Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės drabužių, avalynės parduotuvės

Apklausa: Kiek išleidžiate per mėnesį pirkdamos drabužius internetu (tiek užsienio parduotuvėse, tiek LT)? (380 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Gyvenu UK, dazniausiai apsiperku internetu. jei daiktas nepatinka, grazinu.

Kai ieskau laikrodzio, tases ar akiniu remeliu, pasimatuoju parduotuvese, bet paskui patinkanti modeli nusiperku pigiau internete smile.gif

nusivyliau tik keliomis internetinemis parduotuvemis.
Atsakyti
QUOTE(diamondsAre4ever @ 2011 09 08, 16:59)
Esu pirkusi internetu, bet kokybė prekių, žinokit, nesužavėjo. Visgi geriau nueiti į parduotuvę, apžiūrėti audinių kokybę, pasiuvimą ir pasimatuoti, nes vėliau dar bus, kad suknelės liemuo kaba, per krūtinę spaudžia...  biggrin.gif


Bet juk grazinti galima? pasimatuoji namie, priderini prie turimu rubu, turi laiko apsispresti ir nuomone pakeisti ir tt..
Papildyta:
QUOTE(diamondsAre4ever @ 2011 09 08, 16:59)
Esu pirkusi internetu, bet kokybė prekių, žinokit, nesužavėjo. Visgi geriau nueiti į parduotuvę, apžiūrėti audinių kokybę, pasiuvimą ir pasimatuoti, nes vėliau dar bus, kad suknelės liemuo kaba, per krūtinę spaudžia...  biggrin.gif


Bet juk yra gamintoju ir parduotuviu kuriomis galima pasitiketi?
Atsakyti
Perku internetu nemazai. Drabuziai ok, nesunku kazka pataisiti jeigu gera kaina ir kokybe. Avalyne tik vyriska arba ploksciapade moteriska. Nes modelis su kulniuku reikalauja matavimo..Niekad nera idealiai tike net mano ismeros aukstakulniai..
Atsakyti
4u.gif
pradėjau pirkti internetu per tarpininkes iš USA ir UK parduotuvių. Kainos daug mažesnės blush2.gif nors ir su tarpininkavimo mokesčiu, nes galima sutaupyti nemokant siuntimo mokesčio ir nereikia atlikinėti jokių procedūrų - tik pasiimti atsiųstą prekę iš mergaitės ax.gif Taip susitaupo laiko ir nereikia papildomai aiškintis jokių mokesčių procedūrų. 4u.gif Be to, forume skelbiama informacija apie visokias nuolaidas, o kadangi mergaitės perka daug prekių - tai ir nuolaidos didesnės susidaro 4u.gif 4u.gif
Esu labai patenkinta, kad radau būdą, kuris labai sutaupo laiko ir leidžia įsigyti kokybiškų ir man tinkančių drabužių 4u.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
labai abejoju ar kada pirksiu iš Lietuvos internetinių parduotuvių g.gif nebent kokią buitinę techniką (kuri daug sveria) Manau, kad Lietuvos internetinėse parduotuvėse yra neteisingas kainos ir kokybės santykis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurine: 15 gruodžio 2011 - 08:34
nepatinka man nternetines parduotuves, nes neatitinka dydziai ir kokybe rubu.
Atsakyti
Nepatinka ir man internetu pirkti, ypač nusivylimas madmuazelle internetine parduotuve, gražinti ten prekes pasirodo negalima. Nusiperki ir poto daryk ką nori su netikusia preke. O kokybe irgi nusivylusi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lau_rike @ 2012 02 28, 17:35)
Nepatinka ir man internetu pirkti, ypač nusivylimas madmuazelle internetine parduotuve, gražinti ten prekes pasirodo negalima. Nusiperki ir poto daryk ką nori su netikusia preke. O kokybe irgi nusivylusi.  doh.gif



Grazinti galima, tik turi nepraeiti tam tikri terminai. Nesvarbu dydis netiko modelis, galima grazinti smile.gif
Paskaitykite:
http://verslas.delfi...s.d?id=56595895
Atsakyti
Vieną kartą teko pirkti per tarpininkę , likau patenkinta
Atsakyti
patarkit parduotuviu kur galima nebrangiai ir graziu rubeliu nusipirkti smile.gif
Atsakyti
Tik kartą internetu pirkau iš rūbų/avalynės. Ir tai ne visai sėkmingai. Perku taip tik vaikams (išskyrus batus).
Atsakyti
Mano nuomone su ilgaaaamete patirtim interenetiniu parduotuviu - LT parduotuves , kaip paprastos , taip ir intirnetines uzsimeta 70-200 proc.

Labai juokingai skamba komentarai - internetines parduotuves neatitinka kokybes...
Kaip koks Esprit negali atitikti kokybes, ar ZARA , MANGO.

Uzeikin i mangooutlet.com ir paziurekit i kainas. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tik skaitykit komentarus, ziurekit ka kiti raso apie ta parde ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
as tai ebay.com esu uzsikretus dabar biggrin.gif
Atsakyti