Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai - 4

[quote=soninta,2011 01 27, 15:37]
Sveikos merginos. Valentino dienos proga planuojame teminį vakarėlį "Garsios, įžymios poros". Kaip manote, kokia pora būtų galima apsirengti? smile.gif
Priklauso nuo jūsų pačių,kaip atrodote ir į ką esate labiausiai panašus smile.gif Galit ir beckham'ais,Angelina Jolie ir Pitas,iš Lietuvos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(soninta @ 2011 01 27, 15:37)
Sveikos merginos. Valentino dienos proga planuojame teminį vakarėlį "Garsios, įžymios poros". Kaip manote, kokia pora būtų galima apsirengti? smile.gif


šios savaitės "žmoniės" žurnale tiek visokių įžymybių LT porų, kad labai daug iš ko galima rinktis.. pavartyk, tikrai manau kils kokių idėjųsmile.gif

LT - Tarasovai, Valinskai, Svarovskių karalienė su antra puse, galų gale "LT barbė" - Paksaitė-Stumbrienė su vyrų, juos visada galima pamėgdžioti apsirengus rožinėm spalvom biggrin.gif

Užsienio - čia jau nuo to kokį stilių mėgstat.. jei extravagantišką, rinkitės K.Perry su antra puse, gal norite pabrėžti kūno linijas - rinkitės V.Beckham..
O gal patinka juoda spalva - rinkitės tiesiog Adamsus cool.gif

svarbu kad nuotaika būtų ir įsijausti į vaidmenį thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už pasiūlymus.. Teminiuose vakarėliuose yra įdomiausia, kada net nereikia aiškinti kas esi. Pamato - ir aišku. Kadangi į nieką nesame panašūs, tai sunkoka sugalvot. man Adamsų idėja patiko - tikrai išsiskirianti pora... Man kažkodėl beviltiškai į galvą lenda tik Simsonai Houmeris su Mardže... lotuliukas.gif
Atsakyti
Čia radau keletą patalpų puošimo variantų.
Dauguma vaikiški, bet rengiant vakarėlius kažkokia tema manau galima kažkuo pasinaudoti bigsmile.gif

http://picasaweb.goo...4/Decoraciones#
Atsakyti
QUOTE(soninta @ 2011 01 29, 00:20)
Ačiū už pasiūlymus.. Teminiuose vakarėliuose yra įdomiausia, kada net nereikia aiškinti kas esi. Pamato - ir aišku. Kadangi į nieką nesame panašūs, tai sunkoka sugalvot. man Adamsų idėja patiko - tikrai išsiskirianti pora... Man kažkodėl beviltiškai į galvą lenda tik Simsonai Houmeris su Mardže...  lotuliukas.gif

o kuom simpsonai netinka? smile.gif siulau kelis variantus:
ponas ir ponia smitai
srekas ir fiona
wall-e ir EVE
romeo ir dziuljeta
operos fantomas ir jo mylimoji
grazuole ir pabaisa
vinipuchas ir knysliukas
krokodilas gena ir ceburaska
boni ir klaidas
adomas ir ieva
fredas ir vilma (flinstounai)
barbe ir kenas
superman ir lois lane
sharon ir ozis osbournai
pamela anderson ir kid rock
dzonas lenonas ir yoko ono
betmenas ir moteris-kate (tik ar jie pora buvo, nepamenu biggrin.gif )
kleopatra ir markas antonijus
eltonas dzonas ir jo vyras (cia aisku drasos reikia smile.gif )
Atsakyti
sveikos merginos prasau pagelbekite man:(mano svente jau uz savaites tema sugalvojau "sugrizimas i mokykla" kaip ir labai neipareigojanti sveciu
na su apranga viskas ok bet va ka orginalaus ant stalo pateikt nesugalvoju,ir su zaidimukais nelabai ? aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2011 02 03, 01:02)
o kuom simpsonai netinka? smile.gif siulau kelis variantus:
ponas ir ponia smitai
srekas ir fiona
wall-e ir EVE
romeo ir dziuljeta
operos fantomas ir jo mylimoji
grazuole ir pabaisa
vinipuchas ir knysliukas
krokodilas gena ir ceburaska
boni ir klaidas
adomas ir ieva
fredas ir vilma (flinstounai)
barbe ir kenas
superman ir lois lane
sharon ir ozis osbournai
pamela anderson ir kid rock
dzonas lenonas ir yoko ono
betmenas ir moteris-kate (tik ar jie pora buvo, nepamenu biggrin.gif )
kleopatra ir markas antonijus
eltonas dzonas ir jo vyras (cia aisku drasos reikia smile.gif )



AČIŪ!!!! Šauniai tu čia pradžuginai... Daug skirtingų minčių - yra iš ko pasirinkti.. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pase @ 2011 02 04, 05:14)
sveikos merginos prasau pagelbekite man:(mano svente jau uz savaites tema sugalvojau "sugrizimas i mokykla" kaip ir labai neipareigojanti sveciu
na su apranga viskas ok bet  va ka orginalaus ant stalo pateikt nesugalvoju,ir su zaidimukais nelabai ? aciu ax.gif


Mes mokykloj valgydavome bandeles su cinamonu biggrin.gif ir jos man visada dabar primena mokykla smile.gif o siaip manau galima gaminti tiesiog paprasta ta "valgyklini maista" - kotletai, desreles dar kas nors, arba idomesne ideja, patiekalus suskirstyti pagal pamokas, pvz:
chemijos pamoka - ivairiaspalviai kokteiliai, nebutinai alkoholiniai (galima pvz jei bus 20 sveciu, i 20 stikliniu supilstyt ivairiu kokteiliuku, kad ir sultys apelsinu su kokiu blue curacao) - chemijos pamoka

matematika - bele kas su skaiciais, tai gali buti ir suris supjaustytas kaip skaiciukai, sumustiniai su is agurko ispjaustytais dvejetukais ar penketukais, is sluoksniuotos teslos pagaminti "skaiciai" ir t.t...

botanika - tiesiog zalumynai, darzoves, svoguniukai, petrazoles, krapai ir t.t...

zoologija - na kad ir kokie vistu sparneliai, kulseles, arba kazkas gyvunu formos ir pavidalo (tai gali buti is virtu kiausiniu pagamintos pelytes ar parsiukai, is desreliu - astunkojai ar kazkas pan), taip pat rukytos ar vytintos zuvys.

anglu kalba - kas nors is tradicines anglu virtuves

lietuviu kalba - kazkas is tradicines lietuviskos virtuves

fizinis - galima su siuo dalyku susijusi torta padaryt, pvz stadiono stiliumi smile.gif


Del zaidimuku siuo metu kazkaip tik sportiniai zaidimai visokie i galva lenda ir "protu musis" is to, ko moketes mokykloje.
Atsakyti
Aciu uz superines idejas thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(emibodi @ 2011 01 22, 17:01)
Arteja mano gimtadienis. Tema- barbes. gal kas jau yra dare toki vakareli ir gali pasidalinti savo patirtimi?  4u.gif O gal dar zinot kuo man paciai reiketu but, kad nors siek tiek issiskirciau ir draugu wink.gif


Na, nejaugi niekas neturi patarimu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emibodi @ 2011 02 05, 16:13)
Na, nejaugi niekas neturi patarimu?  4u.gif

Nieko isskirtinio su tom barbem ir nesugalvosi, tiesiog tema tokia, kurioj vargu ka originalaus ar ikisi.
Na apsirenkite ruzava pusta suknele iki zemes, busit barbe princese smile.gif o jei rimtai norit issiskirt is draugiu - bukit kenas.
Tai va, rengiantis nieko gero nesugalvosi, bet uztai kiek daug galima papuosimu namams pridaryt! pilys, automobiliai, papuosalai ir daug daug ruzavos spalvos, plius barbes berods gyvunelius megsta, tai galima ir su tuo suzaist.
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2011 02 05, 22:53)
Nieko isskirtinio su tom barbem ir nesugalvosi, tiesiog tema tokia, kurioj vargu ka originalaus ar ikisi.
Na apsirenkite ruzava pusta suknele iki zemes, busit barbe princese smile.gif o jei rimtai norit issiskirt is draugiu - bukit kenas.
Tai va, rengiantis nieko gero nesugalvosi, bet uztai kiek daug galima papuosimu namams pridaryt! pilys, automobiliai, papuosalai ir daug daug ruzavos spalvos, plius barbes berods gyvunelius megsta, tai galima ir su tuo suzaist.


O aciu, dar minciu i galva atejo 4u.gif ax.gif
Atsakyti