Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai - 4

QUOTE(Tiga @ 2013 01 15, 16:02)
Sveikos, vakarelio tema -zalia spalva. Patarkit kuo nebrangiai papuosti sale be staltieses, srrveteliu ir balionu?smile.gif


Gal galite suteikti daugiau informacijos: moters, vyro ar vaiko šventė; proga; vieta (namuose ar nuomojamoj sodyboj), suma kurią galite skirti; net metų laikas būtų aktualu (nes neisit, kad ir tų pačių samanų iš po sniego kasti smile.gif ). Beje, vietoj staltiesės galima naudoti norimos spalvos pakavimo popierių. Rinkitės žalios spalvos vaisius: kivius, vynuoges, žalius obuolius. Desertas su žalios spalvos žele. Jeigu gersite "cheminius" vaisvandenius ar gėrimus, vėlgi rinkitės žalios spalvos.

O man reikia visko kas susiję su skaičiais 3 ir 9. Tarkim yra gėrimas Trejos devynerios, galima pažiūrėti filmą Trys metrai virš dangaus. O daugiau?
Atsakyti
QUOTE(Alta @ 2013 01 18, 15:01)
Gal galite suteikti daugiau informacijos: moters, vyro ar vaiko šventė; proga; vieta (namuose ar nuomojamoj sodyboj), suma kurią galite skirti; net metų laikas būtų aktualu (nes neisit, kad ir tų pačių samanų iš po sniego kasti  smile.gif ). Beje, vietoj staltiesės galima naudoti norimos spalvos pakavimo popierių. Rinkitės žalios spalvos vaisius: kivius, vynuoges, žalius obuolius. Desertas su žalios spalvos žele. Jeigu gersite "cheminius" vaisvandenius ar gėrimus, vėlgi rinkitės žalios spalvos.

O man reikia visko kas susiję su  skaičiais 3 ir 9. Tarkim yra gėrimas Trejos devynerios, galima pažiūrėti filmą Trys metrai virš dangaus. O daugiau?

tai vat irgi reiketu daugiau info, kokia proga, koia publika ir pan?
ar turi buti butinai abu skaiciai iskarto, ar kaip?

kortos yra su skaiciais, kaazka butu galima i ta tematika, tada atvykus arba atvykstant sveciams galima isskaiciuoti kas trecia ir jiem kokia uzduoti duoti, o trys tretieji sudaro devynis ir pvz turi improvizuotai ka nors suvaidinti kas su tais skaiciais susije
yra vaikiskas zaidimas trecias bega
yra 9 pragaro ratai - Dante, galit bandyt kazka is to imti?
dar su 9 tai man 9 fortas asocijuojasi, o su 3 pvz TV3 gali imti parodijuoti ju laidas pvz ar pan

na zodziu minciu kratinys, bet gal kas nors tiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alta @ 2013 01 18, 15:01)
Gal galite suteikti daugiau informacijos: moters, vyro ar vaiko šventė; proga; vieta (namuose ar nuomojamoj sodyboj), suma kurią galite skirti; net metų laikas būtų aktualu (nes neisit, kad ir tų pačių samanų iš po sniego kasti  smile.gif ). Beje, vietoj staltiesės galima naudoti norimos spalvos pakavimo popierių. Rinkitės žalios spalvos vaisius: kivius, vynuoges, žalius obuolius. Desertas su žalios spalvos žele. Jeigu gersite "cheminius" vaisvandenius ar gėrimus, vėlgi rinkitės žalios spalvos.

O man reikia visko kas susiję su  skaičiais 3 ir 9. Tarkim yra gėrimas Trejos devynerios, galima pažiūrėti filmą Trys metrai virš dangaus. O daugiau?

Bus 25metis, vyruko. Sodyba nuomojama. Gimtadienis vyks ateinanti savaitgali smile.gif Na staltiese vienkartine jau radau, labai ilga ir nebrangi, kaip tik bus. Butent apie tai pagalvojau ka isvardinote, dar zadu nudazyti degtine, su skittles saldainiukais, labai super atrodo. Prisegsiu foto smile.gif
user posted image
Atsakyti
Jeigu išsirinkote žalios spalvos staltiesę (ypač jeigu spalva tamsi), pasirinkit dar vieną spalvą akcentams.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Prie žalios spalvos galima derinti temą - biliardas (žalias stalas), futbolas (žalia stadiono žolė), miškas, kamufliažas, rojus (žalias obuolys) smile.gif .

O mano tema 39 - 39 metai. Netradicinis pasisėdėjimas 6-7 moterų grupelei. Laikas - kovo mėnesis, vieta - namai. Skaičiai nebūtinai turi būti kartu, tiesiog, kad jie būtų (pvz. svečiams galiu įteikti dovanėles tris riešutus (trys riešutėliai pelenei  smile.gif ).
Atsakyti
Merginos, reikia Jūsų patarimo. 4u.gif Kaip turetu atrodyti portugale moteris? Tema: pasaulio tautos. doh.gif Aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal kas nors renge ar dalyvavo" Muzikiniai apdovanojimai"?
arteja vyro jubiliejus, galvoju butu smagu surengti muzikinius apdovanojimus. kiekvienas butu paruoses kazkoki numeri. gal turit kas kokiu ideju.
ACIU
Atsakyti
QUOTE(ayrikaa @ 2013 02 22, 18:43)
Sveiki,
gal kas nors renge ar dalyvavo" Muzikiniai apdovanojimai"?
arteja vyro jubiliejus, galvoju butu smagu surengti muzikinius apdovanojimus. kiekvienas butu paruoses kazkoki numeri. gal turit kas kokiu ideju.
ACIU

na klausimas kokius apdovanujimus darysit LT muzikos, ar ne?
galit sugalvoti kazka parodiju tipo, ar kazka rimciau

apdovanojimai aisku reikalauja raudono kilimo ir kazkokiu statuleliu. apdovanosit draugus/svecius? reikia sugalvoti nominacijas, aisku susijusias su muzika
Atsakyti
Gal kas zino, kur nebrangiai gauti meksikietiska Sombrero?
drinks_cheers.gif
Darysiu baliu mieksikietiskam stiliuj, tai noriu kiekvienam sveciui po sombrero, bet noriu pigiai prasisukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(odetama @ 2013 01 20, 03:51)
Merginos, reikia Jūsų patarimo.  4u.gif Kaip turetu atrodyti portugale moteris? Tema: pasaulio tautos.  doh.gif Aciukas   mirksiukas.gif

jo portugale, cituoju is goole ka suradau
Portugalų tautinį kostiumą sudaro beretės, megztinės kepuraitės su bumbulais, apsmukę marškiniai ir kelnės. Portugalių tautinį kostiumą sudaro ilgos suknelės ir skaros. Kai kuriuose regionuose kasdienai žmonės rinkdavosi juodus, arba tamsių atspalvių drabužius, tačiau šventėmis rengdavosi ryškiais tautiniais drabužiais.
tikiuosi padejau kazka prisitaikyti gal berete deciausi
Papildyta:
QUOTE(Revla @ 2013 03 21, 12:26)
Gal kas zino, kur nebrangiai gauti meksikietiska Sombrero?
drinks_cheers.gif
Darysiu baliu mieksikietiskam stiliuj, tai noriu kiekvienam sveciui po sombrero, bet noriu pigiai prasisukti biggrin.gif

pamegink pagooglinti, as ieskociau bazeje jei aisku kainiete esi
Papildyta:
QUOTE(Tiga @ 2013 01 18, 20:22)
dar zadu nudazyti degtine, su skittles saldainiukais, labai super atrodo. Prisegsiu foto smile.gif
http://media-cache-e..._SzrJGGcd_c.jpg[/img]

kokia super ideja reikes pasinaudoti biggrin.gif aciu labai
Papildyta:
QUOTE(mamylio @ 2013 01 12, 15:12)
dekoracijose,aprangoje

daug raudonos spalvos zvakes, lempos, raudonos pagalves, raudoni uztiesalai, o apranga kojines iki keliu ar net ilgesnes aukstakulniai, ryskus makijazas raudonos plunksnos ir t.t
Atsakyti
Labutis merginos, atėjau pasikonsultuoti - pasitarti : artėja vyro 40 jubiliejus, laiko liko labai nedaug, šiek tiek esu jau apgalvojusi-pasvajojusi ko norėčiau, bet pasakysite ar man verta pačiai tai įgyvendinti, ar man užteks tam jėgų?
Tai vat , gimtadienis vyks kiniečių restorane, ( mūsų draugų, tad kainuos tik maistas ir galėsime būti tiek kiek norime, tas labai aktualu finansiškai), svečių 22-26 (laukiam patikslinimo), ten vietoj nėra per daugiausia, nes nėra atskiros banketinės salės ar kažko panašaus, vieta pati graži estetiška. Tai tiek apie vietą.
Vakaro tema "Dešimtmečiai" , galvoju kas valandą keisti dešimtmečius iki 12 nakties, pvz. pradės svečiai rinktis 18.30 -19 susirinkimas. Nuo 19 vakarėlio pradžio gros 1973-1983 metų muzika iki 20h. nuo 20 - 21h gros 1983-1993, ir taip kas valanda keisis iki 24 ir jau po to gros šiuolaikinė muzika.
Tame laike vyks žaidimai : susipažinimo, tėvelių pagerbimas, žaidimas kas geriau vedžioja už nosies, vyrai ar moterys? žaidimas su balionais. (dar renku kitus, gal kas ir pasiūlysite nesudėtingų žaidimėlių, būčiau dėkinga smile.gif )
Dabar dėl aprangos kodo, galvoju ar nurodyti kvietimuose ar ne ??? koks tiktų jei rinktis?
Gal ko neapgalvojau, gal ką pastebėjote, ko trūktų? Gal apdovanojimų? Nes mėgsta svečiai, kad būtų kiekvienas atskirai pagiriamas ar kaip kitaip pastebėtas būtų, pvz : geriausias šokėjas, geriausias dainininkas, auksinė burnelė, saldžialiežuvėlis, ir t.t. ??? Ar ne per mažai atrakcijų?
Ar nebus nobodu, o gal geriau muzikantus samdytis? Bet tie muzikantai vėl nežinau nei vieno, o bet ką pasisamdysi, ateis su repertuare 15 dainų apie sodžiu koki, ir dar reiks kęsti jo sapaliojimus, nežinau ar verta g.gif
Ačiū už bet kokius pastebėjimus ir komentarus.

Papildyta:
Dar būtų faina kiekvienam dešimtmečiui vedančiajam t.y. man apsirengti to laikmečio drabužiais, bet taip įtariu , kad čia jau man bus per daug ir po 24val. važiuosiu miegoti, nes būsiu nusikalusi, tad tos minties taip ir prisibijau , nes dar prieš gimtadienį pati kepsiu vyrui tortą ax.gif
Atsakyti
Laba diena gal žinote kas pasiūtų karnavalinį kostiumą?
Papildyta:
QUOTE(vaiduokliukas @ 2013 04 04, 12:45)
Labutis merginos, atėjau pasikonsultuoti - pasitarti : artėja vyro 40 jubiliejus, laiko liko labai nedaug, šiek tiek esu jau apgalvojusi-pasvajojusi ko norėčiau, bet pasakysite ar man verta pačiai tai įgyvendinti, ar man užteks tam jėgų?
Tai vat , gimtadienis vyks kiniečių restorane, ( mūsų draugų, tad kainuos tik maistas ir galėsime būti tiek kiek norime, tas labai aktualu finansiškai), svečių 22-26 (laukiam patikslinimo), ten vietoj nėra per daugiausia, nes nėra atskiros banketinės salės ar kažko panašaus, vieta pati graži estetiška. Tai tiek apie vietą.
Vakaro tema "Dešimtmečiai" , galvoju kas valandą keisti dešimtmečius iki 12 nakties, pvz. pradės svečiai rinktis 18.30 -19 susirinkimas. Nuo 19  vakarėlio pradžio  gros 1973-1983 metų muzika iki 20h. nuo 20 - 21h gros 1983-1993, ir taip kas valanda keisis iki 24 ir jau po to gros šiuolaikinė muzika.
Tame laike vyks žaidimai : susipažinimo, tėvelių pagerbimas, žaidimas kas geriau vedžioja už nosies, vyrai ar moterys? žaidimas su balionais. (dar renku kitus, gal kas ir pasiūlysite nesudėtingų žaidimėlių, būčiau dėkinga smile.gif )
Dabar dėl aprangos kodo, galvoju ar nurodyti kvietimuose ar ne ??? koks tiktų jei rinktis?
Gal ko neapgalvojau, gal ką pastebėjote, ko trūktų? Gal apdovanojimų? Nes mėgsta svečiai, kad būtų kiekvienas atskirai pagiriamas ar kaip kitaip pastebėtas būtų, pvz : geriausias šokėjas, geriausias dainininkas, auksinė burnelė, saldžialiežuvėlis, ir t.t. ??? Ar ne per mažai atrakcijų?
Ar nebus nobodu, o gal geriau muzikantus samdytis? Bet tie muzikantai vėl nežinau nei vieno, o bet ką pasisamdysi, ateis su repertuare 15 dainų apie sodžiu koki, ir dar reiks kęsti jo sapaliojimus, nežinau ar verta  g.gif
Ačiū už bet kokius pastebėjimus ir komentarus.

Papildyta:
Dar būtų faina kiekvienam dešimtmečiui vedančiajam t.y. man apsirengti to laikmečio drabužiais, bet taip įtariu , kad čia jau man bus per daug ir po 24val. važiuosiu miegoti, nes būsiu nusikalusi, tad tos minties taip ir prisibijau , nes dar prieš gimtadienį pati kepsiu vyrui tortą  ax.gif

originaliai. Pasiruošus viską detaliai įmanoma. O aš suku galvą, kaip čia su žaidimais originalaus sumąsčius.
Atsakyti
sveikos ieskau patarimų idėjų kaip naminėm salygom ir minimaliom išlaidom susikurti saloono merginos kostumą? labai būsiu dekinga už patarimus 4u.gif turiu juodą gorsetą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo P@nter@: 05 balandžio 2013 - 21:22