subintavus koja.Jei sudomino atsiusiu i az gydytojo kontaktinius duomenis.
Atsakyti
Toks jausmas ,kad tik Kaune viskas,o kas Vilniuje daro?
Atsakyti
Vilniuje Northway centre gerai naikina kapiliarus su adatėlėm smile.gif Su adatėlėm turbūt geriau, nes pvz. šalinant su lazeriu paskui negalima degintis saulėje ar soliariume g.gif
Atsakyti
Yra jau panaši tema, todėl pasikartosiu - pasidalinsiu savo patirtimi: pas mane buvo žvaigždutė ant žando ir šiaip kapiliarų tinklas paviršiuje, ėjau dėl žvaigždutės, nes ir pudra nepadėjo. Šalinau Sugiharoj lazeriu, kainavo 30 Lt konsultacija + 100 Lt šalinimas, nes nedidelis plotas (čia prieš metus buvo, tada 1 kv.cm kainavo 140 Lt, gal ir dabar tiek pat), pati procedura nemaloni - kaip adatytėmis bado, bent nėra labai skausminga, bet turbūt todėl, kad nedaug šalinti reikėjo. Užteko vieno karto, kartoti nereikėjo, nors gydytoja perspėjo, kad greičiausiai reikės pakartoti dar kartą. O dabar po metų net nepamenu, kad būčiau tą žvaigždutę turėjusi smile.gif Esu labai patenkinta, kad pagaliau prisiruošiau, kas svarsto, dabar rudenį palankiausias metas. Ir Sugiharoj labai patiko aptarnavimas, kaina labai normali, dar Avene mėginukų davė, nuo tada Avene kosmetika ir naudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lahja @ 2008 11 03, 15:15)
Toks jausmas ,kad tik Kaune viskas,o kas Vilniuje daro?

Šalina ir Vilniuje. Northway klinikoje. Ten kažkaip radiochirurginiu būdu, one lazeriu (radau info, kad ir apgamus nemokamai tuo radiochirurginiu būdu šalina)
Va radau info (pasistengė chebra net su foto sudėti) http://nmc.lt/index...._salinimas/8805

Ir kaip suprantu NEMOKAMAI.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vovery: 28 lapkričio 2008 - 08:53
QUOTE(Vovery @ 2008 11 28, 09:52)
Šalina ir Vilniuje. Northway klinikoje. Ten kažkaip radiochirurginiu būdu, one lazeriu (radau info, kad ir apgamus nemokamai tuo radiochirurginiu būdu šalina)
Va radau info (pasistengė chebra net su foto sudėti) http://nmc.lt/index...._salinimas/8805

Ir kaip suprantu NEMOKAMAI.

Aha,nemokamai,jei atitinka visi zemiau nurodyti punktai.bet jei atitinka bent vienas is nurodytu punktu,tuomet konsultacija pigiau,bei vienos operacijos kaina 200lt g.gif idomu,kaip jie apskaiciuoja,kas i ta viena operacija ieina,viena kraujagisle ar kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2008 12 01, 18:48)
Aha,nemokamai,jei atitinka visi zemiau nurodyti punktai.bet jei atitinka bent vienas is nurodytu punktu,tuomet konsultacija pigiau,bei vienos operacijos kaina 200lt g.gif idomu,kaip jie apskaiciuoja,kas i ta viena operacija ieina,viena kraujagisle ar kaip g.gif

kalbejau su registratore, tai is esmes, jei turi privaloa draudima ir siuntima is gydytojo (o ji paruosia betkurissemos gydytojas), taip pat susirenki tyrimus -ir viskas. As ruosiuosi eiti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dinaja @ 2008 12 01, 23:36)
kalbejau su registratore, tai is esmes, jei turi privaloa draudima ir siuntima is gydytojo (o ji paruosia betkurissemos gydytojas), taip pat susirenki tyrimus -ir viskas. As ruosiuosi eiti  ax.gif

reikes ir man pasidometi ax.gif bet vitiek nsuprantu,jie uz 200lt man visa veida sutvarkys???kazkaip nerealiai skamba biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 02 gruodžio 2008 - 14:48
QUOTE(Mertise @ 2008 12 02, 14:46)
reikes ir man pasidometi ax.gif bet vitiek nsuprantu,jie uz 200lt man visa veida sutvarkys???kazkaip nerealiai skamba biggrin.gif

Na as turiu viena taskiuka veide, bet as esu tikra, kad man nekainuos. Nezadu moket nei lito schmoll.gif juk parasyta nemokamai, man telefonu patvirtino, jei ka - apsisuksiu ir iseisiu biggrin.gif
Atsakyti
na na panos smile.gif

juk tinklapyje aškiai išdėstyta ko reikia nemokamai konsultacijai ir operacijai berodc aiškiai. galite būti ramios , kad tiesiog šiaip užėjusioms niekas nepuls nemokamai paslaugas teikti. netgi ne iš visų regionų atvykusioms su reikiamais dokumetais tas nemokamumas galioja , nors tai gana keista. beja, dar viena subtilybė , jog tas kraujagyslinis darinys turi atitikti tam tikrus požymius, koki jie tai jau čia tik gydytojas gali numanyti.
taip kad nėra jau viskas taip paprasta. o registratūroje gali ką ir netiksliai žinoti, nebūtų pirmas kartas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 03 gruodžio 2008 - 14:19
QUOTE(axioma @ 2008 12 03, 15:18)
na na panos smile.gif

juk tinklapyje aškiai išdėstyta  ko reikia nemokamai konsultacijai ir operacijai berodc aiškiai. galite būti ramios , kad tiesiog šiaip užėjusioms niekas nepuls nemokamai paslaugas teikti. netgi ne iš visų regionų atvykusioms su reikiamais dokumetais tas nemokamumas galioja , nors tai gana keista. beja, dar viena subtilybė , jog tas kraujagyslinis darinys turi atitikti tam tikrus požymius, koki jie tai jau čia tik gydytojas gali numanyti.
taip kad nėra jau viskas taip paprasta. o registratūroje gali ką ir netiksliai žinoti, nebūtų pirmas kartas smile.gif

Na turbut reikia vietoj suzinoti issamiau,as sumokeciau 200lt + konsultacija biggrin.gif pas mane ant skruostu 2 didesni kapiliarai,kuriu negaliu uzmaskuoti su pudra,ir dar smulkiu ant nosies yra..
Dinaja,parasyk jei nuvaziuosi,ka pasake smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 03 gruodžio 2008 - 16:10
QUOTE(Mertise @ 2008 12 03, 17:09)
Na turbut reikia vietoj suzinoti issamiau,as sumokeciau 200lt + konsultacija biggrin.gif pas mane ant skruostu 2 didesni kapiliarai,kuriu negaliu uzmaskuoti su pudra,ir dar smulkiu ant nosies yra..
Dinaja,parasyk jei nuvaziuosi,ka pasake  smile.gif



aš taip pat nusiteikusi eiti ir dar vyrą tystis, nes jam tai labai didelė problema su nosium. tik dar skambinsiuosi kaip su tais siuntimais, ar tikrai tik iš nurodytų regionu priima. nu reiks mokėti tai reiks, bet kiek domėjausi tai vienas pigiausių problemos sprendimo būdų.
Atsakyti