Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

QUOTE(laurita99as @ 2016 05 29, 13:57)
Bankas skaiciuoja nuo vertintojo ivertintos sumos. 4u.gif

Vadinasi gali buti ,kad ir nuo didesnes,nei savininkas nori?
Ačiu


p.s. gal Kaune kas turit gera vertintoja
Atsakyti
Gal kas pirkot nama su daline apdaila ir galit konsultuoti
Perkam sodo nama su daline apdaila 75kv.
Namas nepriduotas.baigtumas lyg 80%
perkam su daline paskoka (investuosim savus puse sumos)
Kokiu turesim .bedu.islaidu.terminu ji priduodant?
Busiu dekinga
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2016 05 29, 18:09)
Vadinasi gali buti ,kad ir nuo didesnes,nei savininkas nori?
Ačiu
p.s. gal Kaune kas turit gera vertintoja


Kelios narės jums sakė priešingai, o jūs užsikabinote už to, kas jums palankiau ir tikite smile.gif Ar neteks nusivilti sužinojus kaip yra iš tikrųjų? Vieno iš bankų kredito sutarties punktas. user posted image

Atsiverskite banko, kuriame planuojate imti paskolą, sutartį ir paskaitykit, kad nereikėtų pasikliauti gandais 4u.gif

O vertintoją normaliai bendraujantį, malonų ir proto ribose sukalbamą, rekomenduoti galiu. Tinka visiems bankams.
Papildyta:
QUOTE(laumir @ 2016 05 29, 20:41)
Gal kas pirkot nama su daline apdaila ir galit konsultuoti
Perkam sodo  nama su daline apdaila 75kv.
Namas nepriduotas.baigtumas lyg 80%
perkam su daline paskoka (investuosim savus puse sumos)
Kokiu turesim .bedu.islaidu.terminu ji priduodant?
Busiu dekinga



Sodo namo pridavimas yra visai nesudėtingas, todėl kažkokių didesnių bėdų neturėtumėt turėti, jei iš 75kv nepadaryta 150 smile.gif Terminą duos bankas (greičiausiai iki 12mėn duos su tokiu baigtumu), jei su juo reikalų turėsit.
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2016 05 29, 19:05)

Parašiau jum,tik kaškas pakibo ir nežinau ar gavot žinutę
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2016 05 29, 22:22)
Parašiau jum,tik kaškas pakibo ir nežinau ar gavot žinutę


Gavau ir atsakiau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Labai reikia patarimo. Noriu parduoti buta, seimoje du vaikai. Kokia procedura reikalinga bus, ar uzteks manes vienos viska sutvarkyt, ar reikes, kad visa seima procese dalyvautu, nes gyvenam UK, problemiska butu visiems atskristi.
Taip pat koks eiliskumas visu dokumentu? Pirkejas nori imoketi rankpinigius jau dabar, ar tam reikes man eiti su juo pas advokata ar uzteks mano pasirasytos kazkokios sutarties ir nuskanavus nusiustos advokatui? Ir kokiai sumai dazniausiai imami rankpinigiai.
Aciu is anksto atsakiusioms. Visai nieko nesusigaudau sitam reikale.
Atsakyti
sos padekit surasti sukalbama turto vertintoja kauno raj nes dabartiniai ivertina zymiai maziau pagal esamus sandorius
Atsakyti
QUOTE(conve®se @ 2016 06 03, 15:12)
Sveikos. Labai reikia patarimo. Noriu parduoti buta, seimoje du vaikai. Kokia procedura reikalinga bus, ar uzteks manes vienos viska sutvarkyt, ar reikes, kad visa seima procese dalyvautu, nes gyvenam UK, problemiska butu visiems atskristi.
Taip pat koks eiliskumas visu dokumentu? Pirkejas nori imoketi rankpinigius jau dabar, ar tam reikes man eiti su juo pas advokata ar uzteks mano pasirasytos kazkokios sutarties ir nuskanavus nusiustos advokatui? Ir kokiai sumai dazniausiai imami rankpinigiai.
Aciu is anksto atsakiusioms. Visai nieko nesusigaudau sitam reikale.


tik pramyniau si kelia
reik pazymos is vaiku teisiu,(5 dienos) reik is VMI metu pajemu deklaraciju(abieju tevu)pasu kopiju ir orginalus reikes pateikt,santuokos orginalo ir kopijos,vaiku gimimo liudijimu ir kopiju
is registru centro nekilnojamo turto pazymu(greiciausia per diena,bet daro per dvi,kuo greiciau tuo brangesnes pazymos),parduodamo irgi
tada nesat i teisma.pildot prasyma,rasot kur gyvens vaikai (svarsto apie 5 dienas)
jai visos pazymos yra,gali nesti vienas asmuo
p.s. daug pazymu galima internetu sutvarkyt 4u.gif
QUOTE(Paulina13 @ 2016 06 03, 15:25)
sos padekit surasti sukalbama turto  vertintoja kauno raj nes dabartiniai ivertina zymiai maziau pagal esamus sandorius

na va,mum irgi ivertino maziau,bet mes pamastem,kad mum sis variantas geresnis,mes ir taip norejom puse sumos patys inest pirma menesi,tad palukanos bus mazesnes nei nuo visos sumos
Atsakyti
QUOTE(conve®se @ 2016 06 03, 16:12)
Sveikos. Labai reikia patarimo. Noriu parduoti buta, seimoje du vaikai. Kokia procedura reikalinga bus.

Oficiali informacija: http://www.vilnius.l....php?1028438942 apie dokumentus, gaunant teismo leidimą parduoti butą
Atskira tema apie teismo leidimus: http://www.supermama...?...4318&st=480
:Taip pat atskira tema apie preliminarias sutartis:
http://www.supermama...?...4318&st=480
O čia kita identiška tema apie dokumentus, reikalingus sandoriui sudaryti:
http://www.supermama...?...2460&st=440
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nelabai radau panašios temos ir mano klausimas kaip ir būtų apie buto pirkimo etapą. Esu padavusi rankpinigius už butą, bankas jau davė garantinį, laukia pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymas. Butas buvo areštuotas, buvę nuomininkai pridarė skolų, dabar jau šie reikalai yra sutvarkyti, areštas nuimtas. Kadangi visi aplink žmonės darė tą patį, aš ir išreiškiau norą agentui, per kurį perku butą, sutikrinti skaitiklių duomenis, kad viskas būtų tvarkinga ir apmokėta prieš perkant, juolab, kai butas buvo problematiškas. Agentas jau porą kartų man gražiai supasakojo, kad notariškai aš jokių buto įsiskolinimų nepaveldėsiu, kad galiu būti tuo rami, tai bus įtraukta į sutartį, tariamai bet kuris notaras man tą patvirtintų. Ir nesuprantu, ar čia tiesa, ar jis gražiai mane mulkina. Notarą jis rekomenduoja savo pažįstamą (galimai jį rinkčiausi dėl kainos), apie skaitliukų parodymus nelabai į kalbas leidžiasi, tad realiai susirinkus jau visiems pasirašyti sutarties aš ir turėčia pasitikslinti, kaip čia dėl tų įsiskolinimų paveldėjimo. Skaičiau savo draugo būsto pirkimo - pardavimo sutartį, kuri pasirašyta prieš porą metų. Joje aiškiai parašyta, kad pirkėjas turi jam priimtinu būdu įsitikinti, kad komunaliniai mokesčiai sumokėti. Turiu draugę agentę, kuri nieko negirdėjusi apie tokius triukus, kokius kalba mano agentas ir sako, kad visada naujieji ir senieji savininkai viską susitikrina. O man čia sako atsipalaiduoti ir kad nieko nebus. Ar kas žino, kaip yra iš tikrųjų? Nejau čia man taip meluoja smile.gif?
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2016 06 26, 00:20)
Sveikos  4u.gif
Nelabai radau panašios temos ir mano klausimas kaip ir būtų apie buto pirkimo etapą. Esu padavusi rankpinigius už butą, bankas jau davė garantinį, laukia pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymas. Butas buvo areštuotas, buvę nuomininkai pridarė skolų, dabar jau šie reikalai yra sutvarkyti, areštas nuimtas. Kadangi visi aplink žmonės darė tą patį, aš ir išreiškiau norą agentui, per kurį perku butą, sutikrinti skaitiklių duomenis, kad viskas būtų tvarkinga ir apmokėta prieš perkant, juolab, kai butas buvo problematiškas. Agentas jau porą kartų man gražiai supasakojo, kad notariškai aš jokių buto įsiskolinimų nepaveldėsiu, kad galiu būti tuo rami, tai bus įtraukta į sutartį, tariamai bet kuris notaras man tą patvirtintų. Ir nesuprantu, ar čia tiesa, ar jis gražiai mane mulkina. Notarą jis rekomenduoja savo pažįstamą (galimai jį rinkčiausi dėl kainos), apie skaitliukų parodymus nelabai į kalbas leidžiasi, tad realiai susirinkus jau visiems pasirašyti sutarties aš ir turėčia pasitikslinti, kaip čia dėl tų įsiskolinimų paveldėjimo. Skaičiau savo draugo būsto pirkimo - pardavimo sutartį, kuri pasirašyta prieš porą metų. Joje aiškiai parašyta, kad pirkėjas turi jam priimtinu būdu įsitikinti, kad komunaliniai mokesčiai sumokėti. Turiu draugę agentę, kuri nieko negirdėjusi apie tokius triukus, kokius kalba mano agentas ir sako, kad visada naujieji ir senieji savininkai viską susitikrina. O man čia sako atsipalaiduoti ir kad nieko nebus. Ar kas žino, kaip yra iš tikrųjų? Nejau čia man taip meluoja smile.gif?

Šiame procese ir as,pas mane net preliminarioj yra itraukta,kad skolos susidariusios iki sandorio dienos nepereina naujam savininkui.ir pas notara teko kalbet ,sake iki pirkimo/pardavimo dienos visi mokesciai ir skolos lieka pardavejui.
Atsakyti
Yra toks skaitliuku rodmenu suderinimo aktas, ma nrodos Vilniaus vandenų puslapyje yra jis. Tai kai jau priiminėsit butą jį užsipildykit.
Atsakyti