Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

QUOTE(rimulėėė @ 2016 01 07, 21:45)
Mergikės 4u.gif  4u.gif  4u.gif  gal apšviesit kokia  eilės tvarka perkant butą su paskola iš privataus žmogaus.Vaikų nėra.
Kaip yra perkant naujos statybos būstą jau žinau o va čia. ..
žinau kad reikia turto vertinimo, kas jį užsako pardavėjas ar pirkėjas. ar tiesiog eiti i banką  ten pasiūlys savo turto vertintojus į juos ir kreiptis. g.gif


Aš kaip tik šiam procese verdu. Banko puslapiuose yra surašyti vertintojai, kuriuos jie pripažįsta. Jų ten daugybė, tikrai rasit tą, kuris tinka abiem bankam. Vertintojui mokėjau pati 105 eur. Vertinimą padarė gal per tris dienas. Mano rinkos vertė atitiko pardavimo kainą, tad man nieko atskirai su vertintojais tartis nereikėjo. Jei pas Jus situacija kitokia ar abejojate, aptarkite ją su jais prieš užsakinėdama. Pasakykite kokios sumos Jums reikės.
Atsakyti
QUOTE(deinna @ 2016 01 07, 21:33)
sveiki, turi trumpa klausimeli, ar pasirasius sutarti pas notara galesim is karto keliaut i registru centra ar kazkiek laiko turi praeiti? ir registru centre jeigu skubos tvarka reikalingas dokumentas, ar  labai skirsis kaina?  aciu smile.gif

Į Registrų centrą jūs neturite eiti. Pagal dabar galiojančią tvarką online notaras turi perduoti duomenis. Už skubą mokama papildomai. Kaina priklauso nuo turto vertės.
Atsakyti
QUOTE(Banti @ 2016 01 08, 17:27)
Aš kaip tik šiam procese verdu. Banko puslapiuose yra surašyti vertintojai, kuriuos jie pripažįsta. Jų ten daugybė, tikrai rasit tą, kuris tinka abiem bankam. Vertintojui mokėjau pati 105 eur. Vertinimą padarė gal per tris dienas. Mano rinkos vertė atitiko pardavimo kainą, tad man nieko atskirai su vertintojais tartis nereikėjo. Jei pas Jus situacija kitokia ar abejojate, aptarkite ją su jais prieš užsakinėdama. Pasakykite kokios sumos Jums reikės.

Jetus iš tikro nė neįsivaizduoju ar atitiks ta sumą, kuria prašo vertinimas. Tikiuosi, nes baldų tai įmontuotų nėra...
Man dar įdomi tvarka, pirma duodi rankpinigisu , pasirašai kžkokia sutarti su žmogum, ar kaip? nes susitvarkysiu aš popierius o jis persigalvos ar kitam parduos už grynus ...
Atsakyti
Aš pasirašiau preliminariąją sutartį, tada pervedžiau rankpinigius. Į sutartį įtraukiau, kad rankpinigius gražins, jei butas nebus įvertintas tai sumai, kurios jie prašo ir man bankas neduos paskolos.
Atsakyti
Aga ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ir dar klausimukas, nusižiūrėtame bute gyvena šeimininkia, tai išeitų jie turės galimybe nusipirkt sau kita butą tik po to kai aš pervesiu pinigus... ar pakaks 2 mėnesių kol jie išsikraustys. Na mėnuo man tvarkyt dokumentis ir mėnuo jiems susirast ir nusipirkt. Gal kas susidūrėt su tokiu atveju. g.gif
nes aš tai esu pirkus tik nauja... tai ten aiškiau kažkaip man buvo g.gif

Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2016 01 09, 19:12)
Aga ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Ir dar klausimukas, nusižiūrėtame bute gyvena šeimininkia, tai išeitų  jie turės galimybe nusipirkt sau kita butą tik po to kai aš pervesiu pinigus...  ar pakaks 2 mėnesių  kol jie išsikraustys. Na mėnuo man tvarkyt dokumentis ir mėnuo jiems susirast ir nusipirkt. Gal kas susidūrėt su tokiu atveju. g.gif
nes aš tai esu pirkus tik nauja... tai ten aiškiau kažkaip man buvo g.gif

pas mus tai irgi panaši situacija buvo. tai mes susitarėm, kad jie per du mėnesius po pirkimo išsikraustys. šiaip jau kai pradėjom tvarkytis visus dokumentus, jie pradėjo ieškot ką pirkti. tai kai jau mūsų bankas pravedė jiems pinigus, jie jau buvo radę ką pirkt. tai gal net tų dviejų mėnesių jiems nelb ir būtų reikėję.
Atsakyti
QUOTE(adrastea @ 2016 01 09, 20:58)
Mat kaip įdomiai čia g.gif aš tai apskritai angina sirgus rimtai tik vaikystėj, mama neleido operuot ir praėjo viskas. Žodžiu, matysim ką reumatologė sakys. Na, jei reiks tai žinoma teks operuotis 4u.gif

aišku... tas truputi gazdina. bet mes irgi tarėmės, kad jau pradėtu ieškotis, kai pinigus perves bankas ,kad būtų galima i mėnesi papildomą įtilpti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Banti @ 2016 01 09, 19:37)
Aš pasirašiau preliminariąją sutartį, tada pervedžiau rankpinigius. Į sutartį įtraukiau, kad rankpinigius gražins, jei butas nebus įvertintas tai sumai, kurios jie prašo ir man bankas neduos paskolos.

idėja gera...ir sutiko? g.gif
mums teko susidurti, kad jau patys savininkai prasitarė..kad prašo daugiau nei vertintojas duoda.. doh.gif arba patys pastebim.. (1 a, ar paskutinis...daug paliekamų baldų/įrangos..) bet gal pabandyti verta.. tokią sąlygą nusistatyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 01 11, 16:03)
idėja gera...ir sutiko? g.gif 
mums teko susidurti, kad jau patys savininkai prasitarė..kad prašo daugiau nei vertintojas duoda..  doh.gif arba patys pastebim.. (1 a, ar paskutinis...daug paliekamų baldų/įrangos..) bet gal pabandyti verta.. tokią sąlygą nusistatyti g.gif

mūsų prašymu irgi tokią sąlygą įdėjom į preliminarią, niekas neprieštaravo.
Atsakyti
QUOTE(brum @ 2016 01 11, 17:11)
mūsų prašymu irgi tokią sąlygą įdėjom į preliminarią, niekas neprieštaravo.

supratau, reiks bandyt ir mums bigsmile.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

kaip tikrinant ar perkamas butas nėra įkeistas, areštuotas ar netaikomi kiti apribojimai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 02 10, 08:40)
Sveikos,

kaip tikrinant ar perkamas butas nėra įkeistas, areštuotas ar netaikomi kiti apribojimai? unsure.gif


Nemanau, kad fiziniai asmenys galėtų tai patikrinti be tam tikrų įstaigų, ir tai - bet kam šie duomenys nėra prieinami.
Atsakyti