Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (II tema)

QUOTE(Kroja @ 2010 02 14, 15:22)
O aš siūlau pamiršt kaitrines lemputes  ax.gif  Pas mane kambary dvi "liustros", tai kai buvo kaitrinės lemputės, nieko nematydavau, žlibinėjimas, paskui sesė nupirko kažkokias kitokias, po 10 ar 20 Lt viena, tai nėra ko lyginti  thumbup.gif  O sako, kad dar ir elektrą jos taupo  rolleyes.gif


Tai taip energiją taupančios lemputės geriau šviečia nei kaitrinės, bet mano atveju galvoju jas įsisukus vis tiek dar per mažai šviesos būtų (vieną tokią pabandymui įsisukau). Tai galvoju, kad turbūt pradžioj reik šviestuvą galingesnį susirasti o tada jau į lemputes investuoti, nes bendroj sumoj vis tiek jos nemažai kainuoja (tas kur buvau išsirinkusi, tai viena lemputė kainavo apie 25 Lt, tai jei 3 vnt. tai jau susidaro suma).
Atsakyti
Jei trūksta šviesos, tai tikrai reikia kaitrines lemputes pakeisti į energiją taupančias, nes pav. 30 kw ekonominė lemputė duoda šviesos panašiai kaip 150 Kw kaitrinė. Įsisukite tokias 3 - tai turėsite apšvietimą kaip 450 kw kaitrinės ir elektros energijos dar dvigubai sutaupysite (na, čia aš lyginu su 3 kaitrinėm lempom po 60 kw). Tik renkantis ekonominę lemputę reikia žiūrėti, kad jos dydis tiktų ir pasirinkti šiltą šviesos spektrą, kad nebūtų tokia šalta melsva šviesa (na, nebent tokios norėtųsi). Jų kainos dabar jau žymiai mažesnes, o elektra pabrango...
O šiaip tai aš irgi manyčiau, kad dar būtų verta pagalvoti apie atskirų zonų apšvietimą - tai sukurtų jaukumo atmosferą. Gal kokį kampelį skaitymui su pastatomu šviestuvu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistukas: 15 vasario 2010 - 11:18
Irgi galvoju, kad reiktu dvieju svietuvu.... Ir gele paaukociau... Bet cia vieno issirinkt negaliu doh.gif Ka jau kalbeti apie du...
Kazkada turejome liuminescencines lemutes siltos spalvos, bet kazkaip tamsu buvo. Jauciu netinkamo galingumo idejom... Bet dabar kazkaip visi mato sviesia ateiti su diodinem LED lemputem... Ka jus apie tai manot? Ju kainos tai nemenkos, bet labai jau taupios ir ilgai tarnauja... Bet viena LED sviecianti kaip 60W kaitrine kainuoja 60-90 Lt. Dar tokiu nebandem, bet po truputi gal jau reiktu pradeti keistis, nes energijos kainos vis kila....
Atsakyti
Jou, LED'ai dar kol kas laabai brangūs. Aš irgi jais domiuosi, bet laukiu, kol jų kainos pasidarys normalesnės. O kol kas tai susdėjom visur, kur galėjom tas kompaktines fluorascencines - aš patenkinta ir už elektra laabai pasijuto, kad mažiau mokam. thumbup.gif Brangių nepirkau - akcijinių patykojau, ar kokios firmos pigesnės pirkau. Tik dar reikia atkreipti dėmesį i energijos klase, kad A būtų. Aš kiek jų turiu, tai tfu tfu tfu dar nei viena nėra perdegusi, nors vieną jau virš 10 m turim bigsmile.gif
Atsakyti
Mes siuo metu remontuojames buta ir dairomes LED...Viena LED lemputes kaina gaunasi apie 50 Lt. Manem kad prastai sviecia, bet atvazivo berniukas, viska pademonstravo, tai tikrai nenusivylem,manau visas tokias lemputes pasirinksim...Gal kas pirkote is sios firmos, kur nurodau? g.gif My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Kroja @ 2010 02 14, 15:22)
O aš siūlau pamiršt kaitrines lemputes  ax.gif  Pas mane kambary dvi "liustros", tai kai buvo kaitrinės lemputės, nieko nematydavau, žlibinėjimas, paskui sesė nupirko kažkokias kitokias, po 10 ar 20 Lt viena, tai nėra ko lyginti  thumbup.gif  O sako, kad dar ir elektrą jos taupo  rolleyes.gif

kokia marke tu lempuciu?kokia firma? rolleyes.gif

QUOTE(vikosiuks @ 2010 02 13, 22:43)

sweiki kur pardavineja tokius fainus tapetus? thumbup.gif
Atsakyti
Kreipiuosi prasydama pagalbos . Labai ieskau pavyzdziu kur galeciau pasiziureti kaip idomiau atskirti koridoriaus erdve nuo valgomojo kambario. Zoziu pas mus kai ieini i buta koridorius ir valgomasis yra viena didele erdve. Taip pragyvenome 3 m., bet dabar pagalvojau gal visai neblogai butu kazkaip atskirti tas erdves. Vat ir ieskau idomesniu sprendimu. Gal galetumet kokiu nuorodeliu ikelti, buciau dekinga.
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2010 02 15, 17:11)
Kreipiuosi prasydama pagalbos . Labai ieskau pavyzdziu kur galeciau pasiziureti kaip idomiau atskirti koridoriaus erdve nuo valgomojo kambario. Zoziu pas mus kai ieini i buta koridorius ir valgomasis yra viena didele erdve. Taip pragyvenome 3 m., bet dabar pagalvojau gal visai neblogai butu kazkaip atskirti tas erdves. Vat ir ieskau idomesniu sprendimu. Gal galetumet kokiu nuorodeliu ikelti, buciau dekinga.

user posted image..........user posted image.............user posted image

Atsakyti
QUOTE(verslas @ 2010 02 15, 17:44)
kokia marke tu lempuciu?kokia firma? rolleyes.gif

Kadangi pakuotės nemačiau, tai perskaičiau kas ant lemputės parašyta "Smile light" 20 W ax.gif Va

QUOTE(jolax @ 2010 02 15, 18:11)
Kreipiuosi prasydama pagalbos ..

Vakar ieškojau tų paveiksliukų, bet jau patingėjau įkelt ax.gif Nežinau ar ten didelė erdvė, ar ne, tai siūlau tokius variantus. Pirmojo skylutės būtų gražu paprastoje sienoje, jau daugiau nieko kaip ir nebereiktų rolleyes.gif Aišku, aš net neįsivaizduoju kaip tai galima būtų padaryti blush2.gif
user posted image
Į šį stiklą galima būtų kąnors įdėti unsure.gif
user posted image
QUOTE(vida777 @ 2010 02 16, 01:35)

Arba daryčiau va tokią sieną, tik kad ne kiaurom angom thumbup.gif
Atsakyti
aciu ,merginos,man visai neblogas sis variantas. Kiek suprantu is vienos puses stiklas, is kitos lentyneles.


QUOTE(vida777 @ 2010 02 16, 01:35)
user posted image..........


Papildyta:
Tiesa, o koki zodi ivedate i google paieska? Turiu omenyje apie tas pertvareles
Atsakyti
QUOTE(aaasaule @ 2010 02 11, 18:59)
Jovita,pamaciusi mano namus manau apsvaigtai nuo grozio,bet ne as cia dedu savo foto su patarimais,o kotryna.tad man nera reikalo rodytis.na gal kada...dabar paskutiniai baldeliai plaukia is anglijos,mat megstu antikvariny stiliu.manau tau irgi patinka lyg klasika ar provansas,is kitu temu skaiciau g.gif ,kotrynkos stilius jauciu ne tau?



aaasaule, jei ne paslaptis is kur siuntiesi baldus? Gal koki internetini puslapeli turi?
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2010 02 16, 15:22)
Tiesa, o koki zodi ivedate i google paieska? Turiu omenyje apie tas pertvareles

as ne per google ieskojau ax.gif - paemiau is savo archyvo.
Atsakyti