Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Sonie @ 2012 02 01, 21:34)
O man kazkaip nesiseka su tom sviesiom spalvom  doh.gif niu nieko gero nerandu  doh.gif

ne tau vienai zinok unsure.gif klientes nori sviesiu, nes turiu kelias medikes, kelias siaip, kurioms darbe negalima tamsiai, tai jau joms mano turimos pradeda pabosti unsure.gif o naujo nieko neatrandu verysad.gif

QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 01, 21:38)
Gal ir turi, bet as is gelishu nieko tokio raudono neturiu apart black sherry berry, bet si jau tokia tamsi bordava... g.gif

zek ne tokia pati? g.gif
http://blog.cheapnai...ish-rendezvous/
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 02 01, 22:45)
ne tau vienai zinok  unsure.gif klientes nori sviesiu, nes turiu kelias medikes, kelias siaip, kurioms darbe negalima tamsiai, tai jau joms mano turimos pradeda pabosti  unsure.gif o naujo nieko neatrandu  verysad.gif


Pas mane tas pats doh.gif Buvo prancuzo bumas, bet kazkaip labai greit jis baiges, o dabar... Ir kas baisiausia, kad kuo toliau tuo daugiau konservtyviu klienciu atsiranda, kurioms tik sviesiai ir niekiap kitap doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 02 01, 21:45)
ne tau vienai zinok  unsure.gif klientes nori sviesiu, nes turiu kelias medikes, kelias siaip, kurioms darbe negalima tamsiai, tai jau joms mano turimos pradeda pabosti  unsure.gif o naujo nieko neatrandu  verysad.gif
zek ne tokia pati?  g.gif
http://blog.cheapnai...ish-rendezvous/

Jojo del sitos ilgai svyravau..bet tas malaga wine, sviesoje yra fotkiu tai tiesiog ryshki tumsi raudona, ivesk i vaizdus pamatysi, cia gal as tik ant staigiu imeciau tokia foto..Vienu ar kitu atveju zinoma jei ir tokia pati bus - tai tik pliusas, nes tokios noreciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 01, 21:50)
Jojo del sitos ilgai svyravau..bet tas malaga wine, sviesoje yra fotkiu tai tiesiog ryshki tumsi raudona, ivesk i vaizdus pamatysi, cia gal as tik ant staigiu imeciau tokia foto..Vienu ar kitu atveju zinoma jei ir tokia pati bus -  tai tik pliusas, nes tokios noreciau ax.gif

reikia gyvai pamatyt, nes ziuriu fotkese jis visur vis kitoks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 02 01, 21:52)
reikia gyvai pamatyt, nes ziuriu fotkese jis visur vis kitoks  unsure.gif

tai va, po kokiu 2 savaiteliu-pasirodysiu,dabar prancuza nekenciama desiu vo su sweet dreams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 01, 21:55)
tai va, po kokiu 2 savaiteliu-pasirodysiu,dabar prancuza nekenciama desiu vo su sweet dreams biggrin.gif

lauksiu foto to sweet dreams, gal ta papirksiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 01, 21:08)
As sian pirma karta klientei bella's vampire lakavau. Kazkaip man tokia tamsi atrode, nelabai, o ant nago grazu ziuret  wub.gif

Cia mano mylimiausia spalva, vat wub.gif as megeja situ visu tamsiu....jei kokia kitokia nusilakuoju, tai net mano mazoji klausia-mama kur nagai? biggrin.gif

QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 01, 21:21)
Malaga wine  g.gif  na kazkas tokio turi but, jei pagal lakus atitinka ax.gif

***** kokia graziiiiii wub.gif wub.gif

QUOTE(Indrushka @ 2012 02 01, 21:34)
Jolkiau nice  wub.gif ma rods gelish kazka panasaus turi  g.gif

Vat ir norejau pasakyt, kad Rendezvous i ja panasi, bet as ja turiu ji truputi kitoki atspalvi turi ir jei abi sudet viena salia kitos tai akyvaizdziai skirsis man atrodo, nes daznai taip buna, atrodo ai, cia labai panasi i ta ir ta spalva o sudejus greta pasirodo visiskai skirtingos.
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 02 01, 21:58)
lauksiu foto to sweet dreams, gal ta papirksiu  g.gif

Imeciau butelku foto, o zinok ant nagu nesimatys skirtumo schmoll.gif mano fotikas nepreduos atspalvio
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 01, 22:00)
Vat ir norejau pasakyt, kad Rendezvous i ja panasi, bet as ja turiu ji truputi kitoki atspalvi turi ir jei abi sudet viena salia kitos tai akyvaizdziai skirsis man atrodo, nes daznai taip buna, atrodo ai, cia labai panasi i ta ir ta spalva o sudejus greta pasirodo visiskai skirtingos.

o ''einama'' spalva? g.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinote kaip vadinasi Gelish'o žalsva spalvytė, lyg su oranžiniu blizgesiu? g.gif Nerandu internete tokios, kokią gyvai mačiau
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 02 01, 22:09)
o ''einama'' spalva?  g.gif

Matai...sunku pasakyt ar einama..pas mane einama, nes as ja megstu biggrin.gif o tas spalvas kurias as megstu tai pamegsta ir mano klijentes biggrin.gif juokas juokais, bet man graziausios visos tamsios spalvos, as jas perku del saves kaip ir sita Rendezvous. Ir kazkaip kai as nusilakavus ja, tai automatiskai klijentes ateje ziuri i mano nagus ir--as noriu tokiu paciu biggrin.gif bet kai as arba su ja lakuojuos arba su Belas vampire, tai jau buna pati save stabdau ir lakuoju kokia kitokia, kad klijentes matytu 4u.gif Geriausia reklama spalvai-manikiuristes nagu spalva, va taip vat 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

na va, pas mane sita- kas antra dedasi.

as ibd uzsisakiau balta, melyna, joda, ir rozine.
ydomu ta rozine kaip atrodys, tikiuosi greit gausiu.
Atsakyti