Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai - 4

QUOTE(Linjus @ 2010 09 24, 13:48)
Sveiki, draugė rengia 9 -dešimtmečio (1980-1990 )stiliaus vakarėlį. Gal kokių idėjų turite... Galva jau visai susisukusi nuo minčių ir info ieškojimo... doh.gif
Gal turite nuotraukų ta tema - gali būti ir senelių, mamų foto apsirengusių to laikotarpio rūbais 4u.gif


turiu daug idėjų šia tema, kaip tik tokį vakarėlį organizuoju savo vyrui drinks_cheers.gif
jei ką, gali rašyti asmeniškai, o pradžiai pažiūrėk čia:

http://www.liketotal....com/index.html
Papildyta:
QUOTE(Miss Bisbigli @ 2010 10 12, 11:56)
Sveikos, prašau skubios pagalbos help.gif
reikia minčių vakarėliui tema mafija. Kaip rengtis nedomina, jau žinau, bet kaip puošti stalą, kuo dekoruoti g.gif tik viską darysiu juoda balta



na, man mafija asocijuojasi su kazino: kortos, kauliukai, ginklai, šampanas...
Atsakyti
sveikos, esu pakviesta i temini vakareli "tautu susirinkimas" atrodo paprasta bet tuo paciu ir sunku, jau nugirdau kad bus cigonu, geisu, havaju, egiptieciu, indu... nesinoretu kartotis, tad gal turit minciu ka dar butu galima atstovauti? smile.gif tai neturi buti pilna apranga, svarbu ryskus akcentas kad visi suprastu is kur esi...
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2010 10 20, 20:38)
sveikos, esu pakviesta i temini vakareli "tautu susirinkimas" atrodo paprasta bet tuo paciu ir sunku, jau nugirdau kad bus cigonu, geisu, havaju, egiptieciu, indu... nesinoretu kartotis, tad gal turit minciu ka dar butu galima atstovauti? smile.gif tai neturi buti pilna apranga, svarbu ryskus akcentas kad visi suprastu is kur esi...


būkit rusai lotuliukas.gif originalu, nenuvalkiota ir neturėtų būti sunku apsirengt g.gif
Atsakyti
Arteja mano 30-metis, o Mb 29. planuojame svesti kartu vienu metu gimtadienius. uzsisakeme pirti, bet norisi kazkaip kaitaip siais metais atsvesti. tai sugalvojau,kad ir mums reikia teminio vakarelio..tik norisi kazko originalaus ir kad butu su mumis sisieta..bet nesugalvoju nieko kazko tokio.. apart 1980-1990 metus.. gal jums mergaites yra kokiu ideju ir patarimu? nes noretusi visa gimtadieni su tema ir susiet, tiek maista, tiek zaidimus..o gal as labai didelius reikalivimus issikeliau? g.gif
dar buvo sovus mintis..kadangi gimtadieniai ziema..duoti tema
ziema..arba kaledu belaukiant..
kaip jus interpretuotumet ir pasirenktumet jei butu tokios apsrakcios temos? rolleyes.gif
Atsakyti
Ta jeigu norisi kaip nors originaliau ir kaip nors kitaip, ar verta iš karto ir iš pradžių užsisakyti pirtį. Iš karto ir dingsta originalumas.
Atsakyti
undi, na, aš kaip tik savo vyrui organizuoju tema 80's, tai ir maistą ir papuošimus jau suderinau bigsmile.gif
o tema "žiema" labai gera, tik reiktų detaliau paaiškinti mirksiukas.gif tik spėju, kad bus daug Kalėdų senelių ir snieguolių g.gif
Na, o jei pirtyje, tai gali būtti tema kaip to filmo "po pirties" ir laikmetis maždaug tas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neven: 21 spalio 2010 - 12:06
QUOTE(tevas ant arklio @ 2010 10 21, 13:01)
Ta jeigu norisi kaip nors originaliau ir kaip nors kitaip, ar verta iš karto ir iš pradžių užsisakyti pirtį. Iš karto ir dingsta originalumas.

na pritis buvo uzsakyta jau su mintim,kad nesinori jokio oficialumo - baliniu sukniu ir sedejimo prie stalo, norejosi jaunatviskai..o dabar norisi jaunatviskai ir originaliai tongue.gif

QUOTE(neven @ 2010 10 21, 13:03)
undi, na, aš kaip tik savo vyrui organizuoju tema 80's, tai ir maistą ir papuošimus jau suderinau bigsmile.gif
o tema "žiema" labai  gera, tik reiktų detaliau paaiškinti mirksiukas.gif tik spėju, kad bus daug Kalėdų senelių ir snieguolių  g.gif


na va as ir galvoju,jei apstrakciai pasaysi tai idomu kaip kiekvienas interpretuotu smile.gif jums asocijuojasi su snieguolem ir seniais salciais smagu thumbup.gif mano pirma mintis buvo gal sniego karaliene buciau
kam dar kokiu minciu?

Papildyta:
QUOTE(neven @ 2010 10 21, 13:03)
Na, o jei pirtyje, tai gali būtti tema kaip to filmo "po pirties" ir laikmetis maždaug tas tongue.gif


wow ideja super thumbup.gif
aciu, reikia ka nors bandyti mastyti ta linkme mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undi: 21 spalio 2010 - 12:18
QUOTE(neven @ 2010 10 21, 08:11)
būkit rusai lotuliukas.gif originalu, nenuvalkiota ir neturėtų būti sunku apsirengt g.gif


o kaip apsirengti kad visi suprastu jog esu ruse? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2010 10 21, 16:04)
o kaip apsirengti kad visi suprastu jog esu ruse?  biggrin.gif


bukit cigonais jei truksta fantazijos, jais apsirengs labai lengva mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2010 10 21, 16:04)
o kaip apsirengti kad visi suprastu jog esu ruse?  biggrin.gif


Pažiūrėkit senus filmukus, kaip "lydekai paliepus" "Vasilisa". Na, esmė maždaug tokia: moterims sukneles platėjančios nuo krūtinės, palaidinės labai plačiomis rankovėmis, batai iki kelių, skaros ant galvos, arba "sniguračkų" karūnos. O vyrams "ivanuškos" marškiniai, plačios kelnės, sukištos į ilgaaulius batus...
Atsakyti
Cia ta pacia tautu tema. Gal turite kokiu ideju ka veikti pr toki vakareli? Zaidimu gal kokiu su skirtingom tautom turit, ar kokiu uzduociu? Viena sugalvojau - atsinesti kazkoki tai maisto produkta, kuris zymetu is kokios salies yra. Pva. italai su kokiu makaronu lekste, lietuviai su cepelinais. Na zodziu ir gausis kaip ir sunestinis balius bigsmile.gif . tik vat su ta veikla neaisku, kuom uzimti orginliai juos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sigute2 @ 2010 10 25, 13:54)
Cia ta pacia tautu tema. Gal turite kokiu ideju ka veikti pr toki vakareli? Zaidimu gal kokiu su skirtingom tautom turit, ar kokiu uzduociu? Viena sugalvojau - atsinesti kazkoki tai maisto produkta, kuris zymetu is kokios salies yra. Pva. italai su kokiu makaronu lekste, lietuviai su cepelinais. Na zodziu ir gausis kaip ir sunestinis balius  bigsmile.gif . tik vat su ta veikla neaisku, kuom uzimti orginliai juos  verysad.gif


mes galvojam prisirinkti muzikos skirtingu tautu atstovam, ir tik atejus kai visi susirinks reikes "patikrinti" ar tikrai napsimeti ir esi tos tautos atstovas biggrin.gif taigi paleisim tos tautos daina kokia nors zinoma ir reikes save pristatyti (pasokti, padainuoti ir pan)
Atsakyti