Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės drabužių, avalynės parduotuvės

Apklausa: Kiek išleidžiate per mėnesį pirkdamos drabužius internetu (tiek užsienio parduotuvėse, tiek LT)? (380 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kolkas nesu internetiniu parduotuviu manjake, bet pamazu jas imu pripazinti irpamegti smile.gif be to labai patogu smile.gif
Atsakyti
Norėčiau pabandyti, tik kad visur jau labai brangei. g.gif Už tą atsiuntimą...
Atsakyti
QUOTE(Young @ 2010 04 09, 17:16)
Norėčiau pabandyti, tik kad visur jau labai brangei.  g.gif  Už tą atsiuntimą...



na,as pradedu nuo lietuvisku internetiniu parduotuviu....o paskui...bus matyt smile.gif
Atsakyti
Neperku. Abejoju, ar teisingai įsivaizduoju tai, ką matau nuotraukoje, bijau, kad realus drabužis mane nuvils.
Atsakyti
rūbus, batus perku tik internetu
Atsakyti
o as vis su dydziais nepataikau..ypac batu sad.gif kazkoks uzkeikimas schmoll.gif
Atsakyti
batu internetu nelabai noriu pirkt, nes manokoja tokia, kad ir matuojantis sunkiai batus sau issirenktu, kad dydis atitiktu
Atsakyti
QUOTE(kliurka @ 2010 04 16, 10:36)
Neperku. Abejoju, ar teisingai įsivaizduoju tai, ką matau nuotraukoje, bijau, kad realus drabužis mane nuvils.



Kiek zinau lietuviskose internese parduotuvese galima grazinti per 14 dienu. smile.gif asq jei jie geranoriski,as buvau is vienos uzsisakius chalata,ir netiko, ir pasiskambinau ir sutiko pakeisti i man tinkama...
Atsakyti
Kaip zinia, akcijos ten buna kasdien 50, 60 ar net 80% nuolaidos. Keleta kartu pirkau is ten, deja kokybe mane labai nuvyle... kadangi siame puslapyje ivairiu firmu batai, pasidalinkite patirtimi, kurie is tikruju verti demesio?

taip pat manau tema butu naudinga, pasidalinti geromis akcijomis. Na pvz siandien nuolaida Steven batams, bet gal ju kokybe visai nekokia, tad ir neverta ziureti, o gal atvirksciai smile.gif


Atsakyti
6pm - vienas mano mėgstamiausių thumbup.gif iš ten esu pirkusi ne tik batus rolleyes.gif baby phat rankinė, kurią ten įsigijau su berods 50% nuolaida tarnauja puikiai, apie gražesnę negalėjau ir svajoti (bet čia skonio reikalas wink.gif ). Batų pirkau bene 4 poras - Lacoste su nerealia nuolaida thumbup.gif italų Via Spiga už 26$ unsure.gif doh.gif ir dar keletą, bet kol kas ne visus nešiojau, tai kaip nešiosis nežinau biggrin.gif (čia vėlgi ne 6pm bus kaltas, jei nesinešios, ne jie batus gamina biggrin.gif ).

Bet kuriuo atveju, 6pm paieškojus galima rasti laaabai gerų dalykėlių verta dėmesio kaina. thumbup.gif Tik reikia atkreipti dėmesį, kad tos "vienadienės" akcijos kainos kartais galioja jau ir prieš tai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2010 04 24, 03:29)
Kaip zinia, akcijos ten buna kasdien 50, 60 ar net 80% nuolaidos. Keleta kartu pirkau is ten, deja kokybe mane labai nuvyle... kadangi siame puslapyje ivairiu firmu batai, pasidalinkite patirtimi, kurie is tikruju verti demesio?

taip pat manau tema butu naudinga, pasidalinti geromis akcijomis. Na pvz siandien nuolaida Steven batams, bet gal ju kokybe visai nekokia, tad ir neverta ziureti, o gal atvirksciai  smile.gif


o kokiu firmu batai jus nuvyle?
Atsakyti
visai ne i tema pakeite pavadinima blink.gif

Justina, as pirkau firmos Fitzwell, turejau basutes ir sliopkes tai ir sezono neatlaike man doh.gif doh.gif
Atsakyti