Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai - 4

sveikutes,
noriu pagalbos, bus sesers gimtadienis 45, noriu padaryti kokia nors gražia staigmena, gal galite patarti ar per patį baliuka ar dar kaip. dar ji prašo padėti parašyti kvietimus-tema kokia nors spalva, jos draugai visi supranta humorą ir yra linksmi. bus kažkoks muzikantas, mano sesuo tikrai šauni ir taip norisi nustebinti. Jei galite pagelbikite help.gif aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ASARITE: 14 liepos 2011 - 12:47
Ar kas nors patartų kokie žaidimai tiktų ,,Afrika bunda" temai? smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Nors mano gimtadienis dar tik po poros menesiu, bet jau dabar pradejau galvoti ka cia idomaus padarius, kad nebutu nuobodu. Gal turetumete minciu koks galetu buti vakarelio pavadinimas, jeigu bus vien tik merginos ir planuoju pakviesti pilvo sokiu mokytoja? "Tukstantis ir viena naktis" ar pan.? o koks maistas tada tiktu? g.gif
Labai aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maziuke123 @ 2011 08 03, 23:56)
Ar kas nors patartų kokie žaidimai tiktų ,,Afrika bunda" temai? smile.gif

Priklauso nuo to, kur švęsite, jeigu atviroje patalpoje, gamtoje pvz, manau akcentas pagrindinis - laužas, šokiai aplink jį. Dar kaip paįvairinimą galima išsipaišyti veidus (iš to galima ir konkursiuką su prizais susukt). Dar variantas šventei gamtoj - galima pasidaryti taikinį kokį nors(na juokingą begemotą ar raganosį) ir ragatkių, ir šaudyt į jį. Galima pasidaryti kokių nors ale muzikinių instrumentų, būgnelių ir pan.Jeigu švęsit uždaroj patalpoj, tai galima bele kokį žaidimą paversti "afrikietišku", tinkančiu į jūsų tematiką, kad ir šarados - tik vaidinti reikėtų pvz tik afrikoje gyvenančius gyvūnus. Dar protų mūšį galima rengti, klausimai susiję su afrika - pradedant ekonomika, baigiant papročiais ir t.t.


QUOTE(ziezirba1 @ 2011 08 04, 15:40)
Sveikos  4u.gif  Nors mano gimtadienis dar tik po poros menesiu, bet jau dabar pradejau galvoti ka cia idomaus padarius, kad nebutu nuobodu. Gal turetumete minciu koks galetu buti vakarelio pavadinimas, jeigu bus vien tik merginos ir planuoju pakviesti pilvo sokiu mokytoja? "Tukstantis ir viena naktis" ar pan.? o koks maistas tada tiktu?  g.gif
Labai aciu uz patarimus  4u.gif

Manau vakarėlio pavadinimas - pats nesvarbiausias dalykas, todėl kokį sugalvosi, toks ir tiks wink.gif
Na kadangi čia gaunas, jog vakarėlis toks biškį į arabų pusę, tai ir maistą galima panašų rinktis, pvz: riešutai, datulės, chalva, baklava, kokie gal įdomesni vaisiai (gali būti ir džiovinti).
Nu ir kebabų galit pasidaryt, vis į tą pusę biggrin.gif
O jei atsisakysite šios temos, tada galiu pasiūlyt žvelgti į Aziją, apsirengti geišomis ir pasidaryti suši vakarėlį (irgi galima meistrus išsikviesti).

QUOTE
sveikutes,
noriu pagalbos, bus sesers gimtadienis 45, noriu padaryti kokia nors gražia staigmena, gal galite patarti ar per patį baliuka ar dar kaip. dar ji prašo padėti parašyti kvietimus-tema kokia nors spalva, jos draugai visi supranta humorą ir yra linksmi. bus kažkoks muzikantas, mano sesuo tikrai šauni ir taip norisi nustebinti. Jei galite pagelbikite 

Čia jau reikėtų skirti bent kelias savo laiko valandas ir bent šitą temą paskaitinėti, nes idėjų yra pilna, niekas už jus nieko nesugalvos, ypač kai net nežinote, kokia tema ir apskritai, ką norite daryti.
Kvietimas su tam tikros spalvos dress codu - nu puiku, darote pvz geltonos spalvos dress coda, apie tai parašote pakvietimuose, šventimo vietą išpuošiate geltonai - gėlytėmis, saulytėmis, pom-pomais, balionais ar pan. O tada įvedate google.lt "vakarėlių žaidimai" (to paties galite ir supermamoj paieškoti, vestuvių subforume, yra žaidimų tema, ten begalė jų visokių pridėta), išsirenkate jums tinkančius žaidimukus, juos atsispausdinate ir ramiai laukiate vakarėlio. ne tik jums, bet ir visiems, kas planuoja rengti teminį vakarą pirmą kartą siūlau nepersistengti, nedaryti visko kartu (pvz dress codas, erdvės papuošimai, teminiai žaidimai, teminė muzika, teminis maistas ir gėrimai) - tai užima daug laiko, pirmam kartui gerai daryt teminį pvz vien tik su dress codu - ir taip visi liks patenkinti wink.gif

QUOTE
Sveiki, rengiu vakareli Mafijos tema, gal kas pagelbetu su scenarijum, siaip savu ideju turiu, bet domintu gal kas turit laiska skirta mafijos nariui, kuris atejus i svente iteikiamas , o ten parasyta ka slapcia turetu padaryti kiekvienas narys.
Tikiuosi supratot ir galesit padet, gal dar kas turit kitokiu ideju sia tema.

mafijos tematikos vakarėliai Lietuvoj jaučiu patys populiariausi, todėl internete tikrai turėtų būti nemažai info, bet jeigu jūs "rimtai" tam ruošiatės, tada siūlyčiau neieškoti šablonų, o viską kurti pačiai, kad ir tą laišką, juk tereikia kelių eilučių, galima pasinaudoti kokio nors žymaus mafijozo biografija, arba remtis kokiu filmu/knyga apie mafiją, tiesiog viską interpretuoti savo draugų ratui.

QUOTE
o kokia tema tiktu daryti 39 metu svente savo vyrui.... Nes man tai skamba, kaip paskutinio trisdesimtmecio svente..... tai kokia tema tada tiktu?

paskutinio trisdešimtmečio šventė...nu jūs duodat biggrin.gif vyrui depresiją įvarysit smile.gif kam taip prisirišti prie amžiaus? Ką padarysit turėdama vien skaičių - ogi nieko, nes tai net ne tema... Geriau sugalvokit ką nors linksmo, kad ir "Lemtingas jaunųjų spaliukų susirinkimas"(jeigu tikrai skaičiaus norit, darykit "39tas susitikimas") - ir darykit sovietine tematika kažką, tai čia ir su maistu ir su apranga, net su žaidimais viskas aišku. Jeigu gamtoj, galima kažką su žvejyba ar medžiokle sumąstyt... Pagalvokite, kuo jūsų vyras domisi, domėjosi, o gal turėjo kažkokias svajones neišpildytas (pvz apkeliauti visą pasaulį - tada darot vakarėlio temą "aplink pasaulį" arba "skirtingų kontinentų gyventojai"), ir gimtadienį su tuo susijusį darykite wink.gif
Atsakyti

galvoju savo 13 gimtadieni daryti namuose su draugem ir seima tema izymybes kokiu vaisiu zaidimu aprangos kvietimu ideju turit prasau padekit gimtadienis spalio 31
Atsakyti
Sweikos smile.gif
gal galite pasidalinti diplomu pavyzdukais smile.gif pritrukau ideju rengdama vakareli smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(saule19 @ 2011 08 25, 14:27)
Sweikos smile.gif
gal galite pasidalinti diplomu pavyzdukais smile.gif pritrukau ideju rengdama vakareli smile.gif)

Sveika. smile.gif
Aš štai tokius dariau.
Ant kiekvieno vis skirtinga nominacija ir pritaikyta šmaikšti sencencija. Padariau ant rožinio diplomams skirto popieriaus, labai šauniai atrodė, svečiams patiko. ax.gif

user posted image
Žiūrint, kokia jūsų vakarėlio tema bus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2011 08 25, 14:34)
Sveika. smile.gif
Aš štai tokius dariau.
Ant kiekvieno vis skirtinga nominacija ir pritaikyta šmaikšti sencencija. Padariau ant rožinio diplomams skirto popieriaus, labai šauniai atrodė, svečiams patiko. ax.gif

http://img204.images...sualiausias.jpg
Žiūrint, kokia jūsų vakarėlio tema bus... g.gif

Dekui smile.gif as taip pat linksmus noriu padaryti diplomus smile.gif
tema pas mus bus" Kaip as mazas buvau" smile.gif Vyro 30-ojo gimtadienio proga smile.gif
Gal dar galite patarti kaip vyra papuosti?
esu sumascius sortukus su petnesomis ir baltinukus, dar ciulptuka dideli ant kaklo uzkabinsiu smile.gif Cia jam kaip ir staigmena bus, smulkmenu nezino...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 27 rugsėjo 2011 - 16:02
QUOTE(saule19 @ 2011 08 25, 14:45)
Dekui smile.gif as taip pat linksmus noriu padaryti diplomus smile.gif
tema pas mus bus" Kaip as mazas buvau" smile.gif Vyro 30-ojo gimtadienio proga smile.gif
Gal dar galite patarti kaip vyra papuosti?
esu sumascius sortukus su petnesomis ir baltinukus, dar ciulptuka dideli ant kaklo uzkabinsiu smile.gif Cia jam kaip ir staigmena bus, smulkmenu nezino...

Tema labai šauni. thumbup.gif Tai kad labai puikiai sugalvojote, nelabai ką pridursi. mirksiukas.gif Galima dar kokį vaikišką mašinytę įduoti, vaikišką kepurytę uždėti, seilinuką užrišti... Liuks sugalvojote. thumbup.gif
Atsakyti
Gal dar kas galetumete pasidalinti kokiais ispudingais dar negirdetais zaidimais... smile.gif
Daugumas jau kartojasi, o kazko naujo nelabai radau skaitydama ivairius forumus smile.gif
Busiu labai dekinga... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,pas mus ir svente,taip sakant 33m, sventeje dalyvaus,taip jau isejo 8 moteriskes ir vienas vyriukas,tematika ir "Velnias devi Prada".....man cia kazkokia asociacija tegyvuoja blogos mergaites 4u.gif gal kokiu minciu turetumete,kaika jau sumasciau,kai ko dar ieskau......
Atsakyti
QUOTE(kornelija315 @ 2011 09 07, 09:52)
Sveikos mergaites,pas mus ir svente,taip sakant 33m, sventeje dalyvaus,taip jau isejo 8 moteriskes ir vienas vyriukas,tematika ir "Velnias devi Prada".....man cia kazkokia asociacija tegyvuoja blogos mergaites 4u.gif  gal kokiu minciu turetumete,kaika jau sumasciau,kai ko dar ieskau......


taigi tobulai..tik vienas vyrukas...velniukas lotuliukas.gif
Atsakyti