Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

Lacoste2 jus vyras ir jusu skausmas su moteru yra nesulyginamas, kadangi mno vyras tai pat daresi didele tattoo ant rankos ir jam praktiskai net neskaudejo tongue.gif vyrai kitaip supranta skausma ir istvere ji labiau smile.gif taip po tattoo reikia butinai teptis bepanthen,kuri gali rasti pas visas mamytes auginancias vaikucius smile.gif Ar sintetinis drabuzis ar ne tai jau jikio skirtumo tose vietose kuriose neisvengiamai daraisi tatto rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

turiu ir as tattoo ax.gif dariausi lapkricio menesi... labai ilgai norejau, bet visa laika bijojau skausmo... na bet nusprendziau kad eisiu... ir ka jus sau galvojat.. neskaudejo bigsmile.gif gulejau ramiausiai skaiciau zurnala... na gal arciau pado jauciau labiau kazka (nors manau cia gal labiau ne skausmas, o kutenimas buvo, nes ziauriai bijau kutenimo blush2.gif ).. o va pvz ant kaulo visai neskaudejo thumbup.gif

nuotrauka daryta tik padarius tattoo, dabar aisku jau ne tokia ryski, biski isblukusi ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2011 05 08, 20:42)
nuotrauka daryta tik padarius tattoo, dabar aisku jau ne tokia ryski, biski isblukusi  ax.gif


Patinka 4u.gif
pradeda ir mane gundyti sita vieta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwulee @ 2011 05 08, 23:27)
Patinka  4u.gif
pradeda ir mane gundyti sita vieta  rolleyes.gif

aciu blush2.gif

siaip tikrai labai graziai atrodo... labai graziai ir su bateliai atrodo...o jei nori paslepti, aukstesniu batelius kokius uzdedi...

va, nupirkau dar is foto, kaip su bateliu atrodo biggrin.gif tik spalva jau per daug isblukusi, nes su pedkelnem ten blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kissa666: 08 gegužės 2011 - 22:46
QUOTE(pudrine @ 2011 05 08, 21:20)
Lacoste2 jus vyras ir jusu skausmas su moteru yra nesulyginamas, kadangi mno vyras tai pat daresi didele tattoo ant rankos ir jam praktiskai net neskaudejo tongue.gif vyrai kitaip supranta skausma ir istvere ji labiau smile.gif taip po tattoo reikia butinai teptis bepanthen,kuri gali rasti pas visas mamytes auginancias vaikucius smile.gif Ar sintetinis drabuzis ar ne tai jau jikio skirtumo tose vietose kuriose neisvengiamai daraisi tatto rolleyes.gif

Del sintetikos.Skirtumas didelis,nes sintetika neleidzia kvepuoti tatuiruotei,o ypac tai aktualu vasara.Del skausmo,pasak legendos,moterys labiau "pernesa" skausma... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 08, 21:20)
Lacoste2 jus vyras ir jusu skausmas su moteru yra nesulyginamas, kadangi mno vyras tai pat daresi didele tattoo ant rankos ir jam praktiskai net neskaudejo tongue.gif vyrai kitaip supranta skausma ir istvere ji labiau smile.gif taip po tattoo reikia butinai teptis bepanthen,kuri gali rasti pas visas mamytes auginancias vaikucius smile.gif Ar sintetinis drabuzis ar ne tai jau jikio skirtumo tose vietose kuriose neisvengiamai daraisi tatto rolleyes.gif


Čia truputį nusišnekėjot ax.gif
Tai jei man keturis kartus badant save neskaudėjo (na kažkiek skaudėjo, bet ne taip, kad klykčiau verkčiau ar dar bala žino kas. Tiesa, man tas skausmas patiko), tai reiškia, kad aš vyras/vyriška?
Kiekvienas žmogus, nesvarbu ar tai vyras ar moteris ar ir toks ir toks, skausmą "perneša" skirtingai.
Apie drabužius irgi klaidinat žmones g.gif Tattoo turi kvėpuoti.
Jei nežinot ar žinot netiksliai, neskleiskite dezinformacijos, nes po to kiti paskaitys ir skleis dezinformaciją toliau.
QUOTE(Lacoste2 @ 2011 05 09, 07:15)
Del sintetikos.Skirtumas didelis,nes sintetika neleidzia kvepuoti tatuiruotei,o ypac tai aktualu vasara.Del skausmo,pasak legendos,moterys labiau "pernesa" skausma... biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lacoste2 @ 2011 05 09, 07:15)
Del sintetikos.Skirtumas didelis,nes sintetika neleidzia kvepuoti tatuiruotei,o ypac tai aktualu vasara.Del skausmo,pasak legendos,moterys labiau "pernesa" skausma... biggrin.gif

Legenda ar ne, bet ir savo patirties sutinku su siuo teiginiu drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
is savo patirties zinau,kad kai dedasi sasai ant tatoo nedraskykit,ir neleiskit kad rubai trintu,kol neuzgijo.Turiu ant kaklo playboy zuiki,deja nuo marskineliu,nors ir saugojau,apsitrindavo sasas nuo kaspinelio ir siek tiek auksciau,beje pastoviai saules spinduliai kaitindavo-pabluko gana greitai,reikia dabar ryskinti doh.gif ir siaip tatoo nemegsta saules,nes labai jau blunka tatoo...o ant kojos irgi kur tatoo ,kai einu degintis net kremuka nuo saules uztepu,ji liuks jau 4 metai atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasmucka @ 2011 05 09, 16:14)
is savo patirties zinau,kad kai dedasi sasai ant tatoo nedraskykit,ir neleiskit kad rubai trintu,kol neuzgijo.Turiu ant kaklo playboy zuiki,deja nuo marskineliu,nors ir saugojau,apsitrindavo sasas nuo kaspinelio ir siek tiek auksciau,beje pastoviai saules spinduliai kaitindavo-pabluko gana greitai,reikia dabar ryskinti  doh.gif  ir siaip tatoo nemegsta saules,nes labai jau blunka tatoo...o ant kojos irgi kur tatoo ,kai einu degintis net kremuka nuo saules uztepu,ji liuks jau 4 metai atrodo  ax.gif

Sutinku su viskuo ka sakot smile.gif Deja daugelis pasidare tatuiruote neima situ dalyku i galva,ko pasekoje tatoo arba susigadina,arba pradeda blukt,ir kaltinami dada jau meistrai... smile.gif
Atsakyti
na mano tetis turi tattoo jau 7metai, ir ant saules buna be jokiu kremu ir ji kokia buvo tokia ir likus nei kiek neisbluko g.gif gal priklauso ir nuo dazu?
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 09, 17:26)
na mano tetis turi tattoo jau 7metai, ir ant saules buna be jokiu kremu ir ji kokia buvo tokia ir likus nei kiek neisbluko g.gif gal priklauso ir nuo dazu?

be abejo priklauso ir nuo dazu,ir to kas ja dare.Kita vertus,gal tatuiruote yra ten,kur saules gauna mazai/retai?
Atsakyti
Na jis turi ant nugaros kuri eina per abi rankas iki alkuniu ir bent jau ant ranku tai tikrai gauna saules nemazai. jis daresi amerikoi ir nereikejo nei kremais teptis nei niekuo, labai grazei sugijo viskas ir ne taip kaip pas mane po padarymo kokia buvo ryski tokia liko ir iki siol thumbup.gif o pas mane siek tiek pablukusi verysad.gif
Atsakyti