Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Tai turbut beda tame ir yra, kad jie nesiuncia i LT g.gif uztat ir pinigeliu nenuskaiciuoja ir atsakymo jokio panos negauna.
Atsakyti
QUOTE(Ana - Lissa @ 2012 02 02, 12:36)
Jai negaila isduokit is kur pigiasuiai gaunasi siustis harmony gelisha? Ar po viena - du butelius net neapsimoka siuntinetis, o paprasciausiai pirkt pas tanneraz? Nes man reikia tik mano vienos reikmems ax.gif  ax.gif  ax.gif  gyvenu tokiaj dievo uzmirstoj saly, kad apie toki daikta kaip gelinis lakavimas net nera girdeja doh.gif

kiek as bandziau is visur siustis, man pigiausias variantas jav amazonas. per tarpininkes buteliuko kaina 43-44lt gaunas- tik reikia paieskoti pten pigiausio varianto ir kur free shipas. tik per tarpininkes yra ilgesnis laikas kol gauni. jei teko paciai is jav uzsakineti, gali pabandyti pati is amazono. as tik ten dabar uzsakineju. mirksiukas.gif
beje gavau nauja Just gel laka pilka toki- Slate spalvyte ir jau mineta plum raven... kai pasilakuosiu idesiu foto.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Esu siek tiek pasimetus, jau kelias dienas skaitau forumus bet nerandu atsakymo, tikiuosi nesupyksit jei pasikartosiu unsure.gif
Kadangi esu naujoke, tai konsultante parduotuveje padejo man issirinkti visas priemones geliniam lakavimui, bet kai viska padarau ,dazniausiai kita diena jau nuskilineja.
man pasiule nupirkti ba-ha one phase builder geli (http://www.ba-ha.com/index.php?module=1&category=90&product=1130). Bet kiek skaitau ir ziuriu video, visi ilgalaikiam lakavimui ant naturaliu nagu naudoja gelio-lako sistema, tai gal maniskis gelis netinka? Jei galit pakonsultuokit mane prasau, nes gaila idetu pinigeliu doh.gif siaip viska darau tokia eiga:
1.pasiausiu nagus 2. nuliebalinu 3.uzdedu bonderi 4,uzdedu ba-ha geli 5. 2min uv lempoje 6.nulakuoju nagus iprastais nagu lakais, kad galeciau padaryt nagu daile 7.uzdedu dar viena sluoksni gelio 8. vel lempa ir galiausiai nuriebalinu. dar mane suglumino kad neturiu taip vadinamo stiklo, bet konsultante sake kad daugiau nieko nereikia schmoll.gif
Is anksto aciu 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva.P @ 2012 02 02, 11:19)

Viskas aisku ir suprantama--jums visada viskas suskilines, nes ant lako paprasto uzdejus geli- jis trukineja 4u.gif
Geli jus galit naudot tik viena, galit ant jo daryt daile akrilo dazais, bet lakas cia jau nebetinka. Laka galit uzlakuot ant jau padengtu geliu nago , kaip kad paprastai lakuojat, bet i vidu lakas nesideda, ta prasme i vidu gelio sluoksniu 4u.gif

Nes geliniam lakui reikalingos kitokios priemones ir kitokie lakai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tamosiuke: 02 vasario 2012 - 11:26
Na va, dabar prasviesejo smile.gif aciu )tai tuomet jei noriu daryti ilgalaiki lakavima su nagu daile ir spalvotu pagrindu tai reikia akriliniu dazu, o lakai turetu buti is gelio lako sistemos? o kaip su tuo stiklu? ar jis reikalingas jei naudosiu si geli?
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva.P @ 2012 02 02, 11:31)
Na va, dabar prasviesejo smile.gif aciu )tai tuomet jei noriu daryti ilgalaiki lakavima su nagu daile ir spalvotu pagrindu tai reikia akriliniu dazu, o lakai turetu buti is gelio lako sistemos?  o kaip su tuo stiklu? ar jis reikalingas jei naudosiu si geli?
blush2.gif

Jus temos pati pirma puslapi pasiskaitykit, ten visa eiga yra aprasyta. Jokio stiklo jums nereikes. Jums reikes gelio lako pagrindo-bazes, gelinio lako ir galio lako virsutinio sluoksnio. Jokiu stiklu, jokiu geliu nereikes, nes cia visiskai kitas dalykas 4u.gif
Atsakyti
Skaiciau visa eiga kelis kartus, bet nesuprantu ar tuomet tinka tas gelis kuri turiu ? doh.gif atsiprasau uz kvailus klausimus, bet jau visiskai nesigaudau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva.P @ 2012 02 02, 11:41)
Skaiciau visa eiga kelis kartus, bet nesuprantu ar tuomet tinka tas gelis kuri turiu ?  doh.gif  atsiprasau uz kvailus klausimus, bet jau visiskai nesigaudau sad.gif

NETINKA !!!!!!!!!!!!!!!!!! kUR TU SKAITYDAMA MATEI, KAD MINIMAS AR FOTKESE BUVO RODOMAS TAVO TURIMAS BA-HA GELIS AA? Ar jus kai skaitot- tai pro rozinius akinius? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 02 vasario 2012 - 11:44
QUOTE(Daiva.P @ 2012 02 02, 11:41)
Skaiciau visa eiga kelis kartus, bet nesuprantu ar tuomet tinka tas gelis kuri turiu ?  doh.gif  atsiprasau uz kvailus klausimus, bet jau visiskai nesigaudau sad.gif

Taigi posta auksciau paskaityk, aiskiai viska parasiau.
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 02, 11:47)
Taigi posta auksciau paskaityk, aiskiai viska parasiau.

Zaviuos tamstos kantrybe notworthy.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
nu va, as jau 17 diena su prancuzu thumbup.gif lakiukai PN, tai galiu pasidziaugti, kad vienam vieninteliam nyksciui tik, nuskilo labai mazytis gabalelis lako, praktiskai jo nesimato net 4u.gif
aisku jau atsibodo ir ataugo tie nagai, bet dar temsiu iki sekmadienio smile.gif

deje, gal zinot kokiu puslapiuku, kur butu galima pavyzdeliu rasti nagu dailes uv lakais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donatiki: 02 vasario 2012 - 12:03
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 02, 11:53)
Zaviuos tamstos kantrybe  notworthy.gif  biggrin.gif

Zinok pas mane dvi dukros....panasiai vat ir su jom...aiskini aiskini.....viduj jau atrodo be le kas darosi ir minciu visokiu kyla devil.gif nu bet vistiek aiskini toliau...ir jau galu gale kai iki galo mane daknisa.........................................vat tada jau visi namie zino, kad reikia greitai greitai dingti mamai is akiu bash.gif lotuliukas.gif
Atsakyti