Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

QUOTE(bonduelle @ 2012 05 17, 09:20)
Keista labai((( O koks rysys tarp alkogolio naudojimo ir tattoo? Mano specai su patirtim,dirbantys daug metu ir cia ir uzsienyje,net neminejo nekada apie tokius dalykus....)))gerdavom,viskas buvo OK.


Na man buvo pasakyta todel,kad gali iseiti tatu is konturu, kadangi mano tatu su spalvom, tai manau todel, nes minejo jei isgersiu,ir iseis tato is konturo tai jau cia mano atsakomybe. Tai ir nerizikavau smile.gif
Is siaip jokiu pleistru liepe nedet, leist kvepuot odai, patepu bepanten plius,o po 7 dienu(kai nukrenta sasiukai) reikes tept contractubex tepaliuku nuo randu, na, kad oda greiciau atsigautu,ir atstatytu i buvusia padeti.
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
Įsiveršiu į temą unsure.gif Vakar pasidariau tattoo. Ant nugaros, tiksliau ant sprando . Paaiškino meistras kaip prižiūrėti, tačiau šiandien atsikėlusi ant paklodės radau savo tatuiruotės kontūrus, t.y. dažus. Stengiausi nemiegoti ant nugaros , bet matyt neišėjo, nesukontroliuoji savęs per miegus. Ir ten tikrai ne kraujas , o dažai. Taip turi būti ? Labai sunerimau , nes meistras neminėjo apie tokius dalykus ir internete info nerandu. Baisu ,kad man ji visai išbluks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(French kiss @ 2012 05 22, 10:11)
Sveikos merginos smile.gif
Įsiveršiu į temą  unsure.gif  Vakar pasidariau tattoo. Ant nugaros, tiksliau ant sprando . Paaiškino meistras kaip prižiūrėti, tačiau šiandien atsikėlusi ant paklodės radau savo tatuiruotės kontūrus, t.y. dažus. Stengiausi nemiegoti ant nugaros , bet matyt neišėjo, nesukontroliuoji savęs per miegus. Ir ten tikrai ne kraujas , o dažai. Taip turi būti ? Labai sunerimau , nes meistras neminėjo apie tokius dalykus ir internete info nerandu. Baisu ,kad man ji visai išbluks unsure.gif


Man pora dienu maike tepe dazai, bet tai nieko cia tokio.
Atsakyti
Man irgi 3-4 dienas trupėjo dažai.
Labiausiai blunka dažnai deginantis, nes oda vis regeneruoja.
Atsakyti
gal kuri uzmate kokiu graziu tatuskiu su peledom ar laumzirgiais? Vis ieskau nete ir mazai ka terandu smile.gif Gal kas turi kazka kolekcijoje biggrin.gif ar ideju esate maciusios idomiu ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FrostyFrosty: 25 gegužės 2012 - 14:30
Mano tattoo... , dar šviežia... , daryta teotattoo wub.gif
user posted image
Atsakyti
o čia, šioje temoje, galima gauti konsultacijos, kur geriausia pasidaryti tatoo?.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lijan @ 2012 07 01, 14:29)
Mano tattoo... , dar šviežia... , daryta teotattoo  wub.gif
user posted image

Man laaaaaaaaaaaaaabai daili wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lijan @ 2012 07 01, 13:29)
Mano tattoo... , dar šviežia... , daryta teotattoo  wub.gif
user posted image

thumbup.gif labai grazu..taip indiskai atrodo man..
Atsakyti
Man irgi patinka, ypač todėl, kad labai subtili, moteriška ir išbaigta. drinks_cheers.gif

Dėl rekomendacijų, tai aš Ramastatto dariausi pas Paulių. Esu labai patenkinta, nes padarė gražiau nei tikėjausi, labai ryški ir kruopščiai iki paskutinės žvaigždelės atlikta tatuiruotė.
Atsakyti
smile.gif+2012 07 02, 14:44-->
QUOTE(Snieguole smile.gif @ 2012 07 02, 14:44)
Man irgi patinka, ypač todėl, kad labai subtili, moteriška ir išbaigta.  drinks_cheers.gif

Dėl rekomendacijų, tai aš Ramastatto dariausi pas Paulių. Esu labai patenkinta, nes padarė gražiau nei tikėjausi, labai ryški ir kruopščiai iki paskutinės žvaigždelės atlikta tatuiruotė.


o jei noriu tik du kiniškus ženkliukus?.. smile.gif neužsibrangins per daug? paprastus juodus... Tik copy->paste ant mano dos reiks padaryti biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 07 02, 13:44-->
QUOTE(Snieguole smile.gif @ 2012 07 02, 13:44)
Man irgi patinka, ypač todėl, kad labai subtili, moteriška ir išbaigta.  drinks_cheers.gif

Dėl rekomendacijų, tai aš Ramastatto dariausi pas Paulių. Esu labai patenkinta, nes padarė gražiau nei tikėjausi, labai ryški ir kruopščiai iki paskutinės žvaigždelės atlikta tatuiruotė.

As pas ji uzsirasius rugseji antrai tattoo ax.gif
Atsakyti