Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (II tema)

QUOTE(Rittule @ 2010 11 24, 09:30)
ačiū visoms pasisakiusioms  4u.gif  aš ir svarstau visgi konsultuotis su profesionalais, gal išvis atkalbės nuo tokios minties doh.gif

taip, virtuvė būtų kartu su svetaine, čia būtent ir kyla klausimas kurioj vietoj tą virtuvę prikonstruot smile.gif

Jei kas gausis, parodysiu  4u.gif

butu aiskiau jei matytus durys visos, virtuvej langas ir tiksliai virtuves isplanavimas 4u.gif
Atsakyti
Aš tokius variantus siūlau:


user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astuliukas: 24 lapkričio 2010 - 12:32
Jei virtuvės-svetainės zonoj pakaks natūralios šviesos ir vėdinimo, sprendimas atrodo vykęs ax.gif

O kur, pvz., būtų laikomas Tv? aš gal tokiu atbveju siūlyčiau virtuvę palikti prie tos pačios sienos, kur ji ir buvo, o svetainės-poilsio zoną daryti ten, kur dabar- naujoji virtuvė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 24 lapkričio 2010 - 13:08
As irgi virtuve palikciau ten kur ji yra, nereiketu komunikaciju (vanduo, kanalizacija)perkelineti.
O TV siulyciau ant tos sienos, kur WC yra.Astuliukas gal taip ir papaise. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2010 11 24, 13:22)
Aš tokius variantus siūlau:

Nerealiai!!! 4u.gif Aš apie tokius variantus nė nepagalvojau.. Man patinka! atsispausdinau, bus šnekos su MB vakare ax.gif

QUOTE(flight @ 2010 11 24, 13:47)
Jei virtuvės-svetainės zonoj pakaks natūralios šviesos ir vėdinimo, sprendimas atrodo vykęs  ax.gif
O kur, pvz., būtų laikomas Tv? aš gal  tokiu atbveju siūlyčiau virtuvę palikti prie tos pačios sienos, kur ji ir buvo, o svetainės-poilsio zoną daryti ten, kur dabar-  naujoji virtuvė...

galvoju, kad turėtų šviesos pakakt, nes langai virtuvėje didžiuliai, iki grindų.
TV matyt stovėtų ant komodos ilgos, kur Astuliukas sekciją matyt pažymėjo g.gif
Aha, tavo variantas irgi svarstytinas, tuo atveju mažiau investicijų, tik tada valgomojo stalą matyt reiktų statyt per patį vidurį g.gif

QUOTE(Caca* @ 2010 11 24, 14:22)
As irgi virtuve palikciau ten kur ji yra, nereiketu komunikaciju (vanduo, kanalizacija)perkelineti.
O TV siulyciau ant tos sienos, kur WC yra.Astuliukas gal taip ir papaise. unsure.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rittule: 24 lapkričio 2010 - 14:10
QUOTE(Rittule @ 2010 11 24, 15:05)

galvoju, kad turėtų šviesos pakakt, nes langai virtuvėje didžiuliai, iki grindų.




O atsidaro?
Atsakyti
Taip TV toje vietoje, kur spinta prie WC sienos.

Aš mąsčiau apie tą variantą, kad virtuve palikti toje pačioje vietoje, bet, kažkaip virtuvė be galo maža gavosi, net stalas nebetelpa verysad.gif
user posted image

Dar variantas miegamą palikti be lango, sienoje gal kokius stiklinius blokelius ar ažūrinį stiklą-langa viršuje dėti, kad šiek tiek šviesos prakeliautų, bet kur TV dėti nežinau tongue.gif
user posted image

Šiuo variantu reikia kažką aukoti, vienas kambarys bus be lango, tai gerai pramastykit, kur galit to atsisakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2010 11 24, 15:14)
O atsidaro?

nea sad.gif dabartinėj virtuvėj yra ventiliacija, įsivaizduoju, kad vedinčiau pradariusi miegamojo duris g.gif

QUOTE(Astuliukas @ 2010 11 24, 15:15)
Šiuo variantu reikia kažką aukoti, vienas kambarys bus be lango, tai gerai pramastykit, kur galit to atsisakyti  smile.gif

aciuks.gif aha, visai be lango nesinorėtų.. o pirmam variante nebent stalą per vidurį statyti g.gif

sakykit, jei perkelinėti virtuvę, tai matyt reikės grindis pakelti kažkiek kominikacijų pervedimui g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rittule: 24 lapkričio 2010 - 14:51

o pirmam variante nebent stalą per vidurį statyti g.gif

įkišiu ir aš savo trigrašį - o tai nenorit įstiklintos lodžijos išnaudoti t.y. sujungt su virtuve ir ten valgomojo stalą įkomponuot? pas vienus pažįstamus toks variantas buvo, tai thumbup.gif man labai patiko - sėdi, aplink daug langų, panorama matosi.
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2010 11 24, 16:52)
įkišiu ir aš savo trigrašį - o tai nenorit įstiklintos lodžijos išnaudoti t.y. sujungt su virtuve ir ten valgomojo stalą įkomponuot?



Aha, aš irgi apie tai pagalvojau, tik matyt, tektų papildomai apšiltinti..

Kam vietos trūkumas, o kam - perteklius, aš pvz niekaip nesumąstau, kaip išnaudoti du holus name, vienas pirmam aukšte su erdve po laiptais, kitas - antrame... Galvoju, gal gražu ir naudinga būtų knygų lentynos, na tokios, nuo grindų iki lubų... g.gif

Na pvz., kažkas tokio prie sienos knygoms man labai wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 24 lapkričio 2010 - 19:51
Įmesiu kuriam laikui foto. Rūpi siena dešinėje pusėje, tarp dviejų atvirų nišų - norėtųsi kažko, gal panašios knygų lentynos kaip mano įmestame pavyzdyje, bet nesinori ir labai užgriozdint ir dar labiau susiaurint erdvės... g.gif

user posted image

O čia kita siena, po laiptais - šiuo metu ten gyvena stalo futbolas. Jau kuris laikas svarstau, gal irgi vertėtų įkomponuoti kokią lentyną (kad ir vaikų žaislams, jų pirmame aukšte atitįsta daugybė), bet irgi, norėtųsi skoningai, neperkrautai...

user posted image

Gal kas ką panašaus pas save įdomiai išsprendė?

Atsakyti
flight, nors nedaug foto, bet iš to, ką matau, tai labai gražu pas Jus smile.gif Aš galbūt tarp tų dviejų nišų pastatyčiau kokią konsolę, priderintą prie Jūsų nuostabaus instrumento, virš jos galbūt pakabinčiau veidrodį smile.gif dar ir kokį foteliuką pastatyčiau... Lentynų tikrai nedaryčiau, nes manau tikrai susiaurintų praėjimą... po laiptais tai gal nieko ir nereikia smile.gif gražūs laiptai, bet pro tuos tarpelius matytųsi dalis baldelių ir manau gadintų vaizdą g.gif na čia tik mano nuomonė ax.gif

dar klausimukas - kokia pas Jus grindų danga? neįžiūriu ax.gif
Atsakyti