Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

o as kaip tik dairausi i keraminiu pavirsiumi g.gif gal top shop geros jos,ar nieks nebandet buten is ten?
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2011 12 05, 18:50)
o kaip jums viskas kimba? tarkim įkaitinat aliejų sausoj keptuvėj ir dedat bulves, ir pritraukia? nes man jeigu koks kraštelis prikimba, šakute arba peiliu atkabinu ir liuks.


prikimba taip, kad turi rimtai pasistengti kad atgramdytum, ir viso proceso metu ištisai maišyti jei nenori kad vėl prikibtų. Ir vistiek neišvengi smile.gif

kai keptuvė pradeda traukti, joje neįmanoma tampa kepti blynų, kiaušinių, tų pačių bulvių, iš bėdos dar gali naudoti kaip troškintuvą, kur daug skysčių, daug riebalų.
Papildyta:
štai ši Berghoff keptuvė , kurios "nepridegantis dugnas leis gaminti maistingus ir sveikus patiekalus BE RIEBALŲ arba su mažu kiekiu vandens" tarnavo lygiai pusmetį ir pradėjo kibti.

nėra nė vieno įbrėžimo, nė karto nepabuvojusi indaplovėje, saugota, ir vistiek...
Atsakyti
QUOTE(Velma @ 2011 12 06, 11:51)
o as kaip tik dairausi i keraminiu pavirsiumi g.gif gal top shop geros jos,ar nieks nebandet buten is ten?

Ermitaže dabar 40proc. keptuvėms, aš prigriebiau Ballarini nedidukę, žiūrėsim, kiek trauks. ax.gif Iš top shopo keikė merginos labai, sakė šlamštas paskutinis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(asku @ 2011 12 06, 10:03)
prikimba taip, kad turi rimtai pasistengti kad atgramdytum, ir viso proceso metu ištisai maišyti jei nenori kad vėl prikibtų. Ir vistiek neišvengi smile.gif


vadiinasi man su Woll pasisekė. maišom šakute, jei prikimba, peiliu pabrūžinam, ir indaplovėj buvusi ne kartą, bet dabar nebededu. po indaplovės reikia ilgiau kaitinti kol įsigeria aliejum gerai. kažką kai baigiu kepti, dar karštą kišu po kranu ir išplaunu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žemuogienė: 06 gruodžio 2011 - 14:36
Mes turim keptuve is Top sop,ta su skylutem vidury[Dray cooker atrodo vadinasi],esam labai patenkinti,visai nekimba,gerai valosi,mazai aliejaus reikia,nu zodziu super.O turim jau metus,aisku blynams ji netinka,bet mesai,bulvems ar zuviai tikrai gera.
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2011 03 29, 19:45)
4u.gif beje būtent ketaus keptuvės ir turi apsinešti, ir tų dervų nugramdyti negalima, nes tas sluoksnis kaip tik gerina kepimo kokybę

rimtai? g.gif
Atsakyti
Merginos gal patarsit?

ieskau grill keptuves
tipo tokios

bet kadangi nieko nesuprantu ir paprastose keptuvese, tai sitokia issirinkti is viso nemoku

sakykit kokiu pavirsium geriausiai pirkti kad neliptu ir aliejaus kuo maziau naudoti reiketu?
teflonas?
randu dar su aliuminiumi, ketumi
nieko nesuprantu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2011 12 17, 09:58)
Merginos gal patarsit?

ieskau grill keptuves
tipo tokios

bet kadangi nieko nesuprantu ir paprastose keptuvese, tai sitokia issirinkti is viso nemoku

sakykit kokiu pavirsium geriausiai pirkti kad neliptu ir aliejaus kuo maziau naudoti reiketu?
teflonas?
randu dar su aliuminiumi, ketumi
nieko nesuprantu  schmoll.gif



Šita keptuvė tinka tik indukcinei vyryklei.
Kiek esu bandžiusi, ir kiek žinau, tai geriausia yra teflonas. Tik jo reikia nesubraižyti, ir ją keisti kas du- trys metai.
Dar ketaus keptuves yra neblogos, bet man vis tiek teflonas geriausias.

Ir negadinkit keptuvių plaudamos indaplovėse, ir karštos iš karto neplaukite, ji turi visiskai atvėsti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muscade: 17 gruodžio 2011 - 09:29
nemanau, kad tik indukcinei , paprastai kas tinka indukcinei tinka ir visom kitom viryklems, savo keptuve plaunu indaploveje ir jokiu problemu nematau , jei instrukcijoj parasyta, kad galima vadinasi galima smile.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif

nugriebiau Tefal apvalia griline keptuve bigsmile.gif
tikiuosi sueis tokia dovana biggrin.gif
Atsakyti
Mano nerūdijančio plieno keptuvė jau tampo nervus...Kaitink, nekaitinus, viena pusė karbonado atšoka puikiai, o kita limpa nors pasiusk. O va ta balta keramine danga Ballarini tai kitas reikalas, tik dangčio nėr, prisitaikant nesandariai užsidaro, nes griovelių nėra. Slidi, kaip ir tefloninės, tik tikiuos, kad sveikesnė maisto gamyba. 4u.gif
Atsakyti
Prieš kiek daugiau nei metus ėmiau iš IKI už lipdukus keraminę Berghoff keptuvę. Tai tiek man ji ir tarnavo, realiai net mažiau, kadangi priežiūra ne iš lengvųjų, amžinai pridegdavo aliejus, nors jo mažai pildavau, tad naudodavau na, dažniausiai kartą į savaitę. Jei neišveisdavau tos keptuvės, tai traukdavo, neilgai trukus nusibrūžino mikroskopinis keramikos sluoksnis (tokiais taškiukais). Kepti nebeįmanoma nieko, traukia viską. Dabar lengvam troškinimui naudoju smile.gif Dairausi į špyžines.
Atsakyti