Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės drabužių, avalynės parduotuvės

Apklausa: Kiek išleidžiate per mėnesį pirkdamos drabužius internetu (tiek užsienio parduotuvėse, tiek LT)? (380 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
O aš tai kažkaip nesiryžtu pirkti internetu, vis kažkaip dėl dydžio bijau suklysti, ypač batų, nes rūbus tai dar galima pataisyt.... blush2.gif Na bet gal reiks pabandyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamadija: 04 rugpjūčio 2010 - 12:19
QUOTE(mamadija @ 2010 08 04, 12:18)
O aš tai kažkaip nesiryžtu pirkti internetu, vis kažkaip dėl dydžio bijau  suklysti, ypač batų, nes rūbus tai dar galima pataisyt.... blush2.gif  Na bet gal reiks pabandyti smile.gif


Vieną kart pabandžiusi,negalėsite sustot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Drugeliai @ 2010 08 04, 13:20)
Vieną kart pabandžiusi,negalėsite sustot  mirksiukas.gif


Tai jau tikrai drinks_cheers.gif lotuliukas.gif Paskui reikia stengtis sustoti, nes kuo toliau, tuo sunkiau doh.gif Kol nepirkau internetu, isvis tiek daug nepirkau. Budavo, reikia kazko, ieskai, nusiperki. O internete - milziniskos pagundos prisipirkt to, ko visai nereikia doh.gif biggrin.gif
Siaip juk neisi i parduotuves kasdien. O kai perki internetu, gali eit nors ir kelis kartus per diena biggrin.gif Todel ir perki zymiai daugiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 05 rugpjūčio 2010 - 08:05
QUOTE(VVaiva @ 2010 07 08, 22:34)
Kai kas zymiai pigiau, bet apskritai tai tiesiog daug daug geriau  biggrin.gif Jei supratot, ka norejau pasakyti  doh.gif Tiesiog pasirinkimas milijona kartu didesnis, kokybiskos, vardines ar tiesiog geros prekes kainuoja kapeikas, lyginant su LT kainom  doh.gif
Labai geras pavyzdys - batai ir virsutiniai lauko rubai. Dolitoje bet kokie normalesni ilgaauliai kainuoja apie 1000 Lt. Seniau tai kaip ir normali kaina uz gerus batus atrode  doh.gif  doh.gif Pradejus pirkti JAV, man batai, brangesni, nei 200 Lt, jau atrodo OHO, brangus  lotuliukas.gif
Tiek ilgaaulius, tiek sportbaciukus, tiek basutes, kainavusias 500-1000 Lt ar daugiau, visai nesunkiai galima nusipirkti iki 200 Lt  rolleyes.gif
Tarkim, Lacoste sportbacius perku JAV po 100 - 150, Miss Sixty - iki 200, Diesel - 100 - 150... Neseniai parsisiunciau Diesel basutes is JAV uz 110 Lt, o Step Tope lygiai tokias pat pamaciau uz 500 Lt  doh.gif Na, per gera akcija Roberto Cavalli prabangias basutes nusipirkau uz 200 Lt... Guess avalyne ir rankines - zymiai pigiau, nei pas mus... Vardint galima be galo  doh.gif Bet cia turbut tema ne apie  tai  blush2.gif  biggrin.gif


Jazau kaip idomu,beto rodos mano megstamiausias firmas isvardinote wub.gif Gal galite pasidalinti linkais,is kur siunciates 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2010 08 05, 12:50)
Jazau kaip idomu,beto rodos mano megstamiausias firmas isvardinote wub.gif Gal galite pasidalinti linkais,is kur siunciates 4u.gif

biggrin.gif Perku per tarpininkes. Cia galit paziurinet - temu pirmuose puslapiuose surasytos parduotuves, bet galima pirkti beveik is bet kur, jei tik randat patinkanti daikta mirksiukas.gif

http://www.supermama...p?showforum=139

Didziules akcijos batams buna www.6pm.com, labai daug geru dalyku galima rast www.amazon.com...
Beveik visada verta palaukti nuolaidos, neskubet pirkti is karto rolleyes.gif Kainos daznai kinta, reikia kartais pagaudyt biggrin.gif
Parduotuviu begale, ziurint, ko ieskot. Galima paciai knistis internete, jei zinot, ko norit. Arba Internetiniu parduotuviu foruma verta paskaitinet - ten merginos dalijasi informacija, kur kokios nuolaidos, kokie nuolaidu kodukai ar ispardavimai drinks_cheers.gif
Atsakyti
O gal rastuotas pedkelnes kur uzmatete? Niekur intike nerandu
Atsakyti
Drabuziu ir batu parduotuves interneta gal ir gerai ,tik kad visada atitiktu ismeras, as niekada neperku rubu ar batu internete , nes nepasimatavus niekada neperku
Atsakyti
O man baisu. O jei netiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agonija4 @ 2010 09 08, 14:48)
O man baisu. O jei netiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje?..  g.gif


Ziurint ka pirksit mirksiukas.gif Jei skarmaliuka uz 10$, tai visko gali buti biggrin.gif Patikimiausias budas neprasaut - sekti akcijas, nuolaidas ir pirkti geros firmos daikta su didele nuolaida (uz tuos pacius 10$ galit nusipirkti 100$ kainavusi ruba). Be to, laikui begant, pradesit atskirti, kas atrodys, taip, kaip nuotraukoje, o kas tikriausia ne biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 09 rugsėjo 2010 - 07:20
QUOTE(indrabela @ 2010 09 13, 20:52)
100% teisybė!!!  notworthy.gif


Na, aš neseniai užsisakiau pirmąjį pirkinį internetu, žiūrėsim kaip čia man bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Woop! @ 2010 09 08, 14:48)
O man baisu. O jei netiks ar atrodys kitaip nei nuotraukoje?..  g.gif

jei pirksit iš wholesales ir pan puslapių, tai tikrai teks nusivilti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 09 13, 20:57)
jei pirksit iš wholesales ir pan puslapių, tai tikrai teks nusivilti.  biggrin.gif


Ne, iš jų nepirksiu. Nebent po namus nešioti biggrin.gif
Atsakyti