Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

QUOTE(Neraitė @ 2012 02 08, 10:11)
O kurioje vietoje Gariūnuose?  4u.gif



As pirkau geltuonuose angaruose, kur visokios buitines prekes.

QUOTE(mute7 @ 2012 02 08, 11:08)
Kad cia medziaga parasyta -aliuminis  g.gif


Tai keptuve padaryta is aliuminio, ir dengta nelipnia marmuro danga.

rekės kodas: BG-2273
• Bergner keptuvė su stikliniu dangčiu
• Spalva: juoda
• Medžiaga: aliuminis
• Matmenys: 28 x 5.3 cm
• Rankena iš nerūdijančio plieno
• Stiklinis dangtis su nerūdijančio plieno kraštu
• Tinka indukcinėms plytelėms
• Marmuro nelipni danga, atspari net iki 260°C
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2012 02 08, 09:03)

TAip, tik nzn kaip ploti matuot,, jei pagal placiausia vieta ir dangti , tai 28 cm, jei pagal kepama pavirsiu apie 23 g.gif
Atsakyti
O sakykit, kaip tas murmuro paviršius? Ar galima naudoti metalinius įrankius su tokia keptuve? Kaip ją plaut ir t.t.?
Atsakyti
Kokios keptuvės atspariausios braižymams? bet turbūt MB, bet kurią patvarkyt galėtų doh.gif
O keramine danga įbrėžtą kaptuvę taip pat reikėtų keisti, kaip ir teflonines?

Beje, kodėl man prie keraminės keptuvės viską traukia, o po to dega? Ties viduriu yra toks patamsėjimas, bet kaip jį atplauti nežinau.
Atsakyti
Gariunuose pirkau keptuve Bergner, kuria cia giria. Paziuresim ar gera. O kaina 55 lt.

O svarbiausia kad tie termosiukai Bergner, kur cia vis buna jiems dienos akcija. Buvo 19 vietoj 38 smile.gif , po to 23 vietoje 38 biggrin.gif . Tai Garinuose ju pilna po 15 Lt ir be jokiu akciju. biggrin.gif Lygiai tokie pat, nes pati turiu.
http://www.rotonero....termosas-380-ml
Atsakyti
Domina akmens masės keptuvės. Gal kuri tokią turit ir galit pasidalinti informacija: jos pliusai/minusai.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upė: 12 vasario 2012 - 15:50
QUOTE(justyte @ 2012 02 10, 20:04)
Kokios keptuvės atspariausios braižymams? bet turbūt MB, bet kurią patvarkyt galėtų  doh.gif
O keramine danga įbrėžtą kaptuvę taip pat reikėtų keisti, kaip ir teflonines?

Beje, kodėl man prie keraminės keptuvės viską traukia, o po to dega? Ties viduriu yra toks patamsėjimas, bet kaip jį atplauti nežinau.

aha,ir man tas pats su ta delimano keptuve... nezinau,ka daryt.po kiekvieno naudojimo svariai isplaunu,nesamone kazkokia... tai turbut paskambinsiu i top shopa ir pasiulysiu ta keptuve susikist i .....
Atsakyti
QUOTE(Upė @ 2012 02 12, 15:36)
Domina akmens masės keptuvės. Gal kuri tokią turit ir galit pasidalinti informacija: jos pliusai/minusai.




Naudoju gal kokius 3 men. Minusu dar nepastebejau. Kol kas tik pliusai. Mazai riebalu reikia, arba galima is vis nepilt, niekas neprilimpa, galima naudoti metalinius irankius ( as nenaudoju), lengvai plaunama. Vakar vyras kepe zuvi - pagyre keptuve biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskouoga: 13 vasario 2012 - 21:50
QUOTE(vaida39 @ 2012 02 13, 23:13)
aha,ir man tas pats su ta delimano keptuve... nezinau,ka daryt.po kiekvieno naudojimo svariai isplaunu,nesamone kazkokia... tai turbut paskambinsiu i top shopa ir pasiulysiu ta keptuve susikist i .....


O po kiek laiko Jums pasireiškė tokie "simptomai"? Mano keraminė danga, bet ne Delimano. Neplaunu, tik pravalau. Mediniais įrankiais naudojamės, ir saugome nuo sutrenkimų. Kaip nauja, nors 4 mėn. dar tik turim ..
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2012 02 13, 21:49)
Naudoju gal kokius 3 men. Minusu dar nepastebejau. Kol kas tik pliusai. Mazai riebalu reikia, arba galima is vis nepilt, niekas neprilimpa, galima naudoti metalinius irankius ( as nenaudoju), lengvai plaunama. Vakar vyras kepe zuvi - pagyre  keptuve biggrin.gif

Ačiū už atsakymą. 4u.gif
Kur pirkai, kiek kainavo? Ar sunki? Labai sudomino. Aš dabar labai jomis domiuosi ir aktyviai ieškau.
Atsakyti
QUOTE(MUMMY112 @ 2012 02 14, 12:30)
O po kiek laiko Jums pasireiškė tokie "simptomai"? Mano keraminė danga, bet ne Delimano. Neplaunu, tik pravalau.  Mediniais įrankiais naudojamės, ir saugome nuo sutrenkimų. Kaip nauja, nors 4 mėn. dar tik turim ..

menuo laiko...
Atsakyti
QUOTE(justyte @ 2012 02 10, 19:04)
Kokios keptuvės atspariausios braižymams? bet turbūt MB, bet kurią patvarkyt galėtų  doh.gif
O keramine danga įbrėžtą kaptuvę taip pat reikėtų keisti, kaip ir teflonines?

Beje, kodėl man prie keraminės keptuvės viską traukia, o po to dega? Ties viduriu yra toks patamsėjimas, bet kaip jį atplauti nežinau.


Keraminiu paviršium reikia saugoti, kad neperkaitint tuščios. Tas patamsėjimas nuo to ir atsiranda. Jo nenuplausi verysad.gif o su laiku plėsis ir keptuvė baigia gyvenimą konteinerį. Bent mano tokia ptirtis
Atsakyti