Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (II tema)

QUOTE(kirmeke @ 2011 06 17, 18:15)
va mes galvojam butent toki varianta tik klausimas ar siena nebijo dregmes aplink kreiaukle ir riebaliuku apie virykle? norim , kad ir praktiska butu. nes megstu gaminti ir virtuveje tikrai bus gaminama
Papildyta:
istikruju sitam reikale esu tokia "zalia". tik suprantu arba man grazu arba ne  doh.gif    noriu kad atrodytu ghraziai. tas variantas su dramblio kaulo spalva gal labiausia tiktu. nenoriu, kad namai butu ryskiu spalvu. is pradziu norejau virtuvinio komplekto rudos ir sviesiai rudos spalvos,sienu ir sviesiu, kaip dramblio kaulo, bet kai vyras pasake kad paliksim raudona siena tada visai pasimeciau.

Žiūrint koks tas raudonumas plytų ax.gif Jei jse yra ir rudų vietų, tai rudi baldai man atrodo turetų tikti, bet jei visškai raudonos, tai nžnau g.gif Raėte, akd norite raudono virtuvinio komplekto g.gif Ar nebusper daug raudonos?
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2011 06 17, 20:32)
Žiūrint koks tas raudonumas plytų  ax.gif Jei jse yra ir rudų vietų, tai rudi baldai man atrodo turetų tikti, bet jei visškai raudonos, tai nžnau  g.gif Raėte, akd norite raudono virtuvinio komplekto  g.gif Ar nebusper daug raudonos?


na pilkumo yra tik betono, daugiau niekur. uhc, kaip sunku sad.gif
Atsakyti
Laba vakara,

Noriu nuomonės, tikiuosi pakomentuosite 4u.gif

Visam bute (2 kamb., koridorius, virtuvė) bus sudėtos vienodos parketlentės (panašios, tik biškutuka šviesesnės)
user posted image

Kokia spalva dažyti sienas?

Galvojame visas sienas dažyti viena spalva (dramblio kaulo spalva ar kažkokia pan.). Arba šiek tiek pereinama galima bandyti? Gal galite patarti? 4u.gif

Dar domintų durų spalva: ar rinktis pagal parketo atspalvį, ar keliais tonais šviesesnes/tamsesnes? unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indii @ 2011 06 18, 21:03)
Laba vakara,

Noriu nuomonės, tikiuosi pakomentuosite  4u.gif

Visam bute (2 kamb., koridorius, virtuvė) bus sudėtos vienodos parketlentės (panašios, tik biškutuka šviesesnės)
user posted image

Kokia spalva dažyti sienas?

Galvojame visas sienas dažyti viena spalva (dramblio kaulo spalva ar kažkokia pan.). Arba šiek tiek pereinama galima bandyti? Gal galite patarti? 4u.gif

Dar domintų durų spalva: ar rinktis pagal parketo atspalvį, ar keliais tonais šviesesnes/tamsesnes?  unsure.gif  4u.gif


Jei būstas šviesus galima duris rinktis tamsesnio lukšto jeigu patinka. Man labiau patinka šviesesnės. Be to jei langai į pietus, tamsi faneruotė išbluks ir jau ne taip gražiai atrodys:)
Atsakyti
QUOTE(ievusia_ @ 2011 06 17, 16:15)
as apie spalvas, o jus apie lietvamzdi  doh.gif na nepykit, bet arba reiketu perskaityti atidziau arba tiesiog nepriekabiauti taip  blush2.gif jugi kiekvienam sprendimui nuotraukos nera, nebent kiekviena begti ir igyvendinti, o tada nufotografuoti  biggrin.gif

Na atsiprasau, bet as net nebandziau prie kazkuo priekabiaut, tik issakiau savo nuomone, maniau tam ir skirtos diskusijos....priedo net jei nelieciant to lietvamzdzio asmeniskai man tas variantas nekoks.
Papildyta:
QUOTE(kirmeke @ 2011 06 17, 19:15)
va mes galvojam butent toki varianta tik klausimas ar siena nebijo dregmes aplink kreiaukle ir riebaliuku apie virykle? norim , kad ir praktiska butu. nes megstu gaminti ir virtuveje tikrai bus gaminama

Plytine siena kur jinai be butu, negalima palikineti nuogos, virtuveje apsines riebalais, kitose patalpose apdulkes, issiterliuzins visa. Tokia problema issprendziama elementariausiu budu - laku. Siena reikia gerai nulakuoti, tada ir riebalu nebijos ir valysis lengvai.
Atsakyti
QUOTE(kirmeke @ 2011 06 18, 16:23)
na pilkumo yra tik betono, daugiau niekur. uhc, kaip sunku sad.gif

Gal būtų įmanoma nufotografuoti mirksiukas.gif Dėl virtuvė kompleto dar ax.gif Tokia idėja kilo. Kur siena bus ties baldais, uždėti ant plytelių stiklą rolleyes.gif Stilkas lengvai valosi, o už jo plytos matytųsi smile.gif Aišku, jei tai techologiškai įmanoma pas jus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenuorama: 19 birželio 2011 - 15:20
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 06 19, 14:50)
Plytine siena kur jinai be butu, negalima palikineti nuogos, virtuveje apsines riebalais, kitose patalpose apdulkes, issiterliuzins visa. Tokia problema issprendziama elementariausiu budu - laku. Siena reikia gerai nulakuoti, tada ir riebalu nebijos ir valysis lengvai.


suprantu, kad lakuot reikia, bet sakau ar lakas nenubyres nuo dregmes? nes wa mano mociute turi parketa lakuota tai plauna kuo sausesniu skuduriuku, kad kuo maziau dregmes. nors as asmeniskai nenoriu kad plytos butu aplink duime, geriau jau issideti plytelem, o kur siena prie laiptu ja palikt
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2011 06 19, 15:40)
Gal būtų įmanoma nufotografuoti  mirksiukas.gif Dėl virtuvė kompleto dar  ax.gif Tokia idėja kilo. Kur siena bus ties baldais, uždėti ant plytelių stiklą  rolleyes.gif Stilkas lengvai valosi, o už jo plytos matytųsi  smile.gif Aišku, jei tai techologiškai įmanoma pas jus  smile.gif



na stai tos plytos musu


hm hm, net ir ikelt nepavyko sad.gif nesuprantu kaip cia ikelt. file:///C:/Documents%20and%20Settings/taip/Desktop/P6190810.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kirmeke: 19 birželio 2011 - 15:32
QUOTE(kirmeke @ 2011 06 19, 16:55)
suprantu, kad lakuot reikia, bet sakau ar lakas nenubyres nuo dregmes? nes wa mano mociute turi parketa lakuota tai plauna kuo sausesniu skuduriuku, kad kuo maziau dregmes. nors as asmeniskai nenoriu kad plytos butu aplink duime, geriau jau issideti plytelem, o kur  siena prie laiptu ja palikt

Nemanau kad nubires jei parinksite kokibiskas medziagas, grunta, laka. O muro misini ir plytas su mediena ir lyginti neverta.Anita senamiesti gyvena tai tokia siena su slapiu skuduru pastoviai trina ir per 7 metus nieko dar nenubirejo. smile.gif
Atsakyti
na va sugalvojau, kad mano virtuve bus dvieju spalvu. sienos, grindys ir virtuvinis komplektas dramblio kaulo spalvos, o tos wietos kur plytos tai lakuosim ir paliksim plytas. ir noriu kad vonia su wirtuwe butu tokiu pacio spalvu. beje., vonioke taip pat bus plytu sienos ir bus toks pat variantas kaip virtuweje
Atsakyti
QUOTE(kirmeke @ 2011 06 19, 22:02)
na va sugalvojau, kad mano virtuve bus dvieju spalvu. sienos, grindys ir virtuvinis komplektas dramblio kaulo spalvos, o tos wietos kur plytos tai lakuosim ir paliksim plytas. ir noriu kad vonia su wirtuwe butu tokiu pacio spalvu. beje., vonioke taip pat bus plytu sienos ir bus toks pat variantas kaip virtuweje


thumbup.gif drinks_cheers.gif
Turėtų atrodyti puikiai. Pasirodyk darbų eigą ir galutinį variantą.
Ir vyrui pagyrimas, kuris pasistengė, kad ta plytinė siena liktų biggrin.gif
Tik kodėl nori, kad ir virtuvėj, ir vonioj taip pat būtų. Šių patalpų nebūtina derinti, labiau reikia atsižvelgti į tos patalpos, kuri yra šalia vonios, stilių ir spalvas.
Pvz., jei vonia šalia miegamojo, tuomet derink su jo spalvomis.
Atsakyti
Madinga-nemadinga, gražu-negražu, pigu-brangu labai jau subjektyvūs dalykai smile.gif
Aš asmeniškai visiškai spjaunu į madą lotuliukas.gif
Bet jei jau kalbėt apie madą, tai ąžuolas yra klasika, o klasika iš mados niekada neišeina mirksiukas.gif Ir visai nesvarbu, tamsus jis ar šviesus.
Manau, kas jums apsispręsti padėtų nuotraukos su šviesiomis ir tamsiomis grindimis, pasiieškokit grindų gamintojų puslapiuose ar per Google.
"Ant greičio" radau tokį pavyzdį:
http://www.solido.lt/galerija-grindys
Šitoj nuorodoj (priešpaskutinė foto) jūsų aprašytas variantas (baltos sienos ir baldai, rudos grindys) - man žiūrisi neblogai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 20 birželio 2011 - 11:00