Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

QUOTE(Tutia @ 2012 08 01, 10:10)
čia dar labai daug šašiuko, nėra viskas nusilupę. Laukiu, kol nusilups  ax.gif  o šiaip, per visą gyjimo laiką nešiojau atviras balerinkes, kurios nesilietė visai su tattoo  g.gif

tai gal padarė prastai? unsure.gif nes aš irgi galvoju apie šią vietą, bet jei kas metus reiks ryškinti,tai nežinau...
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2012 07 30, 19:21)
na, pasidariau vis gi ne ant šonkaulių, ne ant rankos, bet ant pėdos smile.gif



o kaip tokia vieta skausmo atzvilgiu? nes pati ziauriai gundausi naujai tattoo. esu sugalvojusi, ko noriu, bet del vietos nesu tikra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2012 09 12, 23:51)
o kaip tokia vieta skausmo atzvilgiu? nes pati ziauriai gundausi naujai tattoo. esu sugalvojusi, ko noriu, bet del vietos nesu tikra smile.gif



Turiu ant pedos tattoo, neturiu su kuo lygint, nes ji mano pirmoji, bet kantrybes iskenteti tikrai reikia, o ypac kai daro ant kauliuko ir ant ypac plonu pedos vietu.Net meistras sake drasu pirma tattoo tokioj vietoj! Del ryskumo kur panelei tattoo padaryta, manyciau su kokybe tikrai kazkas negerai, as dariausi Kaune Ink Tattoo studijoje, spalva kuo ryskiausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2012 09 12, 21:43)
tai gal padarė prastai? unsure.gif  nes aš irgi galvoju apie šią vietą, bet jei kas metus reiks ryškinti,tai nežinau...

Nuėjau ryškinti antrą kartą, meistras sako, kad tai problematiška vieta (vistiek, ir batai ir kojinė pasitrina), kad gali tekti ateiti ir trečią kartą unsure.gif bet dabar sugijo po antro karto, tai įkelsiu foto. Nesu 100% patenkinta, bet šiaip gana gerai dabar smile.gif

QUOTE(*agnyte* @ 2012 09 12, 22:51)
o kaip tokia vieta skausmo atzvilgiu? nes pati ziauriai gundausi naujai tattoo. esu sugalvojusi, ko noriu, bet del vietos nesu tikra smile.gif

man tai visai neskaudėjo, tik šiek tiek nemalonus jausmas, bet tai tikrai ne skausmas. Už ausies kai darė, tai išvis kuteno ir patiko wub.gif

Va mano pėda po antro apsilankymo:

user posted image

Palyginus, kaip buvo...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutia: 15 rugsėjo 2012 - 15:58
QUOTE(Apollo @ 2012 08 06, 17:32)
nu gal grazu, bet man vistiek kazkaip asocijuojasi su gyvunu zymejimu smile.gif

Kiekvienam savo mirksiukas.gif

O as jau pradejau antra, visgi per karta nepadare, o dirbo 3,5val dar sake liko darbelio porai val. rolleyes.gif
Atsakyti
kur klaipedoje be danio galima pasidaryt tattoo? zinoma, kad meistru butu galima pasitiketi, ir noretusi kad nereiktu labai ilgai laukti eileje
kazin kaip kofi studija? dabar daryciaus tik uzrasa rieso vidinej pusej, tai aisku nereikia kazkokio super meistro biggrin.gif bet visgi noretusi kruopstumo, nors tik uzrasas, bet visgi liks visam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venus*from*mars: 16 rugsėjo 2012 - 18:25
Mano viena pazystama sake daresi toj studijoj tai padare tikrai kruopsciai smile.gif As dariausi Danio studijoj,bet pas Natalija tai uz daug mazesne tattoo sumokejau 100 lt,o ji 80 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2012 09 16, 20:53)
Mano viena pazystama sake daresi toj studijoj tai padare tikrai kruopsciai smile.gif  As dariausi Danio studijoj,bet pas Natalija tai uz daug mazesne tattoo sumokejau 100 lt,o ji 80 unsure.gif

gal jusu pazystama taip pat uzrasa daresi? smile.gif
Atsakyti
Nea,ji raide daresi kaip ir as mirksiukas.gif Gal koki karta parodysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonduelle @ 2012 01 31, 10:48)
user posted image
Foto padaryta iskart po darbo


Kiek maždaug gali kainuoti tokio dydžio?
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2012 09 15, 15:57)
Nuėjau ryškinti antrą kartą, meistras sako, kad tai problematiška vieta (vistiek, ir batai ir kojinė pasitrina), kad gali tekti ateiti ir trečią kartą  unsure.gif  bet dabar sugijo po antro karto, tai įkelsiu foto. Nesu 100% patenkinta, bet šiaip gana gerai dabar smile.gif
man tai visai neskaudėjo, tik šiek tiek nemalonus jausmas, bet tai tikrai ne skausmas. Už ausies kai darė, tai išvis kuteno ir patiko  wub.gif

Va mano pėda po antro apsilankymo:

user posted image

Palyginus, kaip buvo...

user posted image


Sia vasara kaip tik pasidariau toje vietoje tatuiruote, bet nezinojau, kad tai problemiska vieta.. blink.gif Dabar pergyvenu, kad tikriausiai ir man po kiek laiko reikes ryskinti, nes pas mane irgi uzrasas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Asara2 @ 2012 09 27, 19:02)
Sia vasara kaip tik pasidariau toje vietoje tatuiruote, bet nezinojau, kad tai problemiska vieta..  blink.gif  Dabar pergyvenu, kad tikriausiai ir man po kiek laiko reikes ryskinti, nes pas mane irgi uzrasas  unsure.gif

aš ryškinau iškart po pirmo šašiuko nusilupimo smile.gif tai jeigu jums viskas gražiai nusilupo ir ryški tattoo, tai nereikia ir ryškinti smile.gif po kurio laiko gal ir apsitrins.. kaip ir visur, manau smile.gif
Atsakyti