Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

Perku pigesnes teflonines kad negaila butu ismest po metu kitu,nes kai keptuve patenka i mano dukreles nagus-na,paskui nebent tik su pasta "Jura" atsveisi,net jei tai ir teflonas,tai geresne pirkti kazkaip gaila.
Atsakyti
man nuo teflono prasidėjo alergija. verysad.gif Teko mest lauk visus juo aptrauktus indus. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2008 09 11, 18:34)
As turejau keptuve is eastcon,pirmus metus tai buvo nepakeiciamas daiktas,graziai kepe,skrudino,galejai maista gaminti visai be riebalu.Po metu pradejo atsisluoksniuoti krastai,svilti.Manau ,kad ir kiek brangiai kas bekainuotu,amzino nieko nera,ateina laikas ir baigiasi amzius.

Nu as jau kelis metus naudoju, bet dar nieko. Tik pirmais metais buvo labai gerai, o paskui... pradejo siek tiek traukti. Jei troskinu viskas gerai, bet jei kepu zuvi odele atsilupa, aiskino, kad kepu visai be aliejaus, bet kodel pradzioj buvo gerai? Tai atsibodo ir nusprendziau, kad pirksiu pigias ir keisiu kas keli menesiai. Suma gausis ta pati, o man ramiau bus biggrin.gif
Atsakyti
O kaip ten dėl tų gandų, kad teflonas sveikatai kenkia ar tai viso labo gandai? Beje, jau visa tema yra "prikalbėta" apie keptuves parduotuvių ir prekių skyrelyje.
Atsakyti
sveikos mergaites,gal galite patarti kur galeciau nusipirkt troskintuva orkaitej troskinti.sako kad tefloniniai negerai.
Atsakyti
Vakar Senukuose buvau tai ten nemazas pasirinkimas visokiu puodu.Nusipirkau keptuve uz 49lt. Pasiskaiciusi cia supratau,kad neverta net ziureti i tas brangesnes (nors ir 50lt man neatrodo pigu),nes ir vienos,ir kitos apie pora metu laiko,tai manau neverta moketi daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 09 19, 15:47)
Vakar Senukuose buvau tai ten nemazas pasirinkimas visokiu puodu.Nusipirkau keptuve uz 49lt. Pasiskaiciusi cia supratau,kad neverta net ziureti i tas brangesnes (nors ir 50lt man neatrodo pigu),nes ir vienos,ir kitos apie pora metu laiko,tai manau neverta moketi daugiau smile.gif

musu seima nedidele smile.gif tik trys zmogeliukai esam ax.gif tai ieskom troskintuva.radom sau tinkama triju litru talpos,naturalaus spiziaus aisku ir kaina labai naturali 300litu doh.gif .truputeli gaila moketi,nes ner nieko amzino schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(redulia* @ 2008 09 19, 16:03)
musu seima nedidele smile.gif tik trys zmogeliukai esam ax.gif tai ieskom troskintuva.radom sau tinkama triju litru talpos,naturalaus spiziaus aisku ir kaina labai naturali 300litu doh.gif .truputeli gaila moketi,nes ner nieko amzino schmoll.gif


Spizius kaip ir amzinas,ir,beje,kuo senesnis tuo jo savybes geresnes tampa.Mano svajone spizinis troskintuvas,maistas jame pagamintas fantastisko skonio,bet kaina,deja,neikandama kol kas verysad.gif
Atsakyti
o mes naudojam zepter indus tai tikrai superiniai indai, kaina aukšta , bet tikrai nenusivylėm per penkis metelius
Atsakyti
esu jau pakeitus dvi tefal keptuves, dabar naudoju vulcano is maximos apie metus ir visai nesiskundziu.
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2008 09 19, 08:23)
O kaip ten dėl tų gandų, kad teflonas sveikatai kenkia ar tai viso labo gandai? Beje, jau visa tema yra "prikalbėta" apie keptuves parduotuvių ir prekių skyrelyje.

Teflonas kenkia kai buna pazeista danga, tada jis kazkaip patenka i organizma. Kol danga visiskai nepazeista (t.y.nesubraizyta) viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2008 09 21, 17:58)
Teflonas kenkia kai buna pazeista danga, tada jis kazkaip patenka i organizma. Kol danga visiskai nepazeista (t.y.nesubraizyta) viskas gerai.


Mūsų jau gerokai subraižyta danga, o ir prie pačios keptuvės viskas limpa (ko seniau nebūdavo), ko gero metas naują "petelnią" įsigyti. Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 22 rugsėjo 2008 - 13:17