Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

sveikos paneles as su klausimeliu gal zinote jonavoje gera tattoo meistra? nusprendzau pasidaryti bet nerandu gero meistro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lipnuske @ 2013 06 10, 12:28)
ir patinka ir simbolizuoja...nesidarau tattoo is paveikslelio, viska pasipaisau pagal save dar smile.gif  bet si labai patinka ir yra viena idealiausiu laivo tattoo,kurias esu macius 4u.gif



jei ne tik patinka, o dar ir simbolizuoja jums kazka, tai tikrai darykites mirksiukas.gif
Atsakyti
copy/paste cia... Kazkaip dvi identiskos temos...
Mano laumzirgis, pirmoji tattoo...
user posted image
Atsakyti
pas mane toj pacioj vietoj drugelis thumbup.gif o laumzirgis jusu grazutis mirksiukas.gif
Atsakyti
svarstau apie maza tatoo, ant kaklo, virs stuburo slankstelio.
tik nesugalvoju kas ten tiktu? zodis? koks piesinukas?
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 25 birželio 2013 - 15:07
as kazkada norejau toj vietoj mazo voriuko,,,bet persigalvojau,pasidariau drugely zemiau,tarp menciu:) o kai kirpimas kare trumpas,tai ta vieta labai gerai matosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 06 25, 16:12)
as kazkada norejau toj vietoj mazo voriuko,,,bet persigalvojau,pasidariau drugely zemiau,tarp menciu:) o kai kirpimas kare trumpas,tai ta vieta labai gerai matosi thumbup.gif



mano irgi trumpas kirpimas. kai kada ilgesni plaukai- nesimatytu, kai kada trumpesni.
oj ne, voru ziauriai bijau... blink.gif
maciau visokiu variantu-
kregzde
sirdele
drugelis?

bet kazkodel isivaizduoju kad butu labai grazu jei butu koks uzrasas toj vietoj..bet koks?
hieroglifai jau kaip ir nuvalkiota man.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 25 birželio 2013 - 16:26
QUOTE(taša @ 2013 06 25, 17:25)
mano irgi trumpas kirpimas. kai kada ilgesni plaukai- nesimatytu, kai kada trumpesni.
oj ne, voru ziauriai bijau... blink.gif
maciau visokiu variantu-
kregzde
sirdele
drugelis?

bet kazkodel isivaizduoju kad butu labai grazu jei butu koks uzrasas toj vietoj..bet koks?
hieroglifai jau kaip ir nuvalkiota man.. unsure.gif


del hieroglifu, tai juk galima imti nebutinai japoniskus arba kiniskus... galima pasiziureti ir ka nors kitka (kokia piktograma arba maju)
Atsakyti
O drugeliai ir kregzdes nenuvalkiota? unsure.gif As uz tai,kad zmogaus tatuiruote turetu prasme ir svarba tik jam vienam,o ne darytis tokias "masines",kurias darosi dar puse pasaulio smile.gif
Atsakyti
kas grazu tas ir nuvalkiota biggrin.gif daug kam grazu rozes,tai kodel jai as ja pasidarysiu bus nuvalkiota? lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne,nu negi Jums dar neatsibodo visos tos vienodos tatuiruotes (pvz.: begalybes zenklas, skrendantys pauksciai, natos ir pan.?). Jei ta roze daroma ne vien tam, kad tik pasidaryt, ji jokiu budu nebus nuvalkiota mirksiukas.gif
Atsakyti
o kodel man turetu atsibosti drugelis?ir darausi nedel kito o del saves.jei viena pasidare tai vsio uzdrausta kitiems? lotuliukas.gif nemanau kad daznai susitinka zmones turintys panasias tatoo rolleyes.gif beje del skonio nesigincijama, vieniem patinka maju rastai kitiems natos, skonio reikalas . cool.gif
Atsakyti