Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (II tema)

QUOTE(migle11 @ 2010 09 01, 12:58)
laba diena noreciau patarimo, saliona ssujungtas su virtuve, sienu spalva bus sviesiai persikine, kaip galvojate ar grazu jei bus ir lubos tokios pacios spalvos???



pas mane virtuveje, visos trys sienos tamsus persikas o kita siena, kuri yra atvira, neuzstatyta, sviesiai persikines spalvos ir lygiai tokios pat spalvos lubos. Ir kas tik pamato sako kad atrodo thumbup.gif
(virtuveje nesinorejo baltu lubu, nes pas ka tik benueiciau, jos nebe tokios baltos pasidaro po kiek laiko)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MisLa: 01 rugsėjo 2010 - 17:04
QUOTE(MisLa @ 2010 09 01, 14:57)
visi pasiulymai  thumbup.gif   bet vienas minusiukas, mano vyras grieztai atsisako bet kokios sviesios spalvos, mat pas mus yra mazas ropliukas 2.gif  , kuris dar tik mokinasi vaiksciot.
nemoku imesti planelio, tad bandysiu parasyt.
musu svetaine yra 17.62 kv
staciakampio formos ilgesne krastyne 4,35 m, trumpesnioji 4,05 m. iejimas ir langai is trumpesniu priesingu pusiu. Tikiuosi aiskiai as cia paaiskinau  blush2.gif
Papildyta:
virtuve sviesiai persikine su tamsiu persiku, uzuolaidos zalios. koridorius, pa kol kas, sviesiai ruzavas, vos ne pumpurinis, bet perdazysiu i avietini. Miegamasis kapucino spalvos, uzuolaidos - dar neaisku, gal tamsiai rudos, dar nenusipirkom, dabar babutes kaba kazkokios  lotuliukas.gif  apie stiliu, tai kaip kazkas sake - modernas.  g.gif


Del kolidoriau, as tai vis del to sakyciau ji dazyti sviesia spalvyte, pvz. magnolija ar pan. Nieko ten daug nenusitepa, kaip atrodo, mano sunus 3.5 metu, napasakyciau kad labai jis ten jau pritepliojo... ax.gif Ir manau, kad kolidorius tokia vieta kur sviesos maziausia, o spalva atrodo tamsesne ir ryskesne. Na zinoma, jums spresti.... Ir dak, kadangi namie daug ivairiu spalvu, tai sakyciau kolidorius turetu buti neutralus.

Del saliono. Jei salionas yra sviesus (pvz.pietu puseje), galima butu dazyti viena siena tamsiai melyna spalva. Kadangi kambarys beveik kvadratinis, tai siulyciau rinktis ta siena, kur bus kampas (nes bent jau pas mane, tai labiausiai tepli vieta, nes mano mazylis megdavo (ir tebemegsta) uzsiropti ant atkaltes.
Butinai kabinciau dideli sviesu paveiksla ant melynos sienos, kuris deretu ir atsvertu priesais esancia sekcija. Likusias sienas dazyciau labai sviesia spalva, kaip magnolija ar sviesesne.

Jei grindys tamsios, tada vis del to visas sienas dazyciau sviesiai(neutralia spalvyte). Jei labai norisi sienos-akcento, darykit strukturini pavirsiu (tinka, ar, kaip kazkas siule, dazomus tapetus).

Nereikia bijoti sviesios spalvos, kai daug tamsiu spalvu namai atrodo niurus... Nenorisi man primesti savo nuomones, bet pasirinkusi daugiau sviesiu spalvu tikrai nesigailesit mirksiukas.gif

Naktines uzuolaidas deciau sviesaus smelio arba rudas. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gedrime: 01 rugsėjo 2010 - 17:19
QUOTE(migle11 @ 2010 09 01, 12:58)
laba diena noreciau patarimo, saliona ssujungtas su virtuve, sienu spalva bus sviesiai persikine, kaip galvojate ar grazu jei bus ir lubos tokios pacios spalvos???


grazu, dazykite, nepasigailesite smile.gif baltos lubos labai nuobodu ir taip iprasta iki kaulu smegenu smile.gif nors senuosiuose interjeruose lubos visada budavo ne maziau imantrios ir idomios nei sienos ar kitos interjero detales. manau, baltos lubos atejo is biednu tarybiniu kreidiniu lubu laiku biggrin.gif

spalvotos lubos interjere

spalvotos lubos labai klasikiniame interjere
Atsakyti
QUOTE(migleete @ 2010 09 01, 22:28)
grazu, dazykite, nepasigailesite smile.gif baltos lubos labai nuobodu ir taip iprasta iki kaulu smegenu smile.gif nors senuosiuose interjeruose lubos visada budavo ne maziau imantrios ir idomios nei sienos ar kitos interjero detales. manau, baltos lubos atejo is biednu tarybiniu kreidiniu lubu laiku  biggrin.gif

spalvotos lubos interjere

spalvotos lubos labai klasikiniame interjere


pas mus taip pat, nei vienoje is triju patalpu nera baltos lubos. kambaryje labai sviesi kremine, kitame kambaryje ir sienos ir lubos ta pacia sviesiai sviesiai zalsva. koridoriuje ryski.
Atsakyti
salionas yra pietineje puseje, visa diena sviecia saule. Man siulo ta siena kur bus kampas dazyti obuolio zalumo spalva ir derinti su aukso spalva. grindys Bus sviesaus azolo spalva, kaip ir visuose kambariuose. O ta magnolijos spalva t.y. i geltonuma blush2.gif mat nelabai supratau.
O aplamai kas geriau tapetai ar dazyta siena? Nors jei visi kambariai dazytom sienom. tai jauciu nelabai kaip ir dera tapetuoti g.gif
Atsakyti
kategoriskai esu pries baltas lubas .kategoriskai esu ir pries sviesias ,pastelines spalvas ...jau atsibodo unsure.gif
as ipusejau namo remonta .antro auksto didelis gyvenamas kambarys 45 kvm yra su salotinem lubom --jos skliautines ir aukstos .1 sienos --zalia ryski ,2 raudonos ir 1 plytine (priesais zalia) --yra viduri kaminas su skaldytu plytu dekoracija --todel plytine ir atsirado interjere.grindys sviesios .baldai bus sviesus .uzuolaidu noresiu su daug zalia nes langu daug-rytinej 2 ir pietinej balkonas ir 1 ilgas didelis langas ,kitas siauresnis ...
nesigailiu kad pasidariau ryskia erdve .... rolleyes.gif maniskiai patenkinti mano sprendimu taip nudazyti ...
Papildyta:
QUOTE(MisLa @ 2010 09 03, 14:51)
... Man siulo ta siena kur bus kampas dazyti obuolio zalumo spalva ir derinti su aukso spalva....

labai neblogai siulo --zalia ramina ,geltona--aukso suteikia daug spindesio thumbup.gif
taip ir daryk thumbup.gif
o dazyt ar tapetuoti g.gif man tapetai schmoll.gif daug graziau dazyta ...nepatiks ar kudikelis isterlios ,po metu kitu atspalviu galesit nudazyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2010 09 03, 22:03)
kategoriskai esu pries baltas lubas .kategoriskai esu ir pries sviesias ,pastelines spalvas ...jau atsibodo  unsure.gif
as ipusejau namo remonta .antro auksto didelis gyvenamas  kambarys 45 kvm yra su salotinem lubom --jos skliautines ir aukstos .1 sienos --zalia ryski ,2 raudonos  ir 1 plytine (priesais zalia) --yra viduri kaminas su skaldytu plytu dekoracija --todel plytine ir atsirado interjere.grindys sviesios .baldai bus sviesus .uzuolaidu noresiu  su daug zalia nes langu daug-rytinej 2 ir  pietinej  balkonas ir 1 ilgas didelis langas ,kitas siauresnis ...


swoon.gif

Visokiu skoniu yra, tikriausiai taip ir turi buti.... Pasistengsiu susilaikyti nuo komentaru ir nebuti KATEGORISKA
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2010 09 04, 00:03)
kategoriskai esu pries baltas lubas .kategoriskai esu ir pries sviesias ,pastelines spalvas ...jau atsibodo  unsure.gif
as ipusejau namo remonta .antro auksto didelis gyvenamas  kambarys 45 kvm yra su salotinem lubom --jos skliautines ir aukstos .1 sienos --zalia ryski ,2 raudonos  ir 1 plytine (priesais zalia) --yra viduri kaminas su skaldytu plytu dekoracija --todel plytine ir atsirado interjere.grindys sviesios .baldai bus sviesus .uzuolaidu noresiu  su daug zalia nes langu daug-rytinej 2 ir  pietinej  balkonas ir 1 ilgas didelis langas ,kitas siauresnis ...
nesigailiu kad pasidariau ryskia erdve .... rolleyes.gif maniskiai patenkinti mano sprendimu taip nudazyti ...


Keista, kad patiko 4ios skirtingos spalvos vienam kambary :/
Atsakyti
QUOTE(gedrime @ 2010 09 04, 11:24)
Visokiu skoniu yra, tikriausiai taip ir turi buti....  Pasistengsiu susilaikyti nuo komentaru ir nebuti KATEGORISKA

nu as esu is nestandartiniu zmoniu ,ir aplinka gal mano siek tiek kitokia ax.gif

QUOTE(paslydau @ 2010 09 04, 15:56)
Keista, kad patiko 4ios skirtingos spalvos vienam kambary :/

zalia ir salotine is vienos paletes ...jos visai tarpusavy dera ...o ir raudona su plytine is tos pacios paletes ,tarpusavy pereina ---taip kad 2 spalviniai deriniai gaunasi bigsmile.gif ir akiu jie nebado smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beskaiste: 04 rugsėjo 2010 - 18:37
QUOTE(beskaiste @ 2010 09 04, 19:32)
nu as esu is nestandartiniu zmoniu ,ir aplinka gal mano siek tiek kitokia  ax.gif
zalia ir salotine is vienos paletes ...jos visai tarpusavy dera ...o ir raudona su plytine is tos pacios paletes ,tarpusavy pereina ---taip kad 2 spalviniai deriniai gaunasi  bigsmile.gif  ir akiu jie nebado  smile.gif


gali but, dabar labai ant bangos pastelines spalvos, tai daug kam gali but keistas toks derinys, gyvai gal visai ir ziurisi, isivaizduot sunku. smile.gif pas mane yra irgi ryskiu spalvu namie, nieko, gyvenam, patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2010 04 06, 12:25)
va apie ta plytine as labai galvoju 4u.gif plyteles turbut virtuves sienom tokias ir rinksiuos
http://www.keramika....939&ko=2&pid=77
tik  ivairius derinius beziurint pamaniau kad zalsva i smeline keisiu, nes ji man kazkaip jau nelabai tikt pradejo biggrin.gif


Musu vonioje vienos is plyteliu tokios, tik baltos mirksiukas.gif Virtuvei nerekomenduociau - labai prastai valosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2010 09 04, 19:32)
nu as esu is nestandartiniu zmoniu ,ir aplinka gal mano siek tiek kitokia  ax.gif
zalia ir salotine is vienos paletes ...jos visai tarpusavy dera ...o ir raudona su plytine is tos pacios paletes ,tarpusavy pereina ---taip kad 2 spalviniai deriniai gaunasi  bigsmile.gif  ir akiu jie nebado  smile.gif

Labai butu idomu foto pamatyt ax.gif
Atsakyti