Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

lb graži thumbup.gif thumbup.gif ir nereik nieko spalvint biggrin.gif thumbup.gif
faustluk> vis nesulaukiu tavo tattoo biggrin.gif o jau nekantrauju pamatyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bonduelle @ 2012 01 31, 21:41)
Konturas 3.5 val.Po 10 dienu  dar 4 val.Laukia dar spalvinimas,bet meistras isvaziavo,lauksiu pavasario

tikrai laabai gražu wub.gif jei ne paslaptis, kiek mokėjot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonduelle @ 2012 01 31, 10:48)
Foto padaryta iskart po darbo


thumbup.gif

Sveikos mergaites,as apie tatto dar tik galvoju,tai vis girdziu,o kaip atrodysi,kai pasensi,ogi kaip kaip,ar su ar be tatto nekaip lotuliukas.gif
skausmo nebijau,po permanento likau gyva,liksiu it po tatto bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linete33: 31 sausio 2012 - 21:43
QUOTE(venus*from*mars @ 2012 01 31, 22:35)
tikrai laabai gražu  wub.gif  jei ne paslaptis, kiek mokėjot? ax.gif


Cia buvo dovana))kiek zinau.vaikinui pilnai istatuiruota( spalvota )ranka nuo peties iki rieso)apie 3-4 tukst.litus
Atsakyti
O spalvotos ar juodos tattoo yra brangesnes?
Atsakyti
QUOTE(invisible_shadow @ 2012 02 01, 11:04)
O spalvotos ar juodos tattoo yra brangesnes?

Kaina nesiskiria schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2012 01 31, 22:41)
thumbup.gif

Sveikos mergaites,as apie tatto dar tik galvoju,tai vis girdziu,o kaip atrodysi,kai pasensi,ogi kaip kaip,ar su ar be tatto nekaip  lotuliukas.gif
skausmo nebijau,po permanento likau gyva,liksiu it po tatto  bigsmile.gif


nu zinai su tuo kaip atrodysi mane uzknisa! Mano tatoo tokioj vietoj, kad senatvej ten vajeeee kas gali detis. Siaip 35m moterims po 2 gimdymu pilvukas atrodo pagal isisvazdavimus zinot kaip. Ogis, tatoo neleis tai vietai susent bigsmile.gif Va, ir sportuosiu iki senatves, kad pilvas nenusikabintu, needu visko is eiles ir neesiu. TAi tatoo neturetu but siokia tokia...

M A, ideciau foto, bet mano fotikas didelis ir fotkina kitus, o ne mane pacia 4u.gif NA, gal is bedos is telefono sukelsiu..PAciai idomu paziuret kaip tai atrodo nuotraukose cool.gif Greitai bigsmile.gif
Atsakyti
laukiu tada toliau thumbup.gif aš balandį galvoju gal jau reiks pasidaryt tattoo, strategiškai patogiausią laiką pabandžiau išsirinkt biggrin.gif
Atsakyti
Yra skirtumas tikrai tarp paprasto ir spalvoto,juk dazai irgi kainuoja
Atsakyti
QUOTE(invisible_shadow @ 2012 02 01, 12:04)
O spalvotos ar juodos tattoo yra brangesnes?



QUOTE(bonduelle @ 2012 02 01, 21:06)
Yra skirtumas tikrai tarp paprasto ir spalvoto,juk dazai irgi kainuoja


Cia manau kaip kokiam salone. Salone kuriame as dariausi tattoo, tai kaina nesiskiria spalvota ar juoda, net tinklapyje meistras ta pabrezes.

P.S. bonduelle, tattoo superine, labai dailiai ziurisi, bet as matyt neissedeciau tiek laiko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emigrante: 01 vasario 2012 - 20:21
QUOTE(bonduelle @ 2012 02 01, 20:06)
Yra skirtumas tikrai tarp paprasto ir spalvoto,juk dazai irgi kainuoja

Tai tiek juodi, tiek spalvoti, gal vienodai kainuoja smile.gif
Atsakyti
Niekaip neapsisprendziu ar iskentesiu sita skausma, bet taip norisi, visgi penktadieni zadu eiti ir tartis del datos ax.gif

http://www.sodahead......rls%252B1.JPG
Atsakyti