Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos - XV

QUOTE(mvirgute @ 2011 07 19, 00:27)
Sveikutė,
Mane operavo gegužės pabaigoje, gulėjau II  (atrodo blush2.gif ) chirurginiam. Prie manęs būti nereikėjo, nes nei pykino, nei skaudėjo. Tik pirmą kartą einant į tualetą galva truputį svaigo. Mūsų palatoje moterys labai draugiškos buvo, tai padėjo viena kitai. Dėl nedarbingumo nežinau, nes tada dar buvau vaiko auginimo atostogose.
Bijoti tikrai neverta, viskas bus gerai. bigsmile.gif
O kas tave operuos?

Mane operuos prof. Beisa
Atsakyti
Sveikutes,

Praejo 1,5 men nuo operacijpos, hormonu dar negeriu, salinta buvo priekine ir desine puse skydliaukes, pastebejau plauku slinkima ir sianiden silpnumas uzejo, ar yra kam taip buve?
Atsakyti
Turiu klausimeli. 4u.gif Vyrui permusinejo sirdiis , triko ritmas, padare skydliaukes echoskopija ir rado kaireje skiltyje hipoechogenini mazga 0,3 cm. g.gif Kardiologe siuncia pas endokrinologa ir sako , kad reikia si mazgeli stebeti.O as isivedziau i google, nu nenuramino ...
Atsakyti
QUOTE(vestinukas @ 2011 07 24, 12:27)
Sveikutes,

Praejo 1,5 men nuo operacijpos, hormonu dar negeriu, salinta buvo priekine ir desine puse skydliaukes, pastebejau plauku slinkima ir sianiden silpnumas uzejo, ar yra kam taip buve?


sveika, panasui hormonu trukuma,
butinai pasidaryk nors TTH, man slinko plaukai ir buvo silpna, rado hipotireoze....
gal jau reikia pradeti gerti tirosina....
sekmes ir sveikatytes smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 07 24, 17:40)
Turiu  klausimeli. 4u.gif Vyrui permusinejo sirdiis , triko ritmas, padare skydliaukes echoskopija ir rado kaireje skiltyje hipoechogenini mazga 0,3 cm. g.gif Kardiologe siuncia pas endokrinologa ir sako , kad reikia si mazgeli stebeti.O as isivedziau i google, nu nenuramino ...


sveiki, maciau Tavo zinute ir kitoje temoje, pagal tyrimus labai panasu i hipertireoze vyrui, o tai kad mazga reikia stebeti faktas,
draugiskas patarimas-nepanikuoti anksciau laiko, rasti gera endokrinologa ir sutvarkyti skydliauke, kol ji dar nepaveike sirdies....
sekmes ir laikykites 4u.gif
Atsakyti
[quote=maskatukas,2011 07 24, 19:31]
sveika, panasui hormonu trukuma,
butinai pasidaryk nors TTH, man slinko plaukai ir buvo silpna, rado hipotireoze....
gal jau reikia pradeti gerti tirosina....
sekmes ir sveikatytes smile.gif

Dekui, as ir jauciu kad jau prasidejo trukumas, nors man kaip chirurgas liepe is kart po operacijos gerti man nuo tyroksino silpna budavo , ta iendokrinologe sake kad negalima net gerti kadangi dalis dar likusi ir ji turi pradeti pati dirbti, bet dabar jauciu kad kazkiek matit stygius jau darosi nors ir endo sake ateiti po 3 menesiu tipo nenusigasti dek visu negerumu, bet eisiu tirtis jei prasides silpnumas.
Atsakyti
[quote=vestinukas,2011 07 24, 22:24]
[quote=maskatukas,2011 07 24, 19:31]
sveika, panasui hormonu trukuma,
butinai pasidaryk nors TTH, man slinko plaukai ir buvo silpna, rado hipotireoze....
gal jau reikia pradeti gerti tirosina....
sekmes ir sveikatytes smile.gif

Dekui, as ir jauciu kad jau prasidejo trukumas, nors man kaip chirurgas liepe is kart po operacijos gerti man nuo tyroksino silpna budavo , ta iendokrinologe sake kad negalima net gerti kadangi dalis dar likusi ir ji turi pradeti pati dirbti, bet dabar jauciu kad kazkiek matit stygius jau darosi nors ir endo sake ateiti po 3 menesiu tipo nenusigasti dek visu negerumu, bet eisiu tirtis jei prasides silpnumas.
[/quote]

sveika, mane operavo prof Beisa, jis pasake, kad tyrimus darytis 2 men po operacijos, o pradejus vartoti tiroksina -irgi tyrimai po 2 men, nes tiek laiko reikia, kad organizmas visiskai prisitaikytu prie hormonu
o po to tyrimus darytis, jei viskas gereja kas 4 , kas 6 men.
buvo kelios merginos is cia, kurias jis operavo ir priziuri po operaciju, kaip veikia ju skydliaukes, nes isoperavo puse, o kita dalis liko
nenoriu klausyti tu daktaru, reikia ziureti kokie tyrimai, prie kokio TTh jautiesi gerai ir taip vartoti tiroksina,
as pries operacija turejau hipertireoze ir tikrai mano organizmas yra priprates dirbti tokiu rezimu, todel ne kaip jauciuosi jei tth net 5,
sekmes smile.gif
Atsakyti
Papildyta:
sveiki, maciau Tavo zinute ir kitoje temoje, pagal tyrimus labai panasu i hipertireoze vyrui, o tai kad mazga reikia stebeti faktas,
draugiskas patarimas-nepanikuoti anksciau laiko, rasti gera endokrinologa ir sutvarkyti skydliauke, kol ji dar nepaveike sirdies....
sekmes ir laikykites 4u.gif
[/quote]
Aciu , maskatuk, bet ko daugiau po interneta vaikscioju , tuo blogiau galvoju.Nuo tokios info gali galva sprogti... verysad.gif
Atsakyti
Man ir jau skydliauke per sirdele atrodo graziai bus pasidarbavus. Na bus matyt. Lygiai uz savaites operuos jau.
Atsakyti
4u.gif del to hipoechogeninio mazgo , kuriam as teikiau labai dideeeele reiksme, nes internete raso , kad tai ikivezinis susirgimas, gydytoja numojo ranka, sako labai jau mazas, ir pakartojus tyrimus vel pamate, kad mazas TTH ir paskyre po 5 mg dvi metizolio tbl. 1 karta dienoj.Idomu per kiek laiko praeis tie permusimai ir isvis ar jie praeis?Gal kas turit panasu atveji.
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 07 29, 09:53)
4u.gif  del to hipoechogeninio mazgo , kuriam as teikiau labai dideeeele reiksme, nes internete raso , kad tai ikivezinis susirgimas, gydytoja numojo ranka, sako labai jau mazas, ir pakartojus tyrimus vel pamate, kad mazas TTH ir paskyre po 5 mg dvi metizolio tbl. 1 karta dienoj.Idomu per kiek laiko praeis tie permusimai ir isvis ar jie praeis?Gal kas turit panasu atveji.


sveika, vienas endokrinologas pasake, kad skydliauke kaip uztaisytas sautuvas-nezinai kada ir kaip issaus, taigi, tikrai nemanau kad kas nors pasikeis,
nors buvo musu temoje sauni 3 vaiku mama, kuri mazgus, beje ne viena, tik nezinau kokios jie kilmes, sumazino iki minimumo , gerdama balvociutes arbatas, aisku, kartu vartodama ir metizoli,
ji uzsiregistravo tel pas ja priemimui ir jai padare asmenine arbata,
siulau nenuleisti ranku, dometis, ir tiketi, tiketi, kad bus gerai, kad yra gerai, nors gali buti ir labai sunku.....
beje, del vezio,
kada man pasake, kad navikas, as isnarsiau per nakti viska ka galejau, suzinojau viena dalyka, kad tik viena reta skydlaiukes vezio rusis, buna esant hipertireozei,
visi kiti-kaip nekeista, buna prie normaliu hormonu kiekiu, todel zmonems buna nesuprantama, hormonai normalus, o vezys...tokia matomai ta musu skydliauke....
mano atveju buvo hipertireoze, nieko nerado, tik daug mazgu.....
as vaikstau pas kardiologus, jei skydlaiuke netvarkoje-jie laba nenoriai daro tyrimus,nes pirma ziuri i hormonus...
manes visada klausia-koks tiroksino kiekis,
man sirdies veikla po truputi pradejo atsistatineti tik po metu po operacijos....
tikiuosi labai nenugazdinau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ellektra3 @ 2011 07 25, 22:30)
Man ir jau skydliauke per sirdele atrodo graziai bus pasidarbavus. Na bus matyt. Lygiai uz savaites operuos jau.


sveika, patariu nebijoti, patikek, yra proceduru zymiai skaudesniu ir sunkiau istveriamu nei si operacija,
as labai pasitikejau Beisa, kaip artimu zmogumi, matomai, tai irgi turi reiksmes...
laukiam sugriztant 4u.gif
Atsakyti
[quote=maskatukas,2011 07 29, 17:59]
4u.gif aciu , Jums labai.Ir daug sveikatos 4u.gif
Ir dar noriu pasakyti , kad as cia daugiau sokineju del vyro ligios , nei jis pats, zinoma, ji nervuoja spaudimas ir permusimai , bet vistiek kasdien vazineja dviraciu ir maudosi upej, tik tiek kad sumazino kruvi , vietoj kasdieninio 20 -30 km , nuvaziuoja 10. Ir taip kiekviena diena be jokiu iseiginiu doh.gif Man tokie jo virazai visai nepatinka ir manau kad ramus gyvenimo budas skydliaukei geriau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 30 liepos 2011 - 10:09
[quote=Ponia Delovej,2011 07 30, 10:52]
[quote=maskatukas,2011 07 29, 17:59]
4u.gif aciu , Jums labai.Ir daug sveikatos 4u.gif
Ir dar noriu pasakyti , kad as cia daugiau sokineju del vyro ligios , nei jis pats, zinoma, ji nervuoja spaudimas ir permusimai , bet vistiek kasdien vazineja dviraciu ir maudosi upej, tik tiek kad sumazino kruvi , vietoj kasdieninio 20 -30 km , nuvaziuoja 10. Ir taip kiekviena diena be jokiu iseiginiu doh.gif Man tokie jo virazai visai nepatinka ir manau kad ramus gyvenimo budas skydliaukei geriau.
[/quote]

sveika, svarbiausia, kad nestresuoja jis pats ir po treniruociu jauciasi gerai, nes organizmas jau yra priprates prie kruviu, mesti butu irgi ne kas
jei domisi , galiu pasiulyti perskaityti knyga "Pamilk savo liga",
sveikatytes smile.gif
Atsakyti