Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Na tai as vel neismananti su savo klausimais...
Tai ar cia man geras sprendimas, jeigu as nenoriu nagu ilgu auginti, o tiesiog noriu, kad jie butu tvarkingai nulakuoti ir dirbant namuose nenusiluptu pvz sukantis virtuveje, kaip kad buna su paprastu laku, jis man laiko max 3 dienas.
Ir ar jeigu nebenoresiu tarkim po keliu menesiu to gelinio lakavimo, tai nutirpins man ta laka ir nagai atrodys normaliai, ne taip kaip po gelio, kur nagai kaip skuduriukai pasidaro nusveisti visi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paulinada @ 2012 02 02, 23:28)
Na tai as vel neismananti su savo klausimais...
Tai ar cia man geras sprendimas, jeigu as nenoriu nagu ilgu auginti, o tiesiog noriu, kad jie butu tvarkingai nulakuoti ir dirbant namuose nenusiluptu pvz sukantis virtuveje, kaip kad buna su paprastu laku, jis man laiko max 3 dienas.
Ir ar jeigu nebenoresiu tarkim po keliu menesiu to gelinio lakavimo, tai nutirpins man ta laka ir nagai atrodys normaliai, ne taip kaip po gelio, kur nagai kaip skuduriukai pasidaro nusveisti visi? smile.gif

Manau, kad sprendimas geras 4u.gif Ir nuemus nagai tikrai neatrodys kaip po priauginimo 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus. Jau gundausi sitam reikalui pamacius tokias grazias nagu spalvas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(paulinada @ 2012 02 02, 23:33)
Aciu uz atsakymus. Jau gundausi sitam reikalui pamacius tokias grazias nagu spalvas wink.gif

Nera cia ka gundytis - eini, darais susergi ir tada tikrai darais biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonie: 02 vasario 2012 - 22:34
QUOTE(Sonie @ 2012 02 02, 23:34)
Nera cia ka gundytis - eini, darais susergi ir tada tikrai darais  biggrin.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paulinada @ 2012 02 02, 22:28)
Na tai as vel neismananti su savo klausimais...

Kazkur kas dvi savaites manikiuriste nutirpins jums ta gelini laka ir perlakuos jei noresit, o jei nebenoresit vel galesit but nelakuotais. Cia ne tai kas yra gelis ir nagu priauginimas, tai ilgalaikis lakas, kuris skiriasi nuo paprastu tuom, kad stengsta UW lempoj ir nenusigramdo po triju dienu, bet laikosi ant nagu pora savaiciu 4u.gif Nagui nekenkia, dildziuot nago ploksteles nereikia, tipsai nesiklijuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2012 02 02, 22:19)
gal kuri is patirties gali pasakyti kodel sutrukineja gelinis lakas va taip  blink.gif
user posted image



man butent taip trukineja lakas... trecia diena o jau sutrukineja... is toli nesimato, tad bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 02 03, 10:20)
man butent taip trukineja lakas... trecia diena o jau sutrukineja... is toli nesimato, tad bus gerai smile.gif

Cia tas kinietiskas sutrukinejo ar ir HG? ax.gif
Atsakyti
Gal zinot,kas gali buti negerai daroma lakuojant geliniu lakavimu,kad nutirpinus laka ant nagu lieka tokios baltos demytes,lyg nagai zydetu? Bet tai nezydejimas,kaikur nusidildina perejus su svelnia dilde? Tiesa,tai ne ant visu nagu buna. Nagavitojpaklausus sako,kad gal klientei jau reikia pertrauka padaryt lakavime unsure.gif ar gali buti kaltas nutirpinantis skystis, naudojau Impresion nails is Nagavitos g.gif
Atsakyti
Na ir priplepejot... smile.gif Net pavargau skaityt, kiek cia visokiu emociju ir nuotaiku isreikstu per para laiko..smile.gif

Geros visom dienos ir nuotaikos, nesalkit, gerkit arbateliu daug 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Trikse @ 2012 02 03, 10:11)
Gal zinot,kas gali buti negerai daroma lakuojant geliniu lakavimu,kad nutirpinus laka ant nagu lieka tokios baltos demytes,lyg nagai zydetu? Bet tai nezydejimas,kaikur nusidildina perejus su svelnia dilde? Tiesa,tai ne ant visu nagu buna. Nagavitojpaklausus sako,kad gal klientei jau reikia pertrauka padaryt lakavime  unsure.gif  ar gali buti kaltas nutirpinantis skystis, naudojau Impresion nails is Nagavitos  g.gif

Gali but, kad ir pertrauka reik daryt, o gali but , kad ir nagai labai isauseje nuo tirpiklio smile.gif Pabandyk pasieishkoti koki kt varianta, kad taip nesausintu nago plokshteles ir tada ziurek.Pabandyk Harmony nusipirkti pvz remuveri geriau.
Atsakyti
QUOTE(Trikse @ 2012 02 03, 11:11)
Gal zinot,kas gali buti negerai daroma lakuojant geliniu lakavimu,kad nutirpinus laka ant nagu lieka tokios baltos demytes,lyg nagai zydetu? Bet tai nezydejimas,kaikur nusidildina perejus su svelnia dilde? Tiesa,tai ne ant visu nagu buna. Nagavitojpaklausus sako,kad gal klientei jau reikia pertrauka padaryt lakavime  unsure.gif  ar gali buti kaltas nutirpinantis skystis, naudojau Impresion nails is Nagavitos  g.gif


Man neteko susidurti su tuo.. Man tik budavo, kad baze normaliai nenusitirpina tai su blokeliu pasalindavau, bet dabar pradejau su grubesne dilde pries tirpinima pati laka labiau pasiausti ir kuo puikiausiai viskas dabar atsoka, nusitirpina labai graziai ir greitai thumbup.gif
Atsakyti