Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (II tema)

QUOTE(elitarai @ 2010 02 09, 14:30)
Sveikos mamytes,

Studijuoju interjero dizaina thumbup.gif , taigi pati galesiu padeti kokiu klausimu
..............sie zodziai is kitos interjero temos mirksiukas.gif kur jus kotrynka ja atidarete ir suprantu dejotes ismanancia apie interjero kurima ,o dabar .........klausiate patarimo g.gif nesusiderina man jusu zodziai ir is kitu temu(paveikslu,kur lyg jusu darbai,po to jau teisinates kopijavusi nuo kitu zin.autoriu,o po to jau ,kad sunus kazkury tape.......),keistuole jus g.gif cia mano nuomone.

Kartais ir dizaineriams (?) neprošal patarimų paklausyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 02 09, 15:30)
Sveikos mamytes,

Studijuoju interjero dizaina thumbup.gif , taigi pati galesiu padeti kokiu klausimu
..............sie zodziai is kitos interjero temos mirksiukas.gif kur jus kotrynka ja atidarete ir suprantu dejotes ismanancia apie interjero kurima ,o dabar .........klausiate patarimo g.gif nesusiderina man jusu zodziai ir is kitu temu(paveikslu,kur lyg jusu darbai,po to jau teisinates kopijavusi nuo kitu zin.autoriu,o po to jau ,kad sunus kazkury tape.......),keistuole jus g.gif cia mano nuomone.



O kas cia keisto? Sakiau, kad STUDIJUOJU interjera, o ne esu interjero dizainere... gal kazkam ir galesiu padeti kokiu klausimu, bet tai dar nereiskia, kad pati ju neturiu... Net stebedama kitu patarimus, mokausi.... Ir kas cia keisto?
Del paveikslu, tai tapiau jos savo rankomis, bet niekad nemelavau, kad jie yra mano sukurti. Ir visai nesiteisinau, o paklausta atsakiau. Nematau, del ko tureciau teisintis ir pries ka? Pries tave gal? doh.gif Toks ispudis, kad tau truksta intrigu... mirksiukas.gif
Atsakyti
deje,brangioji,neesu intrigante 4u.gif 4u.gif
issakiau savo nuomone ir tiek,pasirodete keistuole.
Atsakyti
Del apsvietimo.

As sioje vietoje, veikiausiai, pasirodysiu senamadiska ir subjektyvi. Man is principo toks apsvietimo budas nepatinka (tai gana subjektyvu ir skonio reikalas). Pasiziureti - taip grazu. Bet ar racionalu g.gif Pacios sviesos manau permazai, elektros lempuciu degs vienu metu daug ir isivaizduoju kad nelabai galingos (ar taupu? ir paciu lempuciu atzvilgiu, ir elektros sanaudu...).

As pabandyciau paieskoti tiesiog tinkamo sviestuvo mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Brangioji elitarai, jei vel tau kada kiltu noras issakyti man savo nuomone apie mane, maloniai kvieciu i AZ, nes cia nuomones rasomos apie interjera mirksiukas.gif

Del apsvietimo, tai ir mane kankina tokios abejones, kad vel bus nepakankamai sviesu... Cia daugiau butu tie halogenai pasizaidimui. Pvz, kai nuretusi vakare intymumo, svelnios sviesos, gal pakaktu vien tu lempuciu, kai noretusi sviesos, tada bendra didele iziebtume, mazu nedegtume... Bet nesiryztu vis daryti tu lentynu. Pagalvojau, kad reik surasti grazu dideli svietuva ir jei dar tada man kazko truk, tada ir galvosiu apie papildomas svieseles... smile.gif
O koks sviestuvas jusu manymu tiktu...? Cia ir pasimeciau... Sviestuvu tiek daug, bet kai reikia pirkti sau, sunkoka... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kotrynka81 @ 2010 02 10, 10:29)
O koks sviestuvas jusu manymu tiktu...? Cia ir pasimeciau... Sviestuvu tiek daug, bet kai reikia pirkti sau, sunkoka... doh.gif


Va sitoje vietoje mano fantazija jau "nenesa" doh.gif
As tik galiu pasakyti ar konkretus sviestuvas ir gerai butu, kad jis jau butu pakabintas, tinka (vel gi mano manymu) ar ne? biggrin.gif

Nekoks is menes patarejas schmoll.gif. Su savais nesusitvarkau. Prikabinau bile ko doh.gif Kai pirkau atrode, jog tiks. Pakabinom schmoll.gif (na, bet negi dabar ismesi....). Tai stengiuos ju nepastebeti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kotrynka81 @ 2010 02 09, 14:05)
Mamos, padekit, patarkit apsvietimo klausimu... Dabar kambary turiu sviestuva, kuris nei grozio nei sviesos neduoda...  Galvojau palubiose lentyna padaryt palei visa kambario perimetra (metu projektuka, jei kazkas jame matosi), bet bijau, kad gali suspausti kambari...


Pas mus svetainė lygiai tokio paties išplanavimo, lygiai tokia pačia spalva dažyta, šviestuvas kaba labai panašus ir dabar kaip tik mąstau kaip išspręsti tokią pačią šviesos trūkumo problemą lotuliukas.gif
Mąstau ir aš kad reikės eiti ieškoti naujo šviestuvo. Jei nusipirksit kokį gerą tai būtinai pasidalinkit patirtim 4u.gif

Aš tai galvoju, kad kai kambarys pailgas, tai turbūt reikės ne tik galingesnio šviestuvo, bet ir dar vieno šviesos šaltinio.
Dabar turim štai tokį http://www.senukai.l...06-troy1_4.html
Tačiau jis labiau tinka romantinei aplinkai.

Beje norėjau jūsų pasiklausti dėl kambario apstatymo - pas jus sofa stovi šalia durų, pas mus prie prešingos sienos. Dabar kaip tik planuojame truputį pertvarkyti svetainę ir kaip tik buvau pagalvojusi apie tai, kad gal sofą perstumti į priešingą pusę. Čia kažin tik skonio reikalas ar yra kažkokios taisyklės baldų išdėstyme ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2010 02 10, 12:41)
Dabar kaip tik planuojame truputį pertvarkyti svetainę ir kaip tik buvau pagalvojusi apie tai, kad gal sofą perstumti į priešingą pusę. Čia kažin tik skonio reikalas ar yra kažkokios taisyklės baldų išdėstyme  ax.gif


Taisyklės yra tada, kai nėra fantazijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2009 11 24, 13:30)
Aš vat neatsidžiaugiu savaitgalio pirkiniu wub.gif
O dukrytė džiaugiasi "princesės šviestuvais"  biggrin.gif

wub.gif labai grazu
Atsakyti
Sveikos smile.gif . Noreciau Jusu nuomoniu, nes pati jau nebeapsisprendziu biggrin.gif .
1. Virtuves tapetai http://www.diy.com/d...;isSearch=false .

2. Svetaineje noriu kazko ryskaus, todel noreciau 1 siena issitapetuoti raudonais tapetais ( keli variantai)
http://cgi.ebay.co.u...e=STRK:MEWAX:IT
http://cgi.ebay.co.u...e=STRK:MEWAX:IT
http://cgi.ebay.co.u...e=STRK:MEWAX:IT
Kaip sakiau noriu istapetuoti tik 1 siena. Bijau kad pirmi dveji gali netikti, nes atspalviai tamsus, o likusios sienos bus sviesios (baltos ar vos kremines).
Begalo patiko sis variantas http://www.pics.lt/process.php Laukiu Jusu komentaru. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LittleStar @ 2010 02 10, 19:21)
Laukiu Jusu komentaru. Aciu  4u.gif

jei jau laukiate prašom ax.gif
iš tiesų jūs pati sprendžiate patinka jums ar ne, bet...
vis dėlto ar jūs esate tikras kad kokius penkis metus norėsi žiūrėti įtas pačias gėlės ? iš tikrųjų rinktis tapetus su kažkokiom gelėm, figūrom rizikinga nes vos ne visą kambarį turėsite derinti prie tapetų, pagalvėlę, užklotą, užuolaidas. jei esate tam pasirengusi, taigi ko laukiate , pirmyn !!

bent aš gėlių, nors ir kaip jas mėgčiau bet nzn ar norėčiau... nebent vieną sieną gėlem o kitos trys vienodai parinkus atspalvius..bet tokios gėlės man labai primena sovietų tapetus rolleyes.gif

na čia mano nuomonė, Jūs rinkitės pagal save 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotari: 10 vasario 2010 - 19:59
QUOTE(Lotari @ 2010 02 10, 20:57)

bent aš gėlių, nors ir kaip jas mėgčiau bet nzn ar norėčiau... nebent vieną sieną gėlem o kitos trys vienodai parinkus atspalvius..bet tokios gėlės man labai primena sovietų tapetus  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif Mano tokia pat nuomonė. Madinga, na bet... nusibostų margumyne būti. Pirmenybę visada teikiu spalvai, be jokių gėlių ir dryžių. biggrin.gif

Ką jūs manote apie kamštines lubas, dviejų atspalvių, su įmontuotomis lemputėmis virtuvėje? g.gif Čia labai madinga, ar ? biggrin.gif
Atsakyti