Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

Jau apie pusę metų naudoju keramikinę keptuvę, pirktą Maximoje už ~75 Lt, tai esu labai ja patenkinta - nesvyla, lengva plauti. Matyt čia kaip kam pasiseka g.gif


Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2011 09 27, 12:56)
Jau apie pusę metų naudoju keramikinę keptuvę, pirktą Maximoje už ~75 Lt, tai esu labai ja patenkinta - nesvyla, lengva plauti. Matyt čia kaip kam pasiseka

Dar gal nuo priežiūros ir kokybės priklauso. Radau tokį komentarą- Dauguma parduodamų keramikinių keptuvių rinkoje turi tik užpurkštą keramikinį paviršių, kuris nėra itin patvarus ir greitai susibraižo, bei kitaip susidėvi. Šios keptuvės išsiskyria iš kitų baltu keptuvės paviršiumi, todėl neapsigaukite keramikos tikrumu! unsure.gif


Aš irgi dairausi keptuvės- mačiau, kad ir rimi nuolaidą duoda, tiesa mažesnę- 30% . Gal kuriame nors pc pavyks rasti ką tinkamo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2011 09 26, 19:52)
Verkiant reikia naujos keptuves, planuoju pasinaudoti maximos nuolaidomis g.gif .. Gal kuri jau apziurejote, isstudijavote maximos keptuviu pasiula g.gif ? Gal galite ka patarti ir rekomenduoti is maximos siulomu keptuviu g.gif  Aciu 4u.gif

Ballarini firmos( Italija) geros, Mxm irgi buna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meizė @ 2011 09 27, 12:37)
Pirkau Maximoj keramikinę keptuvę, nepamenu pavadinimo, bet rankena švelniai alyvinės spalvos. Nepraėjo nei pusę metų, ir pradėjo labai traukti visą maistą, nesvarbu ką kepu  doh.gif

QUOTE(lilget @ 2011 09 27, 12:39)
tai matyt reikia likt prie "tefal" ir nesukt galvos su kitom keptuvem  ax.gif

QUOTE(Killing_me_softly @ 2011 09 27, 12:56)
Jau apie pusę metų naudoju keramikinę keptuvę, pirktą Maximoje už ~75 Lt, tai esu labai ja patenkinta - nesvyla, lengva plauti. Matyt čia kaip kam pasiseka g.gif

Priklauso nuo to ant kokios virykles kepsite. Man ant dujines virykles net brangiausia Wool keptuve atlaike tik metus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 09 27, 12:39)
tai matyt reikia likt prie "tefal" ir nesukt galvos su kitom keptuvem  ax.gif

Ne. Reik pereit prie ketaus keptuvių (kitaip dar špižinėm vadinamų). Kaip tik vakar vienoj maximoj apžiūrėjau, buvo geltona kaina. Bandysiu šiandien laimę - gal dar nuo jos nuolaidą pritaikys.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2011 09 27, 15:06)
Ne. Reik pereit prie ketaus keptuvių (kitaip dar špižinėm vadinamų). Kaip tik vakar vienoj maximoj apžiūrėjau, buvo geltona kaina. Bandysiu šiandien laimę - gal dar nuo jos nuolaidą pritaikys.

As siandien tokia geltona kainyte apziurejau.. Bet ziauriai sunki ji, o ir II rusis parasyta, tai suabejojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2011 09 27, 15:49)
As siandien tokia geltona kainyte apziurejau.. Bet ziauriai sunki ji, o ir II rusis parasyta, tai suabejojau g.gif

Visos ketaus keptuvės labai sunkios. Yra šitam skyriuje atskira tema apie ketaus keptuves, gal paskaičius būtų lengviau apsispręst.
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2011 09 27, 14:16)
Priklauso nuo to ant kokios virykles kepsite. Man ant dujines virykles net brangiausia Wool keptuve atlaike tik metus  doh.gif

O man visai gerai ji laiko ant dujines virykles smile.gif Bet viena tai konkreciai sudeginom smile.gif ir tai dar naudojam, tik jau aisku kad riebalu reik. O siaip as kepu be riebalu dazniausiai ant ju, tai man super laiko.
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2011 09 27, 14:16)
Priklauso nuo to ant kokios virykles kepsite. Man ant dujines virykles net brangiausia Wool keptuve atlaike tik metus  doh.gif


butent, maniske Wool irgi po mazdaug metu viska traukt pradejo, garantijos nepritaike, sake mes patys kalti, kad danga nusidevejo, tad teliko tik save keikt, jog tokius pinigus mokejau doh.gif
Atsakyti
Taigi,
maximoj tos antrarūšės keptuvės su geltonom kainom 49,99, vakar atsiėjo 29,99.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2011 09 28, 08:23)
Taigi,
maximoj tos antrarūšės keptuvės su geltonom kainom 49,99, vakar atsiėjo 29,99.

Mums taip pat mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2011 09 28, 09:23)
Taigi,
maximoj tos antrarūšės keptuvės su geltonom kainom 49,99, vakar atsiėjo 29,99.


As irgi apie sia keptuve mastau g.gif Gal jau isbandet bigsmile.gif ?
Atsakyti