Įkraunama...
Įkraunama...

Boohoo.com

Sveiki,

Parduodu naują juodos spalvos švarkelį iš boohoo.com.
Dydis M (40). Kaina 110 Lt (mokėta 38 EUR), Kaunas.
Yra visos etiketės.
Man per mažas doh.gif

user posted image

Švarkelis

Rašyti AZ.
Atsakyti

nauja BOOHOO suknele is Anglijos, 14 uk dydzio, sudetis: poliesteris, suknele minkstute, svelni prie kuno

kaina- 22 eur , 19 eur



user posted image
Atsakyti
Nauja su etikete Boohoo ombre suknelė, dydis 8 (XS/S), 95% poliesteris, 5% elastanas, ilgis 87cm, tarp pažastų 37cm, liemuo 34cm. Tamprios stiprios medžiagos. 35 eur. Vilnius 4u.gif
user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted image

Boohoo suknele, UK 16 dydis, 23 eur
krutine 45*2, istempus 58*2; liemuo 50*2; klubai 60*2; ilgis 130 cm

user posted image
user posted image

Kaunas, per az

Mano albumas
Atsakyti
naujas lengvo džinso kombinezonas, labiau tiktų kūdai smile.gif 10 UK. su etiketėm. Labai smagi maloni medžiaga.
28 EUR
user posted image
Atsakyti

nauja BOOHOO suknyte is Anglijos, 14 uk dydzio, suknele minkstute, maloni prie kuno

kaina- 22 eur 20 eur tik 18 eur




user posted image



Vilnius, siunciu 4u.gif
Atsakyti
boohoo firmos nauja palaidinukė. Man deja mažoka. Modeliukas peplum stiliaus wub.gif Audinukas papuoštas madingų spalvyčių gėlėmis wub.gif Priekyje modeliukas padailintas tiuliu wub.gif Rankovytės bei apykaklė apkantuota dailiu juodu kanteliu wub.gif Modeliukas užsisega prie kakliuko esančia sagute. Šone yra užtrauktukas. Audinuko sudėtis: 100% - COTTON. Nuo pažastuko iki pažastuko - 42 cm. Per juosmenuką - 36 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 62 cm. Dydis - 10/38. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 12 €.

user posted image

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Parduodu. Super madingas "suplyšusio " efekto megztukas iš boohoo, naujas, M/L dydis, juodas. 15.00Eur http://www.boohoo.co...r/invt/dzz69479
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
boohoo firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Puošnus elegantiškas bei romantiškas modeliukas wub.gif Man deja mažoka. Tamsiai juodas elegantiškas lengvutis audinukas viršuje stilingai padailintas gepiuru wub.gif Rankovytės nuo alkūnių madingos varpelio formos wub.gif Priekyje modeliukas prie kakliuko dailiai susiriša juostele wub.gif Į juosemnuką įverta gumutė. Apačia turi pamušaliuką. Ilgis - 85 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €. MODELIUKO ŪGIS NUOTRAUKYTĖJE 165 CM.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
PARDUODU. Super madingas "suplyšusio " efekto megztukas iš boohoo, naujas, M/L dydis, juodas. 16.00Eur tiek kiek man pačiai kainavo.
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
bohoo frmos nauja suknelė - tunika VIENAME atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Lengvutis audinukas padailintas nuostabiais raštais bei taikliai suderintomis spalvytėmis wub.gif Apykaklę bei apačia puošia dailios karbatkėlės wub.gif Stilingas rankovyčių sukirpimas wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 48 cm. Stilingas ilgis - 94 cm. Dydis - 36. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
boohoo firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Puošnus elegantiškas bei romantiškas modeliukas wub.gif Tamsiai juodas lengvutis audinukas viršuje - priekyje bei nugarytėje - stilingai padailintas gepiuru wub.gif Rankovytės nuo alkūnių madingos varpelio formos wub.gif Priekyje modeliukas prie kakliuko dailiai susiriša juostele wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Apačia turi pamušaliuką. Ilgis - 85 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €. MODELIUKO ŪGIS NUOTRAUKYTĖJE 165 CM.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti