Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

Sveiki,
gal kas turit tokia ketaus keptuve?:
http://geri-indai.lt...8-cm-ketus.html
atsiliepimai domintu smile.gif
ar geriau rinktis "nepagrazinta" is isores?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykusS: 03 birželio 2012 - 08:53
o man rekomendavo tokia...gal kas bandet?
http://www.nanotekas...e...rt&Itemid=1
Atsakyti
Įsigyjau Woll ir nesuprantu, kodėl aš jos neturėjau seniau biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
o as noreciau paklausti ne apie konkrecia keptuve, o apie taflonines aplamai. Gal yra apsisvietusiu sia tema biggrin.gif
Teigiama, jog negalima kepti maisto ant subraizytos taflonines keptuves. Bet tai istirtas ir patvirtintas faktas ar tik keptuviu pardaveju ismislas, kad daugiau parduot? O jeigu ir istirta ir patvirtinta, tai kaip labai tai kenksminga? Na, pvz. sukelia vezi po poros metu ar 50? Na, jei greitai, tai tikrai tokiu gal geriau visai nepirkt. Bet jei ja reikia kept maista ir valgyt kokius 20 metu, kad organizmas pajustu kazka bloga, tai gal tai tik ispustas burbulas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2012 07 02, 22:32)
Įsigyjau Woll ir nesuprantu, kodėl aš jos neturėjau seniau  biggrin.gif  doh.gif


kokią turite? ir gal pakomentuotumėt kuo taip patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blundus @ 2012 07 03, 17:33)
kokią turite? ir gal pakomentuotumėt kuo taip patinka  4u.gif


Pirkau aukštą, nenuimama rankena, tiesiog keptuvė ir tiek. O patinka todėl, kad: neprisvyla, reikia minimaliai riebalų, kepu be jokio vargo lietinius ir ką tik noriu. Su kitomis keptuvėmis turėdavau vargo. Žinoma džiaugtis reikėtų po kelių metų, nes naujos visos geros, bet tas gerumas trumpai trunka. Labai norėčiau tikėti, kad šita keptuve džiaugsiuosi ilgiau nei su turėtomis anksčiau.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2012 07 04, 14:01)
Pirkau aukštą, nenuimama rankena, tiesiog keptuvė ir tiek. O patinka todėl, kad: neprisvyla, reikia minimaliai riebalų, kepu be jokio vargo lietinius ir ką tik noriu. Su kitomis keptuvėmis turėdavau vargo. Žinoma džiaugtis reikėtų po kelių metų, nes naujos visos geros, bet tas gerumas trumpai trunka. Labai norėčiau tikėti, kad šita keptuve džiaugsiuosi ilgiau nei su turėtomis anksčiau.

Tikėjimas - didelis dalykas biggrin.gif bet su ankstesniu teiginiu būčiau labiau linkęs sutikti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 07 04, 15:46)
Tikėjimas - didelis dalykas  biggrin.gif bet su ankstesniu teiginiu būčiau labiau linkęs sutikti  lotuliukas.gif


Tai kepu ir tikiu biggrin.gif
Atsakyti
As turiu teflonine Ballarini keptuve, tai negaliu ja atsidziaugti jau beveik ketvirtus metus thumbup.gif vis dar nesvyla ir visiskai nesusibraiziusi thumbup.gif nors as tai jos ir netausoju, tai anskciau visos keptuves pas mane po pusmecio budavo nebetinkamos naudojimui doh.gif
aisku mokejau daugiau nei uz iprasta teflonine keptuve, bet jau tikrai ji man atsipirko thumbup.gif
Atsakyti
gal kas zinot kaip tos keptuves kur iki su lipdukais yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 07 05, 13:00)
gal kas zinot kaip tos keptuves kur iki su lipdukais yra  g.gif


as nezinau kaip keptuves, bet pvz puodu tai nerekomenduoju pirkti schmoll.gif kadangi pati net tris neva Berghoff sugebejau isigyti, tai po poros menesiu jiem visiems nukrito rankeneles, tiesiog atsiklijavo nuo puodu, taip kad nepavadinciau ju kokybiskais, nes turiu Berghoff virduli, kuri ir pirkau berghofe, tai jam dar ir garantija dave berods 2metam, bet va jau gal 5 kai niekas nesidaro, tai as aisku ir is puodu panasios kokybes tikejausi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yellowlady: 05 liepos 2012 - 13:48
Gal kas turite sitas?
My Webpage
Atsakyti