Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

QUOTE(emigrante @ 2011 04 04, 07:16)
sita man nlb, galima ir ydomaiu inicialus isdestyti, originaliau. BEt jeigu patinka kaspineliai tai gal gal...
thumbup.gif  thumbup.gif  man labai grazu, tik jei sau pasirinkciau pakeisciau keleta detaliu, daryciau tik juoda, bet ideja ir darbas tikrai grazus wub.gif

as irgi maniau kad spalvotos nesidarysiu, betlabai dziaugiuosi kad dariau butent taip. tadar tos spalvos labai svelnios ir atrodo super , nekrenta i aki, bet suteikia svelnmo ir moteriskumo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shvyzy @ 2011 04 04, 02:48)


labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(uppity @ 2011 04 06, 14:28)
labai grazu  wub.gif

Aciu aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif as taip pat planuoju greitu laiku pasidaryti tattoo, bet vat vieta gasdina, nes skausmo zinoma nemegstu schmoll.gif Bet esu pasiryzusi kad ir verkt, bet iskesiu lotuliukas.gif O vieta butu nuo stuburo kaulo pradzios ir taip zemyn, ne per visa nugara, o mazdaug iki menciu pradzios. Tattoo butu tokia:

user posted image

Kaip jums rastas? ga turite ka pasiulyti? g.gif
Atsakyti
Sweikutes.... ieskaus as ir tattoo...noriu daryt ant kojos....norejau juru arkliuko..bet kiek zejau internete neradau sau patinkancio doh.gif ,paskui galvojau apie drugeli ..bet pagoglinau jo reiksme unsure.gif
Aplamai gal kuri turit tatoo reiksmiu daugiau... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2011 04 21, 20:04)
Sweikutes.... ieskaus as ir tattoo...noriu daryt ant kojos....norejau juru arkliuko..bet kiek zejau internete neradau sau patinkancio  doh.gif ,paskui galvojau apie drugeli ..bet pagoglinau jo reiksme  unsure.gif
Aplamai gal kuri turit tatoo reiksmiu daugiau... 4u.gif


Kiekvienam žmogui tattoo reikšmės skirtingos. Kai aš dariausi tattoo. buvo atėjus mergina, kuri net nežinojo kur ir ko nori, tai pradėjo meistro klausinėti apie reikšmes. Meistras apnuogino koją, parodė savo tattoo (Švyturio alaus butelis ir peleninė) ir sako "kaip manot ką ji reiškia? jums nieko rimto, o man labai daug".
Atsakyti
QUOTE(Inguteliute @ 2011 04 21, 20:00)
Sveikutes  4u.gif  as taip pat planuoju greitu laiku pasidaryti tattoo, bet vat vieta gasdina, nes skausmo zinoma nemegstu  schmoll.gif Bet esu pasiryzusi kad ir verkt, bet iskesiu  lotuliukas.gif  O vieta butu nuo stuburo kaulo pradzios ir taip zemyn, ne per visa nugara, o mazdaug iki menciu pradzios. Tattoo butu tokia:

user posted image

Kaip jums rastas? ga turite ka pasiulyti?  g.gif

labai grazus sriftas! 4u.gif o ka reiskia tie zodziai?
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2011 04 21, 20:04)
Sweikutes.... ieskaus as ir tattoo...noriu daryt ant kojos....norejau juru arkliuko..bet kiek zejau internete neradau sau patinkancio  doh.gif ,paskui galvojau apie drugeli ..bet pagoglinau jo reiksme  unsure.gif
Aplamai gal kuri turit tatoo reiksmiu daugiau... 4u.gif

Tai tą jūrų arkliuką meistras padarys kokį tu nori ir įsivaizduoji smile.gif nebūtina iš interneto kopijuoti. O dėl reikšmių, tai manau čia kiekvienam individualiai turi reikšti, o ne bendrai visiems smile.gif
Atsakyti
Jau issirinkau ....du delfinai(juos kai pamaciau kitu net nebeieskojau,..) ...o is paskos plaukia du mazi delfinukai ...(ca vyro mintis,nes norejau vaiku inicialu...ir su potekse kad ateiti artimiausioi ten plauks ir treciasis/oji wub.gif ),antradieni eisiu sneket del tatu ...o po visko pasirodysiu ir jum ax.gif
Atsakyti
noreciau kazko panasaus ant nugaros..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ojojojIeva @ 2011 04 24, 11:53)
noreciau kazko panasaus ant nugaros..
user posted image


nugaros apačioje?

Man ten tokia banali vieta schmoll.gif taip ir įsivaizduoju merginą su tigriniais aukštakulniais, trumpa maikute, pasilenkusi ir matosi raudoni stringai ir ta tattoo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 04 24, 17:48)
nugaros apačioje?

Man ten tokia banali vieta  schmoll.gif taip ir įsivaizduoju merginą su tigriniais aukštakulniais, trumpa maikute, pasilenkusi ir matosi raudoni stringai ir ta tattoo  doh.gif

na taip banaloka...bet man grazu smile.gif ir ja darausi tik del saves ir MB ...nedemonstruosiu kitiem tongue.gif
Atsakyti