Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės

QUOTE(rasa32 @ 2012 10 19, 18:31)
Megzkit rasta taip,kad laisvas siulas butu pratempiamas ne daugiau kaip per 3akis,tada pirstai neklius.Jei yra ilgesnis tarpelis pagal rasta,tada reikia apvynioti abu siulus viena apie kita kas 3akis ir taip laisvas siulas prisispaus prie mezginio.Labai sunku paaiskinti doh.gif
Na,sakykim Jums reikia ismegzti 5raudonas akis,o tada tik 1balta aki.Taigi,mezgat 3raudonas,tada baltaji(laisvaji)siula apsukat apie raudona uz mezginio ir toliau mezgat 2raudonasias akis.
As taip visada darau.

Pagavau kampą, Ačiū! Pradėsiu tą pirštinę 1234556788 kartą iš naujo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 01 04, 14:45)
Mano Kaledine dovanele sesei
user posted image



gal autore duotu schemute ir parasytu kaip mezge? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Tinginiuke* @ 2012 11 06, 14:40)
gal autore duotu schemute ir parasytu kaip mezge? ax.gif

Jums parasiau az, o jei kam dar prireiktu schemutes ikeliu ir cia mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Dovanėlės Kalėdoms
user posted image
Atsakyti
Viksė, labai saunios, siltos ir grazios dovaneles wub.gif thumbup.gif Is anksto apsirupinote 4u.gif Baltai pavydziu, pagirtina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2012 11 07, 22:14)
Dovanėlės Kalėdoms
user posted image

o man nerodo verysad.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif
Cia dar ne visos-tik dalis. Dar dukra nori savo draugems Kaledoms tokiu dovaneliu. Taip kad dar daug darbo laukia... smile.gif

O kodel nerodo-nezinau
Atsakyti
Man labai patiko raštuotus dalykus megzti va taip iš karto abu siūlus ant piršto užsidėjus. Pagreitina mezgimą, tie abu siūlai nesusipina nuolat juos perimant, tolygiau įsitempia. Jei toliau nuo savęs laikai tą siūlą, kuriam yra didesni tarpai, tai labai lengvai prisitvirtina tas laisvas siūlas nieko nesukiojant, o tiesiog dalį akių išmezgant kabinant iš vienos pusės priekinio siūlo, o dalį iš kitos. Ten toje pamokėlėje matosi, kaip tai daro. Paskui, kai jau įgundi, tai ir priekinį siūlą išeina sukeisti, nieko nesukiojant.
Tiesa, iš pradžių pabandžius atrodo kad nelabai patogu ir lėtai mezgasi, bet tikrai kokią kepurę numezgus, įpranti ir pajunti naudą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 08 lapkričio 2012 - 11:58
laba diena,
kokius siulus geriausia naudoti pirštinėms megzti?
Atsakyti
QUOTE(2jolitka @ 2012 11 15, 09:49)


Aš kitokių, apart natūralios vilnos, neįsivaizduoju. ax.gif
Atsakyti
ir aš mezgu iš vilnonių, nes jei nereikia šilumos, tai kam tada tos pirštinės. Kartais mezgu iš likučių, tada turbūt gražiausios gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2012 11 07, 21:14)
Dovanėlės Kalėdoms
user posted image


labai saunios dovanos kaledu proga smile.gif
Atsakyti